1,981

Odp: Ręcę opadają.

Mam uszkodzony węch musi fest walić.  A z ślina w łóżku jedzie pastą do zębów.  Prawdopodobnie wypala po 1-2-3 sztuki dziennie więc popielniczka to nie jest. A jak węchu nie a to ze smakiem też nie jest do końca dobrze...
Koseś .Tak właśnie planuję....  wink

1,982 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2016-01-05 21:08:53)

Odp: Ręcę opadają.

paliłem 10 lat rzuciłem,nie paliłem 4 lata a od pól roku znowu jaram, taki jestem wk...ny na siebie ze ech,,, po tym jak rzuciłem przytyłem  w pół roku 20 kg potem jeszcze 10 i nie moge zrzucic a odkąd zaczołem palic znowu, nie schudłem...

mdw

1,983

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

Mam uszkodzony węch musi fest walić.  A z ślina w łóżku jedzie pastą do zębów.  Prawdopodobnie wypala po 1-2-3 sztuki dziennie więc popielniczka to nie jest. A jak węchu nie a to ze smakiem też nie jest do końca dobrze...
Koseś .Tak właśnie planuję....  wink

z tymi sztukami dziennie sie łudzisz, ale jak zona az tak sie ukrywa to chyba bardzo sie ciebie boi...?

mdw

1,984

Odp: Ręcę opadają.

Sie chowa  bo to obciach jarać... .A po kryjomu 2 razy większy wink

1,985 Ostatnio edytowany przez marcin (2016-01-05 22:11:48)

Odp: Ręcę opadają.

Moja tez paliła fajki później spokój jak była w ciąży z Zuzią 7 lat temu przestała palic ale od jakiś dwóch lat popalała paczke na tydzień później na dwa trzy dni jarała tylko drzwi trzeszczały mówiłem że nas i siebie truje ale od maja nie pali zmusiłem ja jest w ciąży i nie pali moze po ciąży zacznie palic oby nie

1,986 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2016-01-06 00:37:05)

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek może to fajki koleżanki wzięła na przechowanie.;)

1,987

Odp: Ręcę opadają.

Jak nic tylko zaciążyć.... tak cz owak wszytko wokół łózka... wink
Moja też oficjalnie rzuciła jak się dowiedziała że jest w ciąży.

1,988

Odp: Ręcę opadają.

I 500 co miesiąc wpadnie .........a jak zrobisz bliźniaki to już do roboty nie warto iść smile

1,989

Odp: Ręcę opadają.

ja ganiam z domu każdego palacza w domu nie ma palenia ! nigdy bym się nie umówił z palącą kobietą !

1,990

Odp: Ręcę opadają.

miłość wszystko wybaczy , nie mów nigdy nigdy

Leszek   dla kolegów'

1,991

Odp: Ręcę opadają.

tomek widze mamy wspólnote bo ja tez palącej dziewczyny bym nie ździerżył

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,992

Odp: Ręcę opadają.

Chłopaki nie ograniczajcie sobie pola poszukiwań :love: moja paliła i ją oduczyłem :box: wink

1,993

Odp: Ręcę opadają.

Może nie palić ale napalona musi być koniecznie !

1,994

Odp: Ręcę opadają.

Eh kurde Nowy rok nowe problemy. Kilka dni temu krowa zdechla a dziś po nocy jedna krowa się zrzucila... A tylko co zasuszylismy... Czegoś się zaczęła bać bo przeprowadziłem na drugie stanowisko i zaczęła mnie kopać bez przyczyny... Niestety już tak miało chyba być...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,995

Odp: Ręcę opadają.

to po co się ograniczać od razu 5cio raczki :dance:
ale cos pobakuja ze będzią dochody brane pod uwagę i znowu sa równi i równiejsi

koseś napisał/a:

I 500 co miesiąc wpadnie .........a jak zrobisz bliźniaki to już do roboty nie warto iść smile

1,996

Odp: Ręcę opadają.

Na pierwsze od dochodów, na drugie już nie. Jeżeli będzie ta ostatnia wersja to i ja przez 2 lata załapię się na te 500 zł.
Krzysiek 5 stów to już macie, teraz popracować nad dziedzicem i następne 5 stów będzie.

1,997

Odp: Ręcę opadają.

To do jakiego wieku będą płacić ? do 18 powinni . Jeśli mam trójkę i pierwsze się nie łapie ,drugie ma 12 lat a trzecie 2 to wychodzi mi że 6 lata druga i  16 lat trzecia będzie brać ?  22 lat x 6tyś rocznie to 132tyś zł.?  Wiadomo wersja wysoce optymistyczna a pesymistyczna to 0 zł

1,998

Odp: Ręcę opadają.

178 euro w niemczech i to wymierają

Leszek   dla kolegów'

1,999

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

To do jakiego wieku będą płacić ? do 18 powinni . Jeśli mam trójkę i pierwsze się nie łapie ,drugie ma 12 lat a trzecie 2 to wychodzi mi że 6 lata druga i  16 lat trzecia będzie brać ?  22 lat x 6tyś rocznie to 132tyś zł.?  Wiadomo wersja wysoce optymistyczna a pesymistyczna to 0 zł

Dwa lata weźmiesz na dwoje, potem 4 lata na jedno i po ptakach tj 24 000 plus 24 000, bo trochę Cię z tymi obliczeniami poniosło.
No chyba, że będą płacić, tak jak rodzinne, czy renty, czyli do czasu ukończenia nauki w normalnych terminach.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,000

Odp: Ręcę opadają.

Do pełnoletności czyli do 18 lat.