1,861

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Mi próbę w słoik z plombą zawsze na koniec tankowania i od kilku lat żadnych problemów .

1,862

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Tak jest przede wszystkim próbka plomby i podpis kierowcy

1,863

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dokładnie jak piszecie kto szuka okazji ten dostaje po dupie. Najczęściej to polega na większej lub mniejszej dolewce mazutu. Wystarczy odlać parę litrów do przezroczystej bańki gdy zacznie się wytrącać czarna maź to mamy mazut w ON. Ponad 10 lat temu też takie mi przywieźli. Od tej wtopy mam sprawdzonego dostawcę. Auta też tankuje na podwórku, wymiana filtrów co 20 tyś i jest ok.

1,864

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

na chwilę obecną 3,65 brutto -firma bespol z Łasina paliwo 100% bez bio do wyboru orlen, lub lotos dynamik + 11gr ale paliwo ok analiza w cenie możliwość próbki z plombą zaopatruje się cały Ampol-merol ,Agroloki i wiele innych firm więc paliwo na pewno ok

1,865

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja zawze biore na zaufanej stacji przywoza do domu i cena ok kolega kupił okazje ktos przyjechał ze paliwo sprzedaje cena duzo nizsza więc zgodził sie paliwo przelali fakturke mieli wysłac, rano przychodzi a tam 2/3 to woda...

Rolnik z powołania:-)

1,866

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U nas kiedyś ruskie wozili ropę w beczkach i chcieli beczkę na wymianę, żeby nie przelewać i żeby było szybciej.... Tylko od góry byłą ropa.
Androl u mnie dokładnie coś takiego wytrąca się w zbiorniku.... Paliwo niby orlen.

1,867

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U nas też jednemu tylko że  NH padła pompa, mocno się zdziwił bo przecież jeżdżę na orlenie. W Polsce paliwo ogólnie nawet to niby firmowe jest :nooo:

1,868

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Powiem tak kolega jeździ do petrochemii po paliwo cysterną i są trzy wjazdy najtańsza, średnia i droga. 90% prywatnych cysterek jeździ pod najtańszą! Tak więc jedna petrochemia i paliwo a paliwo! U nas jeden koleś handluje wszystkim na okolice i ja od niego brałem ale po obsączeniu zbiorników na dnie były same brązowe gluty. Do dziś wszyscy biorą poza mną! Tartaki, składy handlowe i rolnicy. Ile ludzi tyle wizji!

1,869

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Stachu to u Ciebie Verva po 3,98 ?

1,870

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

3,98zł/litr on diesel o vervie nic nie mówiłem.

1,871

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Gluty to są jak jest dodatek bio a ja w to nie wierze ze jest lepsze i gorsze paliwo do nas na stacje przychodzi paliwo ze szczecina jakas firma kupuje ilośc tankowcowe pare tys litrów z holandi antwerpi i sprzedaje hurtownikom nawet BP shell biora z tej łajby a juz pozniej atestem sie chwalą swoim

1,872

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Łatwy zarobek na paliwie przez dystrybutora to dolewanie oleju transformatorowego nie do wykrycia w ON ciągniczek ładnie pracuje jeżdziłem na samym trafo i było ok.

1,873

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

dziś zakupiony ON -3.59 brutto RSM 32% 1035zł termin odbioru marzec kwiecień .

1,874

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

maja mi dzisiaj rope po 3,53 zl brutto przywiesc

mdw

1,875 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2016-01-07 15:22:13)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Z Arabii macie to ropę bo w rafinerii kosztuje 3,70? Najtaniej z dowozem znalazłem po 3,62 tylko dobrze jak by znalazł się jeszcze klient w mojej okolicy bo najdalej do Kozłowa się wypuszczali może Koseś chcesz zamówić.

1,876

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

scoda19 napisał/a:

Z Arabii macie to ropę bo w rafinerii kosztuje 3,70? Najtaniej z dowozem znalazłem po 3,62 tylko dobrze jak by znalazł się jeszcze klient w mojej okolicy bo najdalej do Kozłowa się wypuszczali może Koseś chcesz zamówić.

dzwoniłeś do bespol-u 607054263 maą do wyboru dębogóra-orlen i lotos do wyboru a teraz wziąłem lotos 1000l

1,877

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak ceny pszenicy i jęczmienia w Polsce? U mnie nic się nie zmieniło, niby miało być drożej, a wszystko stoi i straszą spadkami.

1,878

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Też się zdziwiłem....
Widzę że lekko poszło w górę. Myslę że przyszły tydzień pokaże prawdę. Puki co mrozy i świąteczna atmosfera.....
Czekam aż statek przypłynie

1,879

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Statki miały być na początku miesiąca cena na razie stoi. Statki jeszcze nie dopłynęły a już zapełnione... Poniekąd po 10tym ma się sytuacja wyklarować nieco. Ogólnie w tym roku znowu po żniwach nic nie sprzedałem ,ale nie wiele większa cena jest w tej chwili. Nie wiem, czy jak nie będzie jakieś katastrofy w tym roku to czy nie sprzedać zaraz po żniwach wszystkiego. Przynajmniej miejsce wolne i spokój przez zimę... Hodowli nie ma i to naprawdę widać na zbyt lokalny idzie u nas bardzo mało ziarna.

1,880

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pszenżyto w Grodkowie po 630 brutto pszenica to nie wiem . Jęczmień kontraktowałem po min 670 brutto w soufflet Strzelin trzeba min 50 ton. Stacja Pieprzyk Ziębice 4.04 zł

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38