4,781

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:
Karol323 napisał/a:

Grzesiu to już masz swego wybrańca ? ( tw25 )

Oszalałem....... za jakiś czas odezwę się w tej sprawie.

A miałem dla Ciebie magnum w mojej okolicy 180 km

4,782

Odp: GG FORUMOWE

Tak, ale cena byłaby pewnie zaporowa, a ten jest na pewno prostszy w obsłudze i mniej rzeczy do naprawy. Ogólnie jak działa to fajnie, ale teraz muszę liczyć pieniądz, bo wydatek niezaplanowany. W tym roku kredyt na chałupę, i trzeba dobrze główkować. ech żeby pszenica po 80była... big_smile Krzysiek do Ciebie też się ładnie muszę uśmiechnąć, bo co mi przez telefon powiedziałeś to tak było. smile Przyjadą klamoty to pokaże.

4,783

Odp: GG FORUMOWE

Jest ma sali ktoś z Pieszyc lub okolic ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,784

Odp: GG FORUMOWE

pany planuje zakup przyczepy jaka polecacie wymagania min 6ton/ wywrot na dwie strony najlepiej na trzy cena do 10tys

4,785 Ostatnio edytowany przez Fenol (2016-01-04 20:31:08)

Odp: GG FORUMOWE

brandyske patrzyłeś? a może hl?
bardzo dobre przyczepy

ale dziś miałem dzień, rano zamarznięta woda w oborze mycie dojarki wodą z wiader.
później zamarznięta woda w kotłowi i to ta ciepła.
później odpaliłem ciągnik aby się rozgrzał, zdechł po 15 min bo wczoraj zatankowałem na orlenie marne paliwo i do południa oczyszczałem zbiornik z parafiny.
wolant od tura się zawiesza
że wszystko zamarzło to latałem z wężami z umywalki w domu i rozlewałem wodę po korytach.
od 14tej zabrałem się za karmienie i zaciął się elektrozawór w paszowozie i nie moge podnieść taśmy.
na koniec pompa w dojarce zamarzła.
boję się jutra

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

4,786

Odp: GG FORUMOWE

Oglądałem dziś program na tvp1 o złoty pociągu. 15 grudnia ogłoszono że go niema....
Różne technologie pokazały że to zły trop.......  dywagacje rozważania teorie..... nie ma i huj...
Ja się pytam po jaką cholerę niemcy  wysadzili ten tunel. Bo przecież goły okiem widać że coś pod ziemią jest?
I kiedy ktoś złapie za szpadel i pokaże ...
Nie można?!?! Ktoś zabrania?!?! Kto?! Czyżby żydzi?

4,787

Odp: GG FORUMOWE

Tu nie takie rzeczy są, ale nikt ich bezprizorno nie zostawił... Życie wartością najwyższą!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,788

Odp: GG FORUMOWE

W ziemi, a zwłaszcza dolnośląskiej jest niewyobrażalny majątek - tzw. schowki. Na moim terenie co jakiś czas ktoś coś wykopie. Wioskę obok wykopali schowek w którym był słoik z biżuterią wartości 200 tyś - sprzedali za 70 tyś. U mnie na wiosce, przy rzece gdzie są ruiny poniemieckie była taka akcja. Przyjechali autami z kopareczką na lawecie. Godzina kopania i się ulotnili - co znaleźli ? nikt nie wie. Wioska obok do agroturystyki przyjechali niemcy. 3 Dni łazili po okolicy, niby zwiedzali. Zostały po nich szpadle i kilofy, ulotnili się w środku nocy.
Nie mówię o drobnych znaleziskach typu monety, stara broń ....

gg 5118068

4,789

Odp: GG FORUMOWE

A u nas jak się dobrze pokopie w polu to można uzbierać kupę .......................kamieni .

4,790

Odp: GG FORUMOWE

U mnie tylko zadnie części od moździerza ...

4,791

Odp: GG FORUMOWE

Znam takiego pijaczynę, byłego górnika, który sprawnie obsługuje kilof i łopatę. Wszyscy chętnie wynajmują go jak trzeba gdzieś ręcznie coś wykopać. W 2014 kopał w sąsiedniej wiosce rów drenażowy przez sad i wykopał skrzynkę w której było trochę ponad pół wiaderka monet 5 marek z cesarzem Wilhelmem. Sprzedawał po 50 zł sztukę i kilka tygodni non stop dawał w palnik.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,792

Odp: GG FORUMOWE

kopią kopią  u nas tego mnustwo  monet naboi pistoletów i pewnie ten pociąg  też tam jest tylko strasznie go pilnują ...  niech pozwolą to ludzie z biedaszybów w jedną noc nim wyjadą  bez zadnych problemów

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,793

Odp: GG FORUMOWE

moda na kopanie się zrobiła ja też na po niemieckich dobrach siedzę , a po polach to pielgrzymki kutasów poubieranych na wojskowo z wykrywaczami , co niedzielę pędzę to tałatajstwo  bo nie patrzą po czym łażą  dziur nakopią w nasianych  polach i nara , banda.

Leszek   dla kolegów'

4,794

Odp: GG FORUMOWE

u mnie tez łazą , ale nie upilnujesz

mdw

4,795

Odp: GG FORUMOWE

U nie kultura. Pytają i łażą tylko po zbiorach...

4,796 Ostatnio edytowany przez sławek77 (2016-01-06 15:31:24)

Odp: GG FORUMOWE

U nas tęż łażą ale przychodzą się pytać czy mogą wejść.

4,797

Odp: GG FORUMOWE

a mnie zaraz czeka załadunek dwóch aut pszenicy, ciaganie mnie nie ominie jak nie przyjadą w najwieksze błoto to w snieg, a odbior mialem miec na początku grudnia.

mdw

4,798

Odp: GG FORUMOWE

Forum gdzieś się zamuliło? Czy tylko ja tak mam?

4,799

Odp: GG FORUMOWE

mi też muli...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,800

Odp: GG FORUMOWE

muli muli