2,021

Odp: Ręcę opadają.

Do brania pieniędzy to wszyscy chętni a jak chcesz coś od nich to zawsze problemy. Zonie jak baba wjechała w golfa to też się ciągło a wystarczyło na miejscu wziąć 300 do kieszeni i po sprawie ale jak to baby...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,022

Odp: Ręcę opadają.

Bez sadu bedzie ciezko cos wyrwac.

mdw

2,023

Odp: Ręcę opadają.

Dziś wracając z Ciechanowa, gdy zjechaliśmy na naszą zlodowaconą szosę, żona wpadła na genialny pomysł. Otóż mówi że w samochodach powinny być przed kołami ciągnącymi zamontowane takie małe posypywaczki piasku, miałyby się włączać gdy któreś koło traci przyczepność. Laszek nie takie głupie te baby smile

2,024

Odp: Ręcę opadają.

Androl idź do garażu i zrób coś takiego żona będzie z Ciebie jeszcze bardziej dumna.... będziesz bohaterem.
A puki co ktoś wymyślał to.... już kiedyś wrzuciłem https://www.youtube.com/watch?v=TWjrvhEGa98

2,025

Odp: Ręcę opadają.

Wezwali mnie do banku w którym mam kredyt preferencyjny na traktor dotowany przez agencje, i okazało sie że nie złożyłem jakiegos certyfikatu w 2008 roku i chcą mi dowalić normalne odsetki za ten okres do dzisiaj, bede próbowal  jakos z tego wybrnąc, ale nie wiem, babka w banku sie wygadała że co druga osoba tego nie ma, a jeszcze dowiedziałem sie że na dopłaty moge liczyć najprawdopodobniej w czerwcu ja ***...

mdw

2,026

Odp: Ręcę opadają.

jak nie urok to sraczka ja odpuściłem walke z tymi debilami z link4 bo szkoda moich słabych nerwów biore co dali jade po nowy samochód a akurat trafiłem na coś fajnego jak zakupie to się pochwale to co mam na podwórku sprzedam wyrejestruje i zamykam te sprawy bo mi sie nie chce z nimi walczyć

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,027

Odp: Ręcę opadają.

Yokoslaw to Cię wyczekali z tym wezwaniem :uuuu:
Krzysiek tego filmiku nie widziałem, kuwetę z piaskiem to jednak muszę wstawić do bagażnika w razie co wink

2,028

Odp: Ręcę opadają.

yokoslaw napisał/a:

Wezwali mnie do banku w którym mam kredyt preferencyjny na traktor dotowany przez agencje, i okazało sie że nie złożyłem jakiegos certyfikatu w 2008 roku i chcą mi dowalić normalne odsetki za ten okres do dzisiaj, bede próbowal  jakos z tego wybrnąc, ale nie wiem, babka w banku sie wygadała że co druga osoba tego nie ma, a jeszcze dowiedziałem sie że na dopłaty moge liczyć najprawdopodobniej w czerwcu ja ***...

Jakby nie mogli Cibie wezwać po krótszym czasie. Żydzi i tyle... Dlatego ja po młodym rolniku olewam jakieś sprawy agencyjne i schodzę do minimum żeby tylko na dopłaty składać.. Nerwów brak, a najgorzej że jednym powiedzą co trzeba drugim już zapomną...

2,029

Odp: Ręcę opadają.

własnie a ankiete monitorujaca to kazdy musi wysłać "MR" czy tylko na wezwanie agencji narór 2010

Rolnik z powołania:-)

2,030

Odp: Ręcę opadają.

nie odpuszcze tak tego bo mi sie uzbiera suma miedzy 50-70 tys zależy od stopy procentowej, zastanawiam sie czy jeszcze nie przygrac głupa ze jednak to złozyłem bo w sumie nie pamietam ;/

mdw

2,031

Odp: Ręcę opadają.

Ankietę będziesz musiał wysłać w ostatnim roku, chyba, ze wcześniej sami wyślą Ci do wypełnienia.
Yoko to są bardzo duże pieniądze także trzeba robić wszystko, żeby nie oddawać. Ogólnie jeśli złożyłeś ten wniosek, to oni na pewno będą to mieć bo takie rzeczy raczej nie giną. Więc sztuka na ''głupa'' może się nie udać.

2,032

Odp: Ręcę opadają.

Na takie pytanie z banku od razu trzeba było odpowiedzieć " to zgubiliście mój dokument"!!!!!!!!!!

2,033

Odp: Ręcę opadają.

Nie małe pieniądze nie zazdroszczę.

2,034

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

własnie a ankiete monitorujaca to kazdy musi wysłać "MR" czy tylko na wezwanie agencji narór 2010

Ja wysyłałem sam. Jak nie wyślesz skubną Ci 15%. Babka w ODR-ze mówiła że dużo młodych się przejechało i musieli oddać kase.

2,035

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

Na takie pytanie z banku od razu trzeba było odpowiedzieć " to zgubiliście mój dokument"!!!!!!!!!!

no i własnie załuje że od razu tak nie zrobiłem, w wodr gosciu juz odkrecał takie sprawy , w sumie ma się też tym zająć, poczekamy zobaczymy.

mdw

2,036

Odp: Ręcę opadają.

niewydostanieszsie napisał/a:
Pajej napisał/a:

własnie a ankiete monitorujaca to kazdy musi wysłać "MR" czy tylko na wezwanie agencji narór 2010

Ja wysyłałem sam. Jak nie wyślesz skubną Ci 15%. Babka w ODR-ze mówiła że dużo młodych się przejechało i musieli oddać kase.

to trzeba wypełnic bo w kwietniu minie 5 lat od dostania kasy. ja czytałem decyzje i zrozumiałem ze ankieta na rzadanie agencji...

Rolnik z powołania:-)

2,037

Odp: Ręcę opadają.

niewydostanieszsie napisał/a:
Pajej napisał/a:

własnie a ankiete monitorujaca to kazdy musi wysłać "MR" czy tylko na wezwanie agencji narór 2010

Ja wysyłałem sam. Jak nie wyślesz skubną Ci 15%. Babka w ODR-ze mówiła że dużo młodych się przejechało i musieli oddać kase.

ja brałem w 2011 i zapominalski płaci już tylko 3%. nie miej jednak ta ankieta jest obowiązkowa i trzeba ją złożyć przed upływem 5lat od dnia wypłaty środków...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,038

Odp: Ręcę opadają.

Bamreras a powiedz miałeś jakieś kontrole, czy jest szansa że MR przejdzie bez żadnej kontroli?

2,039

Odp: Ręcę opadają.

Na szczęście jeszcze nie. I oby tak dalej. Tfu.....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,040

Odp: Ręcę opadają.

Też  nie miałem żadnej kontroli i sam im to wysłałem przed końcem 5 lat

E 516 na części
Telefon 695 076 269