2,041

Odp: Ręcę opadają.

Ja miałem tylko co roku oświadczenia o tym co sieje wysyłać. Kupowałem jałowki więc w agencji mogli sprawdzić sami czy one jeszcze są.

2,042 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2016-01-14 23:24:44)

Odp: Ręcę opadają.

a ja miałem dzisiaj awanturę w orlenie bo kupiłem kanister ropki i 5 literków wlałem przy okazji do auta i dziewuszki nie chciały mi dać faktóry na kanister,po awanturze dały ale moja noga tam nie postanie.

2,043

Odp: Ręcę opadają.

Pewnie mają aspiracje na pracę w skarbówce

2,044

Odp: Ręcę opadają.

A co Ty masz do pracy w skarbówce? To wszystko zależy od człowieka kim jest

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,045

Odp: Ręcę opadają.

przecież nawet w kieszeń sobie mogłeś nalać nic im do tego. U mnie jest tylko pytanie jakieś numery pojazdu piszemy?

2,046

Odp: Ręcę opadają.

u nas to samo czy w bańke czy do auta czy do ciagnika wlewam place fakture biore taka jak mi potrzebna dziekuje do widzenia i tyle

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,047

Odp: Ręcę opadają.

Zbierają na lewą fakturę dla kogoś dlatego nie chcą wypisać.

2,048

Odp: Ręcę opadają.

tak a później jest handelek fakturami za paliwo znam to u nas jak nie chcesz paragonu nawet ci opuszcza 10 groszy na litrze

2,049 Ostatnio edytowany przez Roberto323 (2016-01-15 13:42:48)

Odp: Ręcę opadają.

Laszek napisał/a:

A co Ty masz do pracy w skarbówce? To wszystko zależy od człowieka kim jest

Nic nie mam. Nawet uważam, że w Urzędzie Skarbowym w mojej okolicy pracują bardzo mili ludzie. Ale studiowałem finanse i rachunkowość i w mojej grupie były chyba ze trzy dziewczyny, które chciały pracować w skarbówce i były to takie jędze i kapusie, że ze znajomymi musieliśmy uważać na to co mówimy, zwłaszcza, że każdy z nas miał już wtedy założoną firmę.

2,050

Odp: Ręcę opadają.

No chyba że, maja żona już kilka lat tam siedzi i kilka babek z jaj pracy poznałem i są wporzo ale kilka faktycznie jest takich co idealnie pasują do tego stereotypu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,051

Odp: Ręcę opadają.

ja wam powiem tyle ze całe szczescie w ostatniej chwili siostra zmieniła kierunek studiów, bo nie chciałbym jej w sakrbówce. zbyt dokładna jest, ma to swoje plusy ale nie w skarbówce

Rolnik z powołania:-)

2,052

Odp: Ręcę opadają.

A ja dzisiaj zaliczyłem stłuczkę, żony samochodem, na polnej drodze i jeszcze z dzieckiem w środku. Na szczęście nic się nie stało poza autem. Tak że panowie pełna czujność nawet na polnych drogach

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,053

Odp: Ręcę opadają.

Dzik?

2,054

Odp: Ręcę opadają.

a co takiego wyskoczyło na drogę?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,055

Odp: Ręcę opadają.

berlingo...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,056

Odp: Ręcę opadają.

uu to lipa duze straty ?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,057

Odp: Ręcę opadają.

Tylko zderzak, a ślisko jak diabli

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,058

Odp: Ręcę opadają.

berlingo to takie autko troche mniejsze od dzika...? wink

mdw

2,059

Odp: Ręcę opadają.

Pszenice przewódki padły. Rzepaki jedne lepsze drugie ugotowane, ogólnie ujowe. Pszenice ozime też dostały mocno. Śnieg zniknął w jeden dzień. Jeszcze różnie może być. Jedno jest pewne, że zostawię sobie jęczmienia w razie przesiewu.

2,060 Ostatnio edytowany przez Pajej (2016-01-27 18:26:50)

Odp: Ręcę opadają.

ja moze jutro cos wykopie, bo dzis jeszcze ziemia ponizej 2cm zamarznieta, ale pszenica z daleka wyglada ok nie jest bujnie zielona, ale zielona

Rolnik z powołania:-)