541

Odp: Skrzynia Biegów

Czyli trzeba kabinę ściągnąć i odjechac silnikiem razem z ramą ...

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

542

Odp: Skrzynia Biegów

panowie gdzie dostane albo jak zrobic te " panewki whttp://naforum.zapodaj.net/thumbs/240db55e709e.jpg przystawce do zmiany biegów?

543

Odp: Skrzynia Biegów

Nie wiem czy nie da się kupić nowych, ale jakby się nie dało to może spróbować z główek drążków kierowniczych do mtz lub jumz. Są podobnie skręcane i wymiar podobny. Chociaż myślę, ze da radę to kupić bez problemu.

544

Odp: Skrzynia Biegów

musze w poniedziałek podzwonic bo na stronach nic nie ma

545 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2016-01-10 20:15:26)

Odp: Skrzynia Biegów

Z tym w świecie jest bardzo ciężko... Jak nie znajdziesz, to daj znać. Mam tego sporo smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

546

Odp: Skrzynia Biegów

a nnie w temacie tak ale zapytam masz kieliszki koncówek drążków ?? i ten obrotomierz elektryczny?

547

Odp: Skrzynia Biegów

Panowie, potrzebuje pewnego żródła na tryb 20z na górny wałek big_smile

Śruby kręcą się w tą samą stronę czy to ursus, zetor, czy forsz

548

Odp: Skrzynia Biegów

To zt323 czy 303

549

Odp: Skrzynia Biegów

zt 303

Śruby kręcą się w tą samą stronę czy to ursus, zetor, czy forsz

550

Odp: Skrzynia Biegów

To ten główny tryb jak tak to on ma 23 zeby bo jak by co to mam cały górny wałek a znajomy ma te zębatki nowe oryginał niemieckie

551

Odp: Skrzynia Biegów

Panowie dziś odkrecilem dekiel od spodu skrzyni biegów żeby go uszczelnić, gdy zajrzałem do wnętrza skrzyni przez otwory na samym dnie zobaczyłem że leży tam sprężyna dosc gruby zwój drut trójka na moje oko ... skąd ona mogła się tam wziąć? 😞 Dodam że skrzynia chodzi ok ! Jest to 323.

552

Odp: Skrzynia Biegów

Od WOMu

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

553

Odp: Skrzynia Biegów

Co teraz zrobić? Jak się postaram to ją wyciągnę ... gdzie dokładnie ona powinna być i za co odpowiada?

554

Odp: Skrzynia Biegów

Wyjąć i schować w szafce z częściami, a jak kiedyś rozbebeszysz skrzynię to wstawisz we właściwe miejsce, gdzieś koło grodzi na wale womu. Jak wyciąga się wał to ona zawsze spada, Sławek 42 opisywał to w wątku o przygodach związanych z włączaniem 1000 obr

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

555

Odp: Skrzynia Biegów

To ja też wyciągałem.... Ciekawe, niestety jeszcze raz będę musiał wyciągnąć, bo za mało obciąłem wałek, i nie do końca 1000obr mi wskakuje. A teraz jak się okazało będę potrzebował.

556

Odp: Skrzynia Biegów

MAREKPE napisał/a:

Wyjąć i schować w szafce z częściami, a jak kiedyś rozbebeszysz skrzynię to wstawisz we właściwe miejsce, gdzieś koło grodzi na wale womu. Jak wyciąga się wał to ona zawsze spada, Sławek 42 opisywał to w wątku o przygodach związanych z włączaniem 1000 obr

Oki wielkie dzięki za info wink jutro akcja wyciągania sprężyny ... pewnie jak przez dziurę w skrzyni  się nie uda to wałek będę musiał wyciągnąć i tam będzie lepsze dojście  ...

557

Odp: Skrzynia Biegów

Grzegorz89 napisał/a:

To ja też wyciągałem.... Ciekawe, niestety jeszcze raz będę musiał wyciągnąć, bo za mało obciąłem wałek, i nie do końca 1000obr mi wskakuje. A teraz jak się okazało będę potrzebował.

A po co ty go w ogóle wyjmowałeś. Przecież skraca się ten krótki wymienny.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

558

Odp: Skrzynia Biegów

Żeby nie było wczoraj z czystej ciekawości czytałem wątek o WOM i nawet pamiętam post Sławka co opisywał tą spadającą sprężynę. Nie wnikałem wcześniej w szczegóły, i skracałem samą końcówkę, już dawno temu. muszę zerknąć w katalog, bo tak nie może być , że nie wiem .

559

Odp: Skrzynia Biegów

samą końcówkę równo z frezem i bedzie 1000.

Leszek   dla kolegów'

560

Odp: Skrzynia Biegów

właśnie ja zostawiłem tak z 1cm. Bez obciążenia jest a jak dostanie obciążenie to dźwignia się cofie. Kiedyś nie było mi nawet potrzebne, ale pobawiłem się i uciąłem od przyszłego roku będę potrzebował to czas zrobić sobie ład....