2,061

Odp: Ręcę opadają.

U moich sąsiadów pszenica bamberka ostro dostała. .. pola są brazowe ciekawe co z tego będzie . U mnie Julius raczej zielony le zima się nie kończy!

2,062

Odp: Ręcę opadają.

pajej wg mojego mlodego rolnika to nie na  żądanie agencji, tylko masz wysłać do nich i tyle.

tak było z moim MR, więc dzwoń i sprawdź.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,063

Odp: Ręcę opadają.

pjade do ODR i to załatwie dzieki za info

Rolnik z powołania:-)

2,064

Odp: Ręcę opadają.

No i dupa bede musial zwrócić odsetki które dopłaciła mi agencja za osiem lat, ale reszta kredytu juz bedzie normalnie bo złozyłem papiery których brakowało, raczej nic mi nie da odwoływanie i bede musial jakoś to przełknąć.

mdw

2,065

Odp: Ręcę opadają.

A u mnie już drugi cielak padł przy cieleniu. Eh ten rok...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,066

Odp: Ręcę opadają.

Dajesz oxytocin przy porodzie ?

2,067

Odp: Ręcę opadają.

Nie ja nic nie daje. Z krową jest wszystko ok tylko dziś popadło że cielak ok 70-80kg a krowa nie duża a w dodatku tyłem szedł i nie chciała paść bo na leżąco lepiej jest ale nawet na leżąco ledwo dałem radę bloczkiem ciągnąć aż musiał szwagier pomagać i tylko było słychać chrupnięcie i cielak zaraz na wierzchu ale 3min i po cielaku...  Ważne że krowa cała. Dla krowy daję po porodzie w zastrzyku wapno itp a potem bolusa...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,068

Odp: Ręcę opadają.

yokoslaw napisał/a:

No i dupa bede musial zwrócić odsetki które dopłaciła mi agencja za osiem lat, ale reszta kredytu juz bedzie normalnie bo złozyłem papiery których brakowało, raczej nic mi nie da odwoływanie i bede musial jakoś to przełknąć.

Ja bym się odwoływał, u nas jeden wygrał z agencją, powiat jak Warszawa były zgodne oddawaj kasę, chodziło o modernizację obory, było i w tv. Sąd stanął po stronie rolnika.

2,069

Odp: Ręcę opadają.

Karol323 napisał/a:

Nie ja nic nie daje. Z krową jest wszystko ok tylko dziś popadło że cielak ok 70-80kg a krowa nie duża a w dodatku tyłem szedł i nie chciała paść bo na leżąco lepiej jest ale nawet na leżąco ledwo dałem radę bloczkiem ciągnąć aż musiał szwagier pomagać i tylko było słychać chrupnięcie i cielak zaraz na wierzchu ale 3min i po cielaku...  Ważne że krowa cała. Dla krowy daję po porodzie w zastrzyku wapno itp a potem bolusa...

Za mocno karmisz w ostatnich 2-3 miesiącach ciązy. Szczególnie z białkiem nie przesadzaj. Ostatnie miesiące krowa sama się nie bardzo zatucza ale wszystko idzie w cielaka.

2,070

Odp: Ręcę opadają.

To ja wiem ale ja jak karmię te zasuszone to im o wiele mniej daje amu po prostu tak wyszło no a dodatków do paszy wcale nie daje tylko jak widzę że nie długo na się cielic to zaczynam w małych ilościach QQ dawać nic wiecej .

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,071 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2016-02-06 12:45:01)

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:
yokoslaw napisał/a:

No i dupa bede musial zwrócić odsetki które dopłaciła mi agencja za osiem lat, ale reszta kredytu juz bedzie normalnie bo złozyłem papiery których brakowało, raczej nic mi nie da odwoływanie i bede musial jakoś to przełknąć.

Ja bym się odwoływał, u nas jeden wygrał z agencją, powiat jak Warszawa były zgodne oddawaj kasę, chodziło o modernizację obory, było i w tv. Sąd stanął po stronie rolnika.

musiał bym dla banku sprawe zakładać, a w sumie musze oddac 16 koła , tyle naliczyła agencja, powiem tak odradzono mi to zeby sie oodwoływac, bo mogłym miec pózniej gorsze problemy jak zadre raz agencją. nie powiem bo nosi mnie, bo jakas kwota to jest , ale do przeżycia a  mam nauczke na przyszłosc.

mdw

2,072

Odp: Ręcę opadają.

Twój wybór. Gdy bank się teraz odezwał to dostarczyłeś ten certyfikat, więc jest punkt zaczepienia. Chyba z bankiem zadrzesz nie z agencją, a banków to jest że ho ho.

2,073

Odp: Ręcę opadają.

no tak ale agencja wyłapała podczas kontroli i te odsetki dla agencji. zeby to bank wylapał było by po sprawie tylko liczyc zeby agencja do konca kredytu nie sprawdzila.

mdw

2,074

Odp: Ręcę opadają.

A o jaki papier agencji chodziło
Bo sam mam taki kredyt i nie wiem czy się martwić

2,075

Odp: Ręcę opadają.

certyfikat jakosci handlowej sprzedawanych towarów

mdw

2,076

Odp: Ręcę opadają.

Wyjaśnij co się bardziej do jakiego kredytu

2,077

Odp: Ręcę opadają.

nowe technologie

mdw

2,078

Odp: Ręcę opadają.

To skecza odwaliłem... Dwie opony przecięte, felgi zgięte w samochodzie. Najechałem na jakieś badziewie i rzuciło mnie, przycelowałem dwoma kołami na wysepkę bo znaki bym skasował...

2,079

Odp: Ręcę opadają.

Ja wczoraj swojego passata zciągałem na lince, walnoł jakiś czujnik auto zgasło nie zapali i koniec...

mdw

2,080

Odp: Ręcę opadają.

yokoslaw napisał/a:

Ja wczoraj swojego passata zciągałem na lince, walnoł jakiś czujnik auto zgasło nie zapali i koniec...

Czujnik położenia wału?