2,101

Odp: Ręcę opadają.

agrolok ma takie ceny ze ho ho..spokojnie na procent w banku starczy

2,102

Odp: Ręcę opadają.

To oni maja takie ceny bo u nas to korzystnie wychodzi na tle innych firm

2,103

Odp: Ręcę opadają.

Narolco i chemirol zszedł z ceny o 100zł na tonie saletry wobec agroloku i każdy przedstawiciel twierdził że nie da rady taniej ...........

2,104

Odp: Ręcę opadają.

Uwaga na pieski plaga kleszczy ! zdechł mi jeden, za późno zacząłem leczyć. Pozostałe dostały kropelki odstraszające na kark.

2,105

Odp: Ręcę opadają.

dzis byłem ogladac rzepaki i nie dość ze rzepaki do przesiania to mi ukradli 6 grubych drzew tj srednica ok 40-50cm moze i więcej, o średnicy 15cm i mniej to nawet nie liczyłem... jutro zgłaszam na policje, ale nie ma szans na odnalezienie sprawcy...

Rolnik z powołania:-)

2,106

Odp: Ręcę opadają.

Obyś nie miał kłopotów większych od złodziei...

2,107

Odp: Ręcę opadają.

Ja pierdzielę, pomyślałem co Ty mówisz, ale przemyślałem i możesz mieć rację...

2,108 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2016-02-28 23:40:04)

Odp: Ręcę opadają.

dzisiaj pożegnaliśmy kolegę miał zaledwie 34lata zjadł go nowotwór ,musimy profilaktycznie się częściej badać u niego jak by wcześniej wykryli może by przeżył .Masakra współczuć rodzinie

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,109

Odp: Ręcę opadają.

Sam już drugi rok idę się przebadać i dojść nie mogę... W zeszłym tygodniu jak się zawzięło to 3nieboszczyki. Ogólnie muszę się przebadać bo też w rodzinie sporo osób miało z nowotworami problemy.

2,110

Odp: Ręcę opadają.

Co drugi rok szczegółowe badanie krwi i moczu przynajmniej. Jesienią jednemu ze znajomych wycieli kawał jelita grubego, drugiemu cały żołądek, mnóstwo tych nowotworów w okolicy i przedwczesnych zgonów.

2,111

Odp: Ręcę opadają.

Mnie już od ubiegłego wtorku męczy grypsko i nie mogę sobie z tym poradzić. Dziś idę prywatnie do doktorka bo już mam dość!

2,112

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

Obyś nie miał kłopotów większych od złodziei...

dlaczego mam miec problemy.Policja była porobili zdjecia, w miedzyczasie ojciep podpytał ludzi i wiem kto ukradł. Gość ciął u siebie i złodzieje cieli u mnie i chcieli jego drzewo tez ciąć. Wkurzył mnie gość bo nie dał mi znac że mi kradną... Oczywiście nie będzie zeznawał, ale policja ucieszyła sie jak powiedziałem kto ukradł.
ukradli zule i zawieźli do dystrybutora ruskiej wódki, chyba mieli długi...
Nie wierze w to ze policja cos udowodni ale powiem policjantowi prosto z mostu ze jak wiedza kto ukradł i toa nie wykrywaja tego to niech sie nie dziwia ze sa samosondy

Rolnik z powołania:-)

2,113 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-02-29 16:01:53)

Odp: Ręcę opadają.

Z drzewami to w Polsce różnie bywa. Oglądałem kiedyś program gdzie ktoś się przyp...lił  do rolnika, chyba urząd  gminy. Dostał karę astronomiczną, kilka set tysięcy za drzewa które z jego działki pomyłkowo wycieli pracownicy leśni. Las stykał się z jego działką. Problem  był skoro program zrobili o tym. W TR był też podobny artykuł.
Jak złodzieje powiedzą że pozwoliłeś wyciąć...... Wiadomo słowo żula przeciwko Twojemu słowu. Przez złodzieja któremu powinni parę palców upier....ć  możesz chodzić i się tłumaczyć.

Dlaczego u nas nie jest jak w teksasie......

2,114

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

..
Nie wierze w to ze policja cos udowodni ale powiem policjantowi prosto z mostu ze jak wiedza kto ukradł i toa nie wykrywaja tego to niech sie nie dziwia ze sa samosondy

I na to się przygotój ,że pierwszy samosąd będzie na tobie:uuuu:

2,115

Odp: Ręcę opadają.

bardziej bałbym sie tego co kupił niż tych co wycinali. ale puki co to nie wierzę ze cos sie będzie działo, ani policja nic nie zrobi ani ja więc żuliki spokojnie będa pili za moje dzewa

Rolnik z powołania:-)

2,116

Odp: Ręcę opadają.

I zonk... na stronce polisji jest informacja ze znaleźli złodzieja, pytanie dlaczego mnie o tym nie poinformowali i co mam dalej robić zeby mi szkode wynagrodził

Rolnik z powołania:-)

2,117

Odp: Ręcę opadają.

Chyba sprawę cywilną byś musiał założyć, jeżeli drewno znikło.

2,118

Odp: Ręcę opadają.

a może po prostu postępowanie w toku?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,119 Ostatnio edytowany przez Roberto323 (2016-03-05 20:19:04)

Odp: Ręcę opadają.

Jeżeli wartość jest niższa niż 400 zł to czyn o niskiej szkodliwości i nic nie zrobią ale jeśli większa to musisz cierpliwie poczekać do końca śledztwa.

2,120

Odp: Ręcę opadają.

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/k … ialce.html to o mojej sprawie

Rolnik z powołania:-)