2,141

Odp: Ręcę opadają.

Ale jajcy się robią z mlekiem sad cena idzie coraz w dół no i teraz zostało podzielone na cenę A i B. Cena B to jak przekroczysz limit mleka z poprzedniego roku wtedy -20gr od ceny A... A cena A nie długo będzie wynosiła 1zł sad I jaki jest sens się rozwijania jak dobijają ceną i limitem znowu...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,142

Odp: Ręcę opadają.

Z tą ceną to chyba Twoja mleczarnia sobie poleciała w człona , ja nic nie słyszałem o takim limitowaniu .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,143

Odp: Ręcę opadają.

Właśnie to wymyślili... Wiesz jak można ciągnąć mleko z Litwy po 70-90gr a jakości to takiej jak byś doil krowy w G***nie i szło wszystko do zbiornika... Inne mleczarnia nie stosują a Mlekpol owszem wprowadziła od 1 stycznia a dopiero teraz powiedzieli... Także nie wiem jak to będzie...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,144

Odp: Ręcę opadają.

Mlekpol.mialem okazje jezdzic u ich przewoznika 4lata i jak ktos pyta mnie o opinie to odradzam bo cena choc wazna to wolalbym gdzies indziej troche taniej ale bez ich kombinacji.

2,145

Odp: Ręcę opadają.

byli z konkordii i albo za mały, albo sarna nadgryzła, albo smietka i nic nie dadza...

Rolnik z powołania:-)

2,146

Odp: Ręcę opadają.

za mały... no a jaki ma być skoro mróz wszystkie największe liście uwarzył. Jakby dziś tacy przyjechali nie byłoby kolorowo. Później jak mi się sprawa wyjaśni to się podzielę, ale ręce to opadaja na głupotę ludzi,....

2,147

Odp: Ręcę opadają.

u mnie dzis byli i do zaorania zakwalifikowali wiekszosc.

2,148

Odp: Ręcę opadają.

Kolega z TUW dostał ostatecznie po potrąceniu udziału własnego 6,8 tyś zł za 5 ha. Nawet nie przyjeżdżał likwidator, tylko kazał koledze napisać oświadczenie że rzepak wymarzł całkowicie i likwiduje plantację, info. z przed godziny.

2,149

Odp: Ręcę opadają.

u mnie wczoraj był z concordii i cały rzepak i jęczmień skasowany.

2,150

Odp: Ręcę opadają.

to widzicie. bardzo duza częśc u mnie juz sie rozłozyła poprostu zgniła a to zostało to czepiał sie ze jak sarna ugryzła to juz nie da kasy, gdzies smietkę znalazł ale większość to sie czepiał ze za mały był przed zima i po ptokach. wiecej nie ubezpieczam

Rolnik z powołania:-)

2,151

Odp: Ręcę opadają.

Kuzyn z PZU 2 lata się sądził bo też powiedzieli że sarny. Wygrał, zapłacili z odsetkami.

2,152

Odp: Ręcę opadają.

ja nie mam zdrowia na sady, poprostu wiecej nie bede ubezpieczał bo to sensu nie ma

Rolnik z powołania:-)

2,153

Odp: Ręcę opadają.

u  mnie pzu było na rzepaku-zero do wypłaty.gosc mówił ze albo likwiduja rzepaki tzn 25% albo nic

2,154

Odp: Ręcę opadają.

ja brałbym. mój to nędza...

Rolnik z powołania:-)

2,155

Odp: Ręcę opadają.

ogladajac moj powiedzał ze na likwidacje jest za dobry

2,156

Odp: Ręcę opadają.

Wzywajcie na ponowne oględziny do skutku. U mnie drugi raz byli i trafili się normalni. Bo wcześniejszy zobaczył kilka żywych roślin i już nie należy się.

2,157

Odp: Ręcę opadają.

ja bym się sądził jak takich jak ty w całym kraju orżną tysiące to wiecie ile kasy mają w kieszeni nic tylko nająć jakiegoś rzeczoznawcę i do sądu bo składki to biorą chętnie.

2,158

Odp: Ręcę opadają.

Ja czekam na rzeczoznawce. Dla mnie oczywiste poniżej 120 roślin na m2 do likwidacji.  Według mnie wszytko mam poniżej. Jeden kawałek na granicy. Mam nadzieje że przyjdzie taki co umie liczyć do 120.

2,159

Odp: Ręcę opadają.

krzysiek tłumaczył mi jak jest ze zbozem, jak daje lekkie oznaki zycia tj spodem ma coś zielonego to liczy jako zywe i nie wazne że na tym plonu ciężko bedzie zrobic

Rolnik z powołania:-)

2,160

Odp: Ręcę opadają.

Wiem o tym. Ale z tym życiem u mnie krucho. Sam też tak liczę żywe nie musi być jeszcze zielone nad ziemią.