41

Odp: Nie mogę włączyć WOM

Wielkie dzięki Krzysiek wink Mam nadzieję że jest tak jak mówisz smile

42

Odp: Nie mogę włączyć WOM

Koledzy , jak przełożyć wałek womu z 540 obrotów na 1000 obrotów ?

43

Odp: Nie mogę włączyć WOM

Jeszcze jedno Panowie. Mógłby mi ktoś wytłumaczyc o co chodzi z tym żółwiem i zającem zt 323A , kiedy można to włączać i kiedy wyłączać i czy można wyłączyc wom wciskając sprzęgło. Czy sprzęgło rozłączy wom i bieg jednocześnie?

44

Odp: Nie mogę włączyć WOM

Poszukaj na Forum. Sam to gdzieś opisałem. Opcja "szukaj" na górnym pasku.

45

Odp: Nie mogę włączyć WOM

A może mi ktos powiedzieć o wyjściach hydraulicznych w zt 323  z tyłu, ile ich powinno byc i do czego każde wyjście służy ?

46

Odp: Nie mogę włączyć WOM

Powinno być tyle co potrzeba wink.
Przynajmniej 2.
Nie ma przeszkód by było ich 4. Miejsce w rozdzielaczu jest.  A jak komuś mało to może dokładać kolejne sekcje do rozdzielacza.

47

Odp: Nie mogę włączyć WOM

W wątku ZT 325 PODOBIEŃSTWA I RÓŻNICE sporo o tym pisaliśmy więc tam poszukaj no i wiele innych wątków na temat jest, szukajcie chłopaki, tu wszystko jest.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

48

Odp: Nie mogę włączyć WOM

Panowie czy da sie ruszyc zaklejone tarcze sprzęgła bez rozbierania? Jak tak to w jaki sposób ?

49

Odp: Nie mogę włączyć WOM

spróbuj wycisnać sprzęgło a druga osoba pod spodem niech weźmie cos cienkiego listewka kawałek płaskownika i na otwartym sprzegle puknij nie za mocno żeby jej nie wyszczerbić OCZYWISCIE NA ZGASZONYM CIAGNIKU broń boze tam ręce wkładac podczas pracy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

50

Odp: Nie mogę włączyć WOM

Ok dzięki wielkie smile spróbuje smile