2,221

Odp: Ręcę opadają.

moze ,,tylko,, nadciśnienie..

mdw

2,222

Odp: Ręcę opadają.

O by... Ja z moim parę razy już byłem i właśnie ma takie dziwne skoki ciśnienia. Ale to raz na rok. Gorzej z mamą bo z nią jeździ tata i swego czasu to jezili raz w tygodniu z ciśnieniem 200/100.  Teraz trochę się uspokoiło. Ciśnienie nie bierze się z niczego a na pewno nie ze starości. W mamy wypadku do końca nie wiemy o z czego to, ale niedługo powinno być wszystko jasne.

2,223

Odp: Ręcę opadają.

Trochę brzmi jak bajka, ale szklanka soku z buraka ćwikłowego dziennie stabilizuje ciśnienie. Efekty widoczne już po trzech dniach.

2,224

Odp: Ręcę opadają.

Dieta Kwaśniewskiego to lekarstwo na wszystkie choroby,słyszeliście?,Ja powiem że to działa.Moja mama ma cukrzyce i przeszła na takie żywienie i od tygodnia nie potrzebne jej leki! a jak wiadomo tabletki wyniszczają organizm,czuje się teraz coraz lepiej,ja sam spróbowałem od tygodnia jeść tak jak ona i już czuje że samopoczucie jest lepsze,a co ciekawe,takie żywienie wychodzi o wiele taniej niż standardowe,odpada chleb cukier i mąka i wiele innych,moim zdaniem warto.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,225

Odp: Ręcę opadają.

rzeczywiście ciekawe.
musiałem doczytać co to bo pierwsze moje skojarzenie było związane z byłym prezydentem i dieta płynna:-)

2,226

Odp: Ręcę opadają.

forszaj303 marek napisał/a:

Dieta Kwaśniewskiego to lekarstwo na wszystkie choroby,słyszeliście?,Ja powiem że to działa.Moja mama ma cukrzyce i przeszła na takie żywienie i od tygodnia nie potrzebne jej leki! a jak wiadomo tabletki wyniszczają organizm,czuje się teraz coraz lepiej,ja sam spróbowałem od tygodnia jeść tak jak ona i już czuje że samopoczucie jest lepsze,a co ciekawe,takie żywienie wychodzi o wiele taniej niż standardowe,odpada chleb cukier i mąka i wiele innych,moim zdaniem warto.

To powiedz co jecie skoro dieta, jest na podstawie tłustych rzeczy jednak ani chleba ani grochów, kasz ,ziemniaków to co jeść?

2,227

Odp: Ręcę opadają.

Ja też od niedawna mam skoki ciśnienia, wychodzi na to że na tle nerwowym. Niestety dzisiejsze czasy są pełne stresu, złego odżywiania  i niepewności, stąd kłopoty z ciśnieniem i sercem u coraz młodszych ludzi. Moja żona twierdzi, że to własna firma mnie wykańcza bo kłopoty z ciśnieniem zaczęły się rok po otwarciu. Dodam tylko, że jestem ledwo po trzydziestce.

2,228 Ostatnio edytowany przez androl (2016-04-03 12:34:21)

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:
forszaj303 marek napisał/a:

Dieta Kwaśniewskiego to lekarstwo na wszystkie choroby,słyszeliście?,Ja powiem że to działa.Moja mama ma cukrzyce i przeszła na takie żywienie i od tygodnia nie potrzebne jej leki! a jak wiadomo tabletki wyniszczają organizm,czuje się teraz coraz lepiej,ja sam spróbowałem od tygodnia jeść tak jak ona i już czuje że samopoczucie jest lepsze,a co ciekawe,takie żywienie wychodzi o wiele taniej niż standardowe,odpada chleb cukier i mąka i wiele innych,moim zdaniem warto.

To powiedz co jecie skoro dieta, jest na podstawie tłustych rzeczy jednak ani chleba ani grochów, kasz ,ziemniaków to co jeść?

Nie polecam ! słyszałem o osobach ją stosujących. Można schudnąć, i jednocześnie nabawić się dużych problemów zdrowotnych na resztę życia.
http://suplementydiety.org/dieta-kwasniewskiego/

2,229

Odp: Ręcę opadają.

Wszywtko z umiarem i żadna dieta nie pptrzebna.,

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,230

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:
forszaj303 marek napisał/a:

Dieta Kwaśniewskiego to lekarstwo na wszystkie choroby,słyszeliście?,Ja powiem że to działa.Moja mama ma cukrzyce i przeszła na takie żywienie i od tygodnia nie potrzebne jej leki! a jak wiadomo tabletki wyniszczają organizm,czuje się teraz coraz lepiej,ja sam spróbowałem od tygodnia jeść tak jak ona i już czuje że samopoczucie jest lepsze,a co ciekawe,takie żywienie wychodzi o wiele taniej niż standardowe,odpada chleb cukier i mąka i wiele innych,moim zdaniem warto.

To powiedz co jecie skoro dieta, jest na podstawie tłustych rzeczy jednak ani chleba ani grochów, kasz ,ziemniaków to co jeść?

Nie polecam ! słyszałem o osobach ją stosujących. Można schudnąć, i jednocześnie nabawić się dużych problemów zdrowotnych na resztę życia.
http://suplementydiety.org/dieta-kwasniewskiego/

Mówisz że słyszałeś,ja też słyszałem takie bzdety wielokrotnie,Każdy doktor wam to powie smile
bo co by robili jakby wszyscy ludzie zaczeli się tak odżywiać? ,zostali by tylko chirurdzy. Nie było by zbytu na leki i cały przemysł farmaceutyczny by upadał,o to chodzi w tej grze. Ja znam kilka osób którzy odżywiają się w taki sposób, i nie widziałem żeby kiedykolwiek byli chorzy,takze każdy broni swego.
tu nie chodzi o odchudzanie,jak jesteście chudzi to dalej nie schudniecie,raczej wszystko się unormuje,ta dieta może być szkodliwa jak złamie się jakieś jej zasady,np. zamiast prawdziwego masła,stosuje się masło roślinne,albo nie wiemy co do końca kupujemy w sklepie bo tam jest nababrane.najlepiej wtedy zaopatrywać się w znanych źródłach,człowiek powinien jeść materiał jak najbardziej zbliżony w budowie  do jego organizmu czyli głównie chodzi o produkty pochodzenia zwierzęcego,czyli masło jajka boczek twaróg,sery,śmietana itp. Cholesterol bierze się głównie z tłuszczów roślinnych bo nie jest on przyswajalny jak zwierzęcy.
Jak ktoś chce się dokładnie dowiedzieć to niech kupi sobie ksiązke związaną z takim żywieniem.
Powodzenia smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,231 Ostatnio edytowany przez androl (2016-04-03 14:58:35)

Odp: Ręcę opadają.

Nie będę polemizował, aczkolwiek coś tam wiem na ten temat, o diecie Kwaśniewskiego słyszałem już pod koniec lat 80-tych.
Aha tylko czasem niech Ci się ona nie odwidzi, bo np. kamienie żółciowe wtedy gwarantowane !
Życzę Zdrowia.

2,232

Odp: Ręcę opadają.

Rodzice mieli problemy z cholesterolem. Piguły różnie działały a przede wszystkim miały skutki uboczne. Wszystkie "margarynki" na choresterol to pic na wodę.....
Wystarczy co dzień na śniadanie zjadać michę płatków owsianych gotowanych na wodzie.  Można dokładać owoce żadnego mleka.... miesiąc takiej diety i lekarzowi oczy w słup staną jak zobaczy wyniki. Wszystkie prochy na bok. Jak się unormuje to potem od czasu do czasu takie sniadanko  np 2-3 razy w tygodniu.

2,233

Odp: Ręcę opadają.

Ja mam 32 lata i w takim wieku biorę tabletki na  nadciśnienie nie wiem jak i skąd sie pojawiło ale było i 160/100 ból głowy i inne sprawy nie wiem czy to stres ale biorę teraz jest w normie troszkę inne odżywianie  dietka  zero alkoholu biorę ostatnie tabletki i zobaczymy co będzie dodam ze mój tata tez ma ciśnienie

2,234

Odp: Ręcę opadają.

Na cholesterol są też dobre suszone morele,znam kilka osób które unormowały sobie morelkami.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

2,235

Odp: Ręcę opadają.

No i tata na pogotowiu dostał zastrzyk w tyłek i tabletkę pod język bo miał 200/120... Teraz dostał tabletki i trzyma się między 140-150/87-95... No i teraz robota w polu a jego nie będe ganiał bo jeszcze się nie oswoił z tymi lekami i będzie jeszcze go cisneło to ciśnienie... Jak szybciej się poruszy to go boli i wgl...  Teraz to ja go będe pilnował..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,236

Odp: Ręcę opadają.

Na wizycie w pogotowiu tego nie kończcie, kompleksowe badania należałoby zrobić.

2,237

Odp: Ręcę opadają.

Jeszcze jak mleko spadnie ze 20 groszy to i chemia nie pomoże, w Europie jest 6 000 000 ton zapasu ziarna. Idealny prognostyk na skoki ciśnienia na najbliższy rok. Pozdrawiam wszystkich co nawożą zboża bez opamiętania.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,238

Odp: Ręcę opadają.

Ale nawozy mocno potaniały, ja nie będę ograniczał. Taniej zboże wyprodukować niż go dokupywać dla kabanów. Dzierżawcy niech się martwią z niebotycznymi czynszami.

2,239

Odp: Ręcę opadają.

Ja to planuje go wysłac do porządnego doktorka co dobierze dobrze leki na te ciśnienie...

Marku u mnie już -10gr walneli za marzec a na kwiecieć -10 a może i być -20gr... Cinszko będzie Pany.... Teraz wychodzi 1.08zł

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,240

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:

Taniej zboże wyprodukować niż go dokupywać dla kabanów.

A ja ograniczyłem kabany do jednej loszki, a ziarno opchnąłem komu było potrzebne, to był strzał w dziesiątkę. Od byłych hodowców krów mlecznych przywiozłem kilka dni temu zgarniacz hydrauliczny obornika(pompa-silnik-zbiornik plus siłownik ok 2 metry wysuwu plus ponad 30 metrów profila ze zgarniaczami plus 100 kg przewodów, rozdzielaczy, zaworów) Teraz nie wiem sam czy go montować, czy opylić, bo hodowla mięsnego bydła też siada. Coś mi to wszystko śmierdzi małym zamachem na pieniądze rolników. Chodzi o to, że nie realizuje się założony plan likwidacji małych gospodarstw i tworzenie większych, które właśnie się wywracają, i mam zagwozdkę ze zgarniaczem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia