2,261

Odp: Ręcę opadają.

Jaką masz odległość od denka do obudowy ? u mnie jest 2,5cm

2,262

Odp: Ręcę opadają.

2.3-2.4cm

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,263

Odp: Ręcę opadają.

Otwórz te denka i ustaw na skrzyni mniejszy wysiew. Robisz próbę kręconą? Denka ostro w dół to owies więc sam nie wyleci. Musi się dać ustawić. Trochę winne może być to że masz lekko skorodowane blachy przy kółkach i ziarno się nie ślizga ale to nie tak istotne. Ja ustawiam denka tak by przynajmniej było miejsce na postawienie ziarna owsa pionowo.
Co prawda inny siewnik ale to szczegół. I też w polu wyjdzie co innego bo dochodzą wstrząsy.
Ości z jęczmienia + długi owies i to są efekt.
20 lat......... a u mnie 2 lata max.  Ale wiem jak to jest mam takich sąsiadów.
Wieź to wymień wydaje mi się że na dłoni masz przynajmniej 4 owsiki wink ( nie mylić z robakiem z tyłka )

2,264

Odp: Ręcę opadają.

Karol. Problem tu leży w ziarnie jęczmienia,  to on zapycha. Przepuść to przez jakiś bukownik. Gdybyś to kosił dronningborgiem, to puść przez ten żubrownik co te kombajny mają. Wtedy te ości zostaną pokruszone i odwiane. Wtedy będzie spokój przy siewie.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

2,265

Odp: Ręcę opadają.

Wiem właśnie. Chętnie bym zasiał 2ha nowego owsu lecz to nie ode mnie zależy.. Zboże czyszczone było lecz dziś będe czyścił zboże na siew z trawą to zmienię sita na mniejsze..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,266

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj teściowa odbierała mi córkę z przedszkola i pojechała kawałek rowerem z dzieckiem na bagażniku ( bo miała buty ciasne @#!@#!) - wkręciła małej nogę w szprychy...
5h w Otwocku na ostrym dyżurze - mała noga w gipsie - na szczęście bez połamania - chyba tylko dlatego, że była w zimowych solidnych butach za kostkę...

2,267

Odp: Ręcę opadają.

To po co gips?

2,268

Odp: Ręcę opadają.

To od wczoraj teściowa pewnie w ciemnych okularach chodzi big_smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,269

Odp: Ręcę opadają.

Karol323 napisał/a:

Wiem właśnie. Chętnie bym zasiał 2ha nowego owsu lecz to nie ode mnie zależy.. Zboże czyszczone było lecz dziś będe czyścił zboże na siew z trawą to zmienię sita na mniejsze..

rozsiewaczem trzeba było rozrzucić i tez by było

mdw

2,270

Odp: Ręcę opadają.

Zobaczymy. Teraz kleje oponę w MF tylnia bo dziura 5cm....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,271

Odp: Ręcę opadają.

gips po to, że małe dziecko to nie usiedzi, a stopa (staw skokowy) jakiś czas powinien być odciążony i jak najmniej poruszany...jest wysięk w środku i zasinienie na wierzchu...coś jak zwichniecie i stłuczenie w jednym...

... teściowa schodzi mi z drogi.. stara się jak najmniej rzucać się w oczy... big_smile   ... i dobrze...

2,272

Odp: Ręcę opadają.

Karol323 napisał/a:

Wiem właśnie. Chętnie bym zasiał 2ha nowego owsu lecz to nie ode mnie zależy.. Zboże czyszczone było lecz dziś będe czyścił zboże na siew z trawą to zmienię sita na mniejsze..

Karol wymień i nie mów tacie. Zobaczysz wtedy różnicę w zbiorze. Mój dziadek zawsze powtarzał, że ziarno choćby z sąsiadującej wioski ale przynajmniej raz na 3 lata trzeba odmienić.

2,273

Odp: Ręcę opadają.

goldenarts napisał/a:

Wczoraj teściowa odbierała mi córkę z przedszkola i pojechała kawałek rowerem z dzieckiem na bagażniku ( bo miała buty ciasne @#!@#!) - wkręciła małej nogę w szprychy...
5h w Otwocku na ostrym dyżurze - mała noga w gipsie - na szczęście bez połamania - chyba tylko dlatego, że była w zimowych solidnych butach za kostkę...

Od dziś pytaniem mamsia na długo????
UUUU to mamusia nawet herbatki nie wypije smile

2,274

Odp: Ręcę opadają.

mieszkam z teściami przez ulicę... sad, ale mam nadzieje, że już niedługo...

2,275

Odp: Ręcę opadają.

Przychodzi facet na pogrzeb teściowej z kolegą.
Facet po nocnej imprezie podchodzi do trumny i nagle przytula się do martwej teściowej
Kolega mówi do Faceta. Co ty robisz, przecież za jej życia zawsze uważałeś ją za Tragedie!
Facet odpowiada!
Tak ale po wczorajszym wieczorze to co innego!
Kolega mówi jak to co innego? Przecież to zołza była!
Facet mówi Tak ale mam takiego kaca a Ona jest taka zimniutka. smile smile

2,276

Odp: Ręcę opadają.

big_smile... ale nie w tym sensie że już niedługo... big_smile:D:D
...po prostu mam nadzieję się przeprowadzić do swojego domu przed wakacjami...

2,277

Odp: Ręcę opadają.

Panowie ja mam problem i ręce mi opadają do ziemi! Mam poj....nego sąsiada nowo wybudowanego ze świata, który jak mi zboża nie zajeździ to śmieci na pole rzuca albo słomę kradnie. To wszystko to H...! Od dwóch lat systematycznie zajeżdza mi 15arów uprawy bo jest to pole narożne. W tamtym roku na jego życzenie wyorałem bruzdy jak 150 i to samo, nawet Tirami jeżdzą do niego po moim polu. Dziś zakopaliśmy słup dębowy a po dwóch godzinach go wyrwał i ukradł. Kór...! Nie wiem Co z tym Deb...em zrobić! Brak mi już pomysłów a wiem że złośliwością przegram mimo, że On jest Mega złośliwy i ma się za nie wiadomo kogo!

2,278 Ostatnio edytowany przez andre902 (2016-04-07 18:59:20)

Odp: Ręcę opadają.

zakop bronę, u nas na wsi pomogło i jeden drugiemu już po łące nie jeździł

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,279

Odp: Ręcę opadają.

To bronę wykopie i ukradnie!

2,280

Odp: Ręcę opadają.

To deskę z gwoździami.
Albo znajdziesz na niego paragraf albo musisz być gorszy od niego...