2,281

Odp: Ręcę opadają.

Jak kradli kukurydzę mojemu wujkowi to zostawił w trawie na łące deskę z wbitymi gwoździami, chyba 4 cale - na jakiś czas POMOGŁO.  _|__|__|__|__|_   big_smile

2,282

Odp: Ręcę opadają.

Na tym polu będzie Proso więc deski nie ukryję poza tym zanim Proso urośnie to już będzie zajeżdżone! Bo pole dopiero teraz będzie uprawiane. Pomysłów BRAK!

2,283

Odp: Ręcę opadają.

Zrób pryzmę obornika, tego nie ukradną smile

2,284

Odp: Ręcę opadają.

Zrób coś takiego że jak wiesz że on to zabierze to postaw i ukryj gdzieś kamerę i nagraj... Potem na milicje i może to coś pomoże chyba że kradnie nocą... big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,285

Odp: Ręcę opadają.

Kolego dam sobie rękę uciąć, że nie ale będą po nim jeździć! Patologia jakich mało! Jak tak można? Myślałem nad słupem betonowym ale ma ładowarkę teleskopową to go wyrwie. Brak słów i pomysłów! Kór... mamy Państwo prawa czy nie? Co z nim zrobić? Myślałem mu konia wypuścić i wiele innych ale Nie bo mam wkoło niego Pola dookoła i na bank coś odpier... np. Brona którą postawię albo deska z gwoździami będzie u mnie w życie a potem w forschu. Przyszedł taki ze ślaska młody leszcz i nie ma na niego bata!

2,286

Odp: Ręcę opadają.

pier**l w ciemnym zaułku...

2,287

Odp: Ręcę opadają.

Karol323 napisał/a:

Zrób coś takiego że jak wiesz że on to zabierze to postaw i ukryj gdzieś kamerę i nagraj... Potem na milicje i może to coś pomoże chyba że kradnie nocą... big_smile

Z kamerką też myślałem ale on wydaje mi się, że pracowników wysyła i się wyprze przy nagraniu a ja mędą będę jak pracownik mandat zapłaci bo jak wiadomo Rozkaz to Rozkaz!

2,288

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

pier**l w ciemnym zaułku...

Potem obdukcja pseudo świadki i ja do pierdla przez wsze pójdę! To jest wrzód na zdrowym organizmie! Na wszystko przymykałem oko nawet jak ognisko na polu mi robił ale teraz jeszcze agencja mi pisma wysyła o niezgodność pegów bo down drogę na moim polu robi!

2,289

Odp: Ręcę opadają.

Masz obornik to zrób mu pod drzwiami gnojownik...
Jak Kuba Bogu tak.....

2,290

Odp: Ręcę opadają.

zakop deski z gwoździami wystającymi do góry zaraz po zasiewie prosa...jak gwoździe nie będą gęsto to nie zauważy i najedzie... raz, drugi, może trzeci i się oduczy...

2,291

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

Masz obornik to zrób mu pod drzwiami gnojownik...
Jak Kuba Bogu tak.....

Ale to się odbije na Polu np. duży kamień w życie albo gwoździe na polu. Legalnie samochodem po krzewiącym zbożu jeździ. Takich to w rakiete i na marsa albo oddział zamknięty! Ojciec mówi, że z nim to tylko drogą urzędową! Ma nielegalnie altanę, pomost brak pozwolenia na działalność itp. i tak go załatwić. Wójt, Policja, Skarbówka itp.

2,292

Odp: Ręcę opadają.

No to na co czekasz? Aż zrobi grila na środku pola dzień przed żniwami?

2,293 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2016-04-07 21:31:13)

Odp: Ręcę opadają.

Już nic gorszego nie mogliście doradzić.Jak zakopiesz bronę lub coś podobnego to on znajdzie na ciebie paragraf
Procedura jest prosta ale kosztowna;geodeta,kamień graniczny,pozwolenie na ogrodzenie i postaw płot.

2,294

Odp: Ręcę opadają.

Yeah! Nie życzę nikomu takiego (sąsiada)!!!!!!!!!!!!!!!

2,295

Odp: Ręcę opadają.

Jak ja poskromiłem swojego sąsiada byłego policjanta to i ty sobie poradzisz na takiego trzeba cierpliwości ale pomału do przodu.

2,296

Odp: Ręcę opadają.

Tylko weź takiego poskrom! Widać, że jak był mały to matka go z procy karmiła bo od małego gryzł!

2,297

Odp: Ręcę opadają.

PawełS.64 napisał/a:

Już nic gorszego nie mogliście doradzić.Jak zakopiesz bronę lub coś podobnego to on znajdzie na ciebie paragraf
Procedura jest prosta ale kosztowna;geodeta,kamień graniczny,pozwolenie na ogrodzenie i postaw płot.

tez bym tak zrobił nawet płot z siatki lesnej żeby taniej, obok płotu kamerki w razie jakby mu sie zechciało płot rozbierac.
Jeszcze jedno Ty z nim rozmawiasz i mu tłumaczysz ze tak nie wolno?

Rolnik z powołania:-)

2,298

Odp: Ręcę opadają.

Według mnie ,to tylko z takim legalnie, bo jak zaczniecie sobie brony podstawiać to żeby gorzej nie było.W mojej wsi też jednemu róg pola przyjeżdżali jak buraki wywozili więc zakopał deski z gwoździami ,kierowca TIRa z wapnem się na to wpakował i ten od gwoździ zapłacił mandat i za naprawę dwóch kuł od naczepy.Tylko że w tym wypadku to pole leży przy gminnej drodze gruntowej i tam jest naprawdę ciasno.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

2,299

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:
PawełS.64 napisał/a:

Już nic gorszego nie mogliście doradzić.Jak zakopiesz bronę lub coś podobnego to on znajdzie na ciebie paragraf
Procedura jest prosta ale kosztowna;geodeta,kamień graniczny,pozwolenie na ogrodzenie i postaw płot.

tez bym tak zrobił nawet płot z siatki lesnej żeby taniej, obok płotu kamerki w razie jakby mu sie zechciało płot rozbierac.
Jeszcze jedno Ty z nim rozmawiasz i mu tłumaczysz ze tak nie wolno?

3 lata tłumaczyłem! Dziś była policja a Jaśnie Pana nie było! Ma dostać pouczenie a jeśli nie pomoże sprawa z urzędu. Póki co słupek teraz stoi a policmany kazali zdjęcia porobić i w razie co dzwonić. Zobaczymy!

2,300

Odp: Ręcę opadają.

Nagrywaj od dziś każdą z nim rozmowę, Ty pełna kultura i stanowczość, on niech gada co mu ślina na język przyniesie.