2,341

Odp: Ręcę opadają.

Pamiętnego roku gdy powszechnie palono owsem, ja też. Do swojego pieca miałowego wyspawałem jedynie gęsty ruszt i włożyłem go na oryginalny i spalał się bez problemu jako że miałowy ma nawiewy boczne. Tylko ta trauma że pali się zboże, zapach w okolicy cały czas mocno o tym przypominał.

2,342

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:

Tylko ta trauma że pali się zboże, zapach w okolicy cały czas mocno o tym przypominał.

Kiedyś też tak miałem, a jeszcze bardziej jak trzeba było ubić 30-40 kg prosiaka. Jakoś wszystko przeszło. Owies tańszy od najtańszego opału noto lu go w piec, korpoludki zamawiają prosiaka na imprezę i płacą 300-400 zł no to lu go w czoło i tak pomału ekonomia uspokoiła emocje.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,343

Odp: Ręcę opadają.

Opryskiwacz roz....ny, Te co chciałem kupić na pniu sprzedane, żyto trzeba skracać i od chwastów pryskać a na inne droższe mnie nie stać bo taki piękny urząd skarbowy ma w dupie wypłacenie mojego vatu... Z dopłat też nawet decyzji... Co za rok

2,344

Odp: Ręcę opadają.

u mnie tez ten rok ujowo sie zaczoł

mdw

2,345

Odp: Ręcę opadają.

a u mnie  w ozimym jęczmieniu  jednak zachamowało grzyba ale  nie dał za wygraną .. trzeba poprawiać .. co gorsza wszedzie przytulia odbiła  i tez trzeba na chwasty jechac ponownie ... masakra jakaś a kasa się kończy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,346

Odp: Ręcę opadają.

wojtas część pszenic poprawiałem Mustangiem Forte to samo co u ciebie nie pamiętam kiedy ostatni raz poprawiałem jesienne opryski wiosna.

2,347

Odp: Ręcę opadają.

własnie jakoś dziwnie w tym roku czy to przez suchą jesień nie zadziałały opryski .. hmm nie wiadomo ... ja się bardziej skłaniam  do poprawki Starane i tribex tnie wszystko w każdym stadium rośliny .. cos około 70zł ha

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,348

Odp: Ręcę opadają.

Brat podczepił się wczoraj 303 pod grubera i uprawiał pod kukurydzę, zrobił ze 5 ha i cos zaczęło stukać w silniku i ciśnienie spadło mu o 1. Od remontu zaorał może za 20 ha i uprawił 30 a teraz znowu coś wymyśla. Jeśli znowu coś co kwalifikuje go go wyjazdu do szlifierni to już tylko czeka go ostatnia droga- miarka się przebrała!

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,349

Odp: Ręcę opadają.

Ostatnia droga silnika czy ciągnika? Ostatnio widziałem sw680 za fajne pieniądze i myślałem go wspasowac w moje 323, ale mi przeszło....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,350 Ostatnio edytowany przez Laszek (2016-04-15 07:33:19)

Odp: Ręcę opadają.

Raczej całości. SW 680 mam u siebie na stanie ale jego rozmiar ciut przy duży... Ale w gruberze to by szedł... cool

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,351

Odp: Ręcę opadają.

Zanim go wywleczesz to daj znać. Może sie dogadamy... Ogólnie szukam t150 lub k700 ale można by pobawić sie w tuning:-)

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,352

Odp: Ręcę opadają.

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-l … 1f7002570b
już po tuningu smile

2,353

Odp: Ręcę opadają.

właśnie już go widziałem. A zanim do swojego wstawiłeś nowe serducho to też ciągałeś nim 4 metry grubera na głęboko?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,354

Odp: Ręcę opadają.

Dobra ile byś dał za tego 303 bez oryginalnego silnika ale w pakiecie z SW680 turbo

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,355

Odp: Ręcę opadają.

Panewkę Ci obróciło . Kolega takie objawy miał w swoim zetorze 8011 . Wstawił nową panewkę i za pół roku wał pęknięty.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2,356

Odp: Ręcę opadają.

U mnie właśnie wał pękł. chyba weźmiemy od kuzyna ZT300 i się z dwóch zrobi jednego. Na chodzie sprawny a cena 3 tyś bez kół

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,357

Odp: Ręcę opadają.

Laszek napisał/a:

właśnie już go widziałem. A zanim do swojego wstawiłeś nowe serducho to też ciągałeś nim 4 metry grubera na głęboko?

tak, ale baaaardzo się męczył

2,358

Odp: Ręcę opadają.

No i dupa z tym moim zje....ym sąsiadem! Byli dzisiaj u mnie chłopaki z Policji i mówili, że nie ma z nim rozmowy i muszę geodetę wezwać, żeby słupek geodezyjny zakopać i nic innego mi nie zostaje jak nagrywać sad sad sad Gadał im, że są nie profesjonalni, ciskał się a potem na kawę ich wołał czub!!!!!

2,359

Odp: Ręcę opadają.

Ja to bym wystąpił na zgłoszenie do starostwa o postawienie solidnego betonowego ogrodzenia tak z 10m w jedną i 10m w drugą stronę . A potem go ubezpieczył ,w razie zniszczenia firma ubezpieczeniowa nauczy palanta ile kosztuje funt gówna ..................

2,360

Odp: Ręcę opadają.

Szkoda gadać! 5 lat temu wspólnie z debilem ustaliliśmy, że polna droga dzieląca moje pola i jego z której nikt nie korzysta a tylko dzieli moje i jego pola zlikwidujemy i tak się stało! Ja zaorałem a on posadził truskawki DEBIL na górce klasa VI RZ. Od policjantów dowiedziałem się że jedzie do gminy o przywrócenie tej drogi. Nie wiem po co ale obrazując. Równolegle do drogi sa pola na środku pól jest ten o to sąsiad a droga którą chce przywrócić jest na środku pól równolegle do drogi asfaltowej. Nie wiem co mu w tej pustej bani chodzi ale droga, która może przywróci z powrotem będzie szła wzdłuż jego posesji przy jego skrzynce elektrycznej i rozdzieli mu jego prywatną drogę dojazdową!