2,361 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2016-04-15 21:56:21)

Odp: Ręcę opadają.

PawełS.64 napisał/a:

Już nic gorszego nie mogliście doradzić.Jak zakopiesz bronę lub coś podobnego to on znajdzie na ciebie paragraf
Procedura jest prosta ale kosztowna;geodeta,kamień graniczny,pozwolenie na ogrodzenie i postaw płot.

I tym sposobem czas zakończyć bicie piany i zacząć działania profesionalne.

2,362

Odp: Ręcę opadają.

no nie idzie pryskać spryskałem beczke pszenicy i zostawiłem bo znowu leje..

mdw

2,363

Odp: Ręcę opadają.

dawaj ten deszcz do mnie!!!

2,364

Odp: Ręcę opadają.

U mnie jeszcze nie pada ale pogoda na pryskanie kiepska wiatr czapkę podnosi trzeba czekać  ...

2,365

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj i dziś druga dawka na zimowym. Wlasnie zaczyna padac więc ok. Ale patrzac na zboża to zamiast iść w góre to marnieją. Pszenżyto wygląda tak strasznie że załuje że wogóle je siałem. 12,5ha poszło na przesianie, a pozostałe 2ha w 50% też się nadają. Najwięcej na polach przytulji i chabra....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,366

Odp: Ręcę opadają.

A my od czwartku zabraliśmy się za naprawę sprężarki w 4011, dwa dni roboty żeby wymienić wszystkie bebechy i wczoraj próba i ........ sprężarka chodzi cały czas i nie idzie jej wyłączyć więc dzisiaj powtórka z rozrywki czyli rozbieranie od nowa. Okazało się że nowy mimośród jest za szeroki i zablokował całość na włączonym

2,367

Odp: Ręcę opadają.

Come too me Deszczyku złoty na Piaski ankary gdzie ja w nich kąpię się cały!

2,368

Odp: Ręcę opadają.

ja dzis pryskałem na chwasciory tam gdzie jesienia mi zabrakło środka. po niedzieli trzeba bedzie kilka działek poprawic bo jesienny przepuścił. 2 dawka N i T1 to albo pod koniec tygodnia albo poczatek nastepnego. Wydaje mi sie ze teraz jeszze za wczesnie przynajmniej u mnie. no moze na czesci jednej działki juz by pasowało, ale trzeba wysrodkowac

Rolnik z powołania:-)

2,369

Odp: Ręcę opadają.

ja czesc skróciłem i na grzyba tez by sie przydało juz jechac, ale nie chcem mieszac srodków i zrobie z dwa dni odstepu

mdw

2,370

Odp: Ręcę opadają.

nie marnuj wody.

2,371

Odp: Ręcę opadają.

Finał wczorajszego cofywania dafem na posesje zgięty zderzak i przy naprawie coś mi chrupło w kolanie. Diagnoza u nastawiaczki wyleciała łękotka trzy dni w d,,,ie boli jak cholera

2,372

Odp: Ręcę opadają.

A kolanem ruszasz wyprostujesz i zegniesz do końca?

2,373

Odp: Ręcę opadają.

Tak zginam ruszam coś tam nastawiła kazała smarować maścią dzisiaj jest już lepiej tak mocno nie boli,ale strach teraz zginać kulfona bo może być powtórka z rozrywki.

2,374

Odp: Ręcę opadają.

najważniejsze  by dało się wyprostować i zgiąć

2,375

Odp: Ręcę opadają.

no i wiem co dolega mojemu 3p pęknieta tuleja. a tu tyle roboty. ciagnik stoi u miejscowego zyda/mechanika i nie wiem co robic. Ma gotowe silniki od 360 a 3p musiałby robic, zastanawiam się czy nie włozyc mu własnie zwykłego 4 garowego.
Całe szczescie ze ten mechanik pozyczył mi swojego 360 i miałem czym siac kuku

Rolnik z powołania:-)

2,376

Odp: Ręcę opadają.

Jaka będziesz miał różnicę w cenie remontu 3p a gotowego silnika odc360?

2,377

Odp: Ręcę opadają.

już lepiej wstawić perkinsa 4 od kombajnu 70km

2,378

Odp: Ręcę opadają.

Nie głupi pomysł....
Trzeba tylko przeliczyć złotówki i konie mechaniczne czy starczy złotówek i czy konie nie będą się nudzić

2,379

Odp: Ręcę opadają.

Znajomy z zachodu ściągał 4 perkinsa z adaptacją do c-360 ,podobno bardzo fajnie to działało i chyba za 2tyś silniki w dobrym stanie .

2,380

Odp: Ręcę opadają.

Pajej ekonomia dziś to podstawa a c360 to przeżytek! Remontuj! Ja remontowałem i nie jest to silnik do samodzielnego remontu! Ja blok z wałem zawiozłem do iławy. Tuleje wstawili surowe, roztoczyli i pohonowali co za tym idzie to zmniejszenie ryzyka opadania tulei. Wał był oryginał więc 1wszy szlif tylko pod warunkiem azotowania! Musi iść do pieca bo pęknie. Głowica nowa import. Pierścienie Prima, panewki meahle Krotoszyn, tłoki Lucas. Jedyne z czego jestem po remoncie nie zadowolony to pompa ale polecają WSK Poznań i tam moja pojedzie bo w Iławie co prawda w innej firmie tylko od pomp Bosch Serwis dali dupy! Chodzi jak zegarek i nie odstaje od c360 i jest moc. No i warunek najważniejszy uszczelka pod głowice nie może być oryginalna czy to miedziana czy to szmaciana! U nas jest koleś co dorabia do Perkinsa 3 i jest nie do ***..a!