2,501

Odp: Ręcę opadają.

Apropo uszczelek u nas jest koleś co dorabia do petek. Te sklepowe niech się schowają! Zarówno miedziane jak i szmaciane. Mi dmuchał przed remontem założyłem tą od tego gościa i do remontu nie powtórzył. Przy remoncie dałem jeszcze raz tą samą i do dziś spokój.

2,502

Odp: Ręcę opadają.

No i tragedia! Zero wody a wszystko już prawie uschło w pień! sad

2,503

Odp: Ręcę opadają.

Brat pryskal mi sliwy i czereśnie, mówi ze zrobił mocniejsze trochę bo mszyca juz siedziała ... efekt taki sliwy spalone doszczętnie czereśnie liście pokręcone ale jeszcze nie spadły.
Opryskal tez wszystkie krzewy bo mu zostało i tez dostały ładnie ,tragedia!
Tylko człowieka nie ma na chwilę i juz się dzieje  hmm

2,504

Odp: Ręcę opadają.

W pełnym słońcu pryskał ?

2,505

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj Kartofland zamnkniety był w Suwalkach... Powód? Natarcie Litwinów sprawiło że większość produktów żywnościowych się skończyła i zapasy też więc zamknięto sklep .. Czysta masakra tam na tej Litwie.. Strajk ogłosili że 3 dni nic nie będą kupować żadnej spozywek na Litwie za to do Polski szli jak dzik w kukurydzy... Kartofland Tesco Biedronka oraz bazar mają największe powodzenie w Suwałkach. Wczoraj na bazar 15min czekałem kiedy postawie samochód taki tłok... A jeszcze w dodatku Litwini masakrycznie jeżdżą... Normalnie centymetry od siebie... I takie cuda wyprawiają zawracaja się na skrzyżowaniach samochód jedzie a ten sobie się zawraca na środku... Wczoraj stałem za jednym na bazarze to postawił samochód na przejeździe i zostawił odległość między drugim polskim dobrze postawionym samochodzie to może mniejszym samochodem dał by rade się przecisnąć... Wysiadl pokazał do mnie że tutaj miejsce zostawił... Ja popukałem w głowę i skrecilem w wcześniejszą drogę przejazdowa...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,506

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:

W pełnym słońcu pryskał ?

Słońce było,pryskał tak o 10-11 godz. śliwki juz w tym roku sobie nie zjem neutral

2,507

Odp: Ręcę opadają.

Mojemu Sąsiadowi się po przewracało pod kopułką jakiś czas temu ....  w dość nie dawno nad rowem  zwykłym rowem obok mojego pola  zrobiłem sobie mostek  by było wygodniej wjeżdżać  itp  bo obecny jest w takim miejscu że szkoda gadać i wąski  to poleciał do Gminy i uprzejmie doniósł na mnie że mostek zrobiłem  bez prawnie bez pozwolenia i wg ....  wrrrr  przyjechali  zdjęcia porobili  dali nakaz rozbiórki w trybie natychmiastowym itp .... a ja do nich ze potrzebuje ten mostek ... to oni złożyć pismo że potrzeba ale niech nie licze na to że postawia bo pieniędzy brak ....... Paranoja ......

wracając do sąsiada  idioty .... z którym niestety graniczę całym obejściem  i mam wzdłuż  granicy garaże  stodołę  i szopy na słupach  betonowych ogrodzonych  podkładami kolejowymi ... z racji że mam plan przerobienia tych podkładów na mur  by móc tam sypać zborze w  żniwa   
pytanie czy Na ten mur muszę mieć jakieś zezwolenie projekt czy coś podobnego ??  mur jakieś 3m wysokości  w planie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,508

Odp: Ręcę opadają.

Może wystarczy zgłoszenie robót remontowych.

2,509

Odp: Ręcę opadają.

jak szopa jest postawiona na pozwolenie i była stawiana jako "budynek konstrukcji szkieletowej" to  opierzenie, czy wypełnienie tych ścian można zmienić na podstawie zgłoszenie, ale tak czy inaczej spodziewaj się kontroli bo sąsaiad poleci i powie że ten znowu muruje... najważniejesze: remont to   wykonywanie w istniejącym obiekcie budowlanym robót budowlanych polegających
na odtworzeniu stanu pierwotnego, a niestanowiących bieżącej konserwacji, przy czym dopuszcza się stosowanie wyrobów budowlanych innych niż użyto w stanie pierwotnym.
Istniejący obiekt to taki co jest postawiony na pozwolenie lub zgłoszenie i najlepiej naniesiony na mapy.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,510

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj ominęły mnie dwie burze a dziś trzy. Dwie wioski dalej lało wczoraj i dziś! Jakieś fatum!

2,511

Odp: Ręcę opadają.

Stachu napisał/a:

Wczoraj ominęły mnie dwie burze a dziś trzy. Dwie wioski dalej lało wczoraj i dziś! Jakieś fatum!

Stachu witaj w klubie. Dziś u kolegi po 20 litrów na metr a u mnie się kurzyć nie przestało. Dwa dni temu to samo a u mnie nic.

2,512

Odp: Ręcę opadają.

U mnie to samo place na zytach

2,513

Odp: Ręcę opadają.

Dokładnie to samo i u mnie od dwóch dni krążą i nic. dziś nawet jedna była 100% pewniakiem ogromna..... Patrzę w niebo no idzie tu i to szybko. Zjechałem z pola bo trochę strach. Patrzę na radar pogodowy.... no idzie piękna......  I wyobraźcie sobie że kilka kilometrów przed wsią staneła. Zastanawiam się czemu i patrzę a tu z przeciwnej strony wylazł jakiś obłoczek i ją mi zatrzymał. W pizdu. cofneła się !

2,514

Odp: Ręcę opadają.

Widziałem to czarna ściana mówię w pracy do kierowcy będzie pompa jechał do Człuchowa i dzwonił ze nic a wieczorem poszła z powrotem nic niema a zimno ze szok 4 stopnie

2,515

Odp: Ręcę opadają.

U mnie też środek nieba nie dają radę pod górę, dookoła pada. Żona w Ciechanowie na zakupach, dzwoni pada u nas ? bo nie mogę wyjść z samochodu tak leje.

2,516

Odp: Ręcę opadają.

u mnie wczoraj pompa z burzą dzisiaj pompa z burza ładnie polało

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,517

Odp: Ręcę opadają.

a u mnie spokojny deszczyk

Rolnik z powołania:-)

2,518

Odp: Ręcę opadają.

Dziś 13 l ale do tej pory szału nie było.

2,519

Odp: Ręcę opadają.

U mnie też wreszcie dziś pada

2,520

Odp: Ręcę opadają.

Niektórym brakuje, a u mnie nie zrobione opryski, bo co dzień pada. Dziś jakieś wiry w chmurach jak trąby powietrzne się robiły....