2,521

Odp: Ręcę opadają.

Nic zero s caly dzień zachmurzenie i zimno tylko 13 stopni

2,522

Odp: Ręcę opadają.

wczoraj i dziś w nocy u mnie 7,5mm janków zaseśny pod Ostrowem Wlkp 36mm, wiara beczkowozami wodę z pola ściągała, w kilku miejscach kukurydza do przesiania, po prostu ją wymyło. U mnie bilans 2 miesięczny, 23mm opadu.
To pewnie przez disneyland w licheniu.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,523 Ostatnio edytowany przez sarast (2016-05-14 23:16:22)

Odp: Ręcę opadają.

na mej wsi zadziałali złodzieje poszła nowa  traktorek kosiarka DJ. i sprzęt budowlany, piły do betonu, itp.. a tej nocy w niemieckiej firmie porwali  NH T5 z ładowaczem czołowym  300 metrów od mego ranczo ... celowali w naszego NH . W pizdu strach spać spokojnie.   zamkneło CBŚ 30 złodzieji z wielkopolski i lubuskiego a  nowe bandy powstają.

Leszek   dla kolegów'

2,524

Odp: Ręcę opadają.

u mnie sasiadów okradli, dziadki po 70tce, bydlak wszedł do domu jak ogrodek podlewali, jak poszli spac zwinol kase i dokumenty i wyszedł przez okno.ogólnie to jezdzą mendy i obczajają

mdw

2,525

Odp: Ręcę opadają.

Panowie przekonałem się, że za każdym razem trzeba sprawdzać kupione części w sklepach rolniczych, otóż w Ursusie 902 pękła linka od hamulca ręcznego i w lutym z ojcem robiliśmy to, a każdy kto to robił to wie że to w pip roboty jest bo trzeba rozebrać cały mechanizm od ręcznego aby założyć tą linkę, bo oczko nie przechodzi przez kółko przy dźwigni. Dodatkowo zrobiliśmy miejsce, żeby można było przełożyć linkę bez rozbierania. I po 3 dniach znowu linka pękła, a w zasadzie okazało się że zakucie było słabe i wysmykneła się linka z jednego oczka i znowu nie było ręcznego. Wczoraj szykowałem to i mimo, że nie trzeba było rozbierać całego mechanizmu to i tak zeszło mi 4 godziny. Dla konstruktora należy się solidny kop w dupę za zaprojektowanie tego w ten sposób.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,526

Odp: Ręcę opadają.

dlatego zainstalowałem  gps w moim bolidzie, jest pod deską rozdzielczą, wysyłasz smsa i odpisuje ci likiem do współrzędnych, prędkość oraz stan baterii. Jak odłączę prąd to dzwoni do mnie. Można ustawić obszar poza którym zacznie alarmować. Zainstalowany też jest odłącznik prądu na rozrusznik w tajnym miejscu, tzn zegary się zaświecą ale nie zakręcisz.

Jeszcze zainstaluje zawór na tura że jak opuszczę na ziemię to najpierw zawór aby  tura podnieść.
Założenie jest takie że złodziej uzna że nie będzie ryzykował grzebania tylko odpuści.

Możesz mnie oświecić jak przejechali Nysę?

to jak z częściami do niezawodnego kombajnu bizon, poleciałem po koło pasowe pompy hydraulicznej, rozklekotało się na stożkowej ośce z klinem, wróciłem, zabrałem się za zakładanie, okazało się że ze zatoczenie źle zrobione, w złym kierunku i ponownie do strzelna. dzień w dupe.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,527

Odp: Ręcę opadają.

Fenol ale czy ten GPS  potrzebuje karte sim żeby wysłać ci SMS ??   bo inaczej to jak ... a może pokażesz co zamontowałeś bo od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,528

Odp: Ręcę opadają.

kończy się gwarancja na traktorki jadę do fachmana na Gubinie , mamy takiego solidnego bo u nas zagłębie złodziei do tej pory aut ale rynek się zmienia widać.i coś solidnego założy, mamy AC, na sprzęt ale nie chciał bym testować towarzystwa ubezpieczeniowe,

Leszek   dla kolegów'

2,529 Ostatnio edytowany przez Fenol (2016-05-15 14:35:56)

Odp: Ręcę opadają.

kupiłem gps spycar na allegro od sprzedawcy orllo electronic lub podobnie. koszt 250zł. Są też lepsze i droższe.
Tak musisz dać mu kartę sim, ja dałem virgin bo ma najdłuższy termin ważności konta, czyli rok. Wkładasz aktywną kartę (musisz z niej zadzwonić gdzieś) wysłać smsa od numeru prowadzącego i gotowe. Ja zmieniłem sposób powiadamiania mnie o odłączeniu prądu.
Z minusów to to że można to zagłuszyć, a ciągnik odpalić na krótko.  ale najpierw trzeba spodziewać sie gpsa, a dojść do rozrusznika to trzeba kilka godzin...nadzieja.
Zakładam mi to kumpel, właściwie nie zostawił mi złudzeń. Można to obejść.
Gps jest wielkość paczki zapałek.

no i jest odłącznik prądu, mikro przełącznik na przekaźniku, kolega ostatnio zakładał taki przełącznik w fendziaku to wstawił go zagłębienie po śrubce na plastikach. Nie do dojścia.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,530

Odp: Ręcę opadają.

taki gps fajna sprawa dobrze schowac to może szybko nie obczaja go złodzieje

Rolnik z powołania:-)

2,531

Odp: Ręcę opadają.

każdy szanujacy sie złodziej posiada zagłuszarkę sygnału GPS ...

Leszek   dla kolegów'

2,532

Odp: Ręcę opadają.

U nas ukradli JCB miało gps.  JCB pojechało a GPS złodzieje zostawili na półce w garażu.

2,533

Odp: Ręcę opadają.

Ręce opadają...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,534

Odp: Ręcę opadają.

A sprinter zastawiony 3 samochodami? też zniknął bez śladu z ałego ciasnego podwórka a wszystko pod czujnym okiem psa.....
Na złodzieja nie ma mocnych.

2,535

Odp: Ręcę opadają.

Miał zniknąć to i zniknął, słyszałem o wielu takich zniknięciach, a i na własne oczy kilka widziałem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,536

Odp: Ręcę opadają.

Jakiś czas temu na tvn turbo był program 'złodzieje',mieli złodzieja zawodowca,dali mu auto zabezpieczone kilkoma sposobami i dostał kluczyki do ręki,poradził sobie z alarmem z Immobilizer i jeszcze innymi ale nie ze wszystkimi i auta nie odpalił,jak się już poddał to powiedział prowadzącemu że skoro nie udało mu się ukraść auta to on by je podpalił ze złości.Jak Pudzianowi się nie bali ukraść to kogo maja się bać?

2,537

Odp: Ręcę opadają.

policyjny helikopter wczoraj nad lasami latał  ale czy coś znalazł nie wiem. na tej firmie niemieckiej mieli stróża , i psa, obaj spali a NH odjechał.

Leszek   dla kolegów'

2,538

Odp: Ręcę opadają.

U mnie nie daleko u kogoś pociągneli z Kreverlanda resory tylko ktoś wystraszył i tylko 3 zabrali a 4 był już gotowy też do wybrania...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,539

Odp: Ręcę opadają.

Powszechny dostęp do broni!! Wejdzie złodziej na podwórko jak wie że gospodarz mu może łeb odstrzelić? Przynajmniej sie zastanowi zanim wejdzie. Teraz jakbym złapał złodzieja i obił mu mordę to idę przed sąd za pobicie taki chory system mamy.

2,540

Odp: Ręcę opadają.

Bo to się nie obija, tylko nogę łamie, złamał oczywiście uciekając gdy zobaczył Ciebie.