2,581

Odp: Ręcę opadają.

To ile zasuwałeś tą talerzówką? smile

2,582

Odp: Ręcę opadają.

jakieś 12-15km/h, ale rzepak duży był i nie zdążył

2,583

Odp: Ręcę opadają.

mpopis napisał/a:

sarnie łeb kombajnem obciąłem, i zobaczyłem ją dopiero po rundce dookoła, ładnie się skrwawiła i dobra była , a dzikun nie zdążył jak talerzowałem poplon z rzepaku (1.5 wysokości) i zdziwił mnie odgłos z tyłu, bo łożyska tak nie kwiczą. Polubiłem go... , bo dobry był....

brawo Ty

Rolnik z powołania:-)

2,584

Odp: Ręcę opadają.

Jak opowieści Hannibala.... ech mało się znamy big_smile

2,585

Odp: Ręcę opadają.

mpopis napisał/a:

sarnie łeb kombajnem obciąłem, i zobaczyłem ją dopiero po rundce dookoła, ładnie się skrwawiła i dobra była , a dzikun nie zdążył jak talerzowałem poplon z rzepaku (1.5 wysokości) i zdziwił mnie odgłos z tyłu, bo łożyska tak nie kwiczą. Polubiłem go... , bo dobry był....

Potalerzować dzika to już chyba przesada :walka: Mnie wczoraj prawie locha z małymi poturbowała. Stałem przy życie od strony lasu cisza jak makiem zasiał. Wyciągam kiziola i podlewam żyto a tu nagle szuru buru i locha na mnie z małymi. Obsikałem się odskakując a serce to do gardła mi stanęło :crez:

2,586

Odp: Ręcę opadają.

No to ja tylko lisa kombajnem na bagnety wziąłem. Ostatni pokos leżącego żyta myślał że jest pod nim bezpieczny, nora była wizawi pod miedzą.

2,587

Odp: Ręcę opadają.

Jeśli chodzi o morderstwa to kombajnem żmiję przejechałem i gniazdo zajączków na łące rotacyjną. To na tyle moich wyczynów. Dzika jeszcze nie talerzowałem smile

2,588

Odp: Ręcę opadają.

Stachu napisał/a:
mpopis napisał/a:

sarnie łeb kombajnem obciąłem, i zobaczyłem ją dopiero po rundce dookoła, ładnie się skrwawiła i dobra była , a dzikun nie zdążył jak talerzowałem poplon z rzepaku (1.5 wysokości) i zdziwił mnie odgłos z tyłu, bo łożyska tak nie kwiczą. Polubiłem go... , bo dobry był....

Potalerzować dzika to już chyba przesada :walka: Mnie wczoraj prawie locha z małymi poturbowała. Stałem przy życie od strony lasu cisza jak makiem zasiał. Wyciągam kiziola i podlewam żyto a tu nagle szuru buru i locha na mnie z małymi. Obsikałem się odskakując a serce to do gardła mi stanęło :crez:

Ale ty płochliwy! Loda chciała zrobić!

2,589

Odp: Ręcę opadają.

A córce przed samochodem przebiegł Łoś ........... ale zderzenia peugeot  z nim by nie przeżył bo taka wielka bestia była ......

2,590

Odp: Ręcę opadają.

Łosia ostatnio autem u nas zabił, to poniekąd silnik przesunęło i jeszcze bokiem w drzewo.  W zeszłym roku pogoniłem z buraków takiego bydlaka, to ze 2m miał w kłębie.

2,591 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2016-06-05 17:19:41)

Odp: Ręcę opadają.

w zeszłym roku na sieczkarnie tez kolega dzika nabil, trup na miejscu

mdw

2,592

Odp: Ręcę opadają.

kosiłem pokosówką, jednej nawet nie zauważyłem. zwierzątko było malutkie i próbowało uciekać na nóżkach których nie było. Następna była większą zauważyłem w ostatniej chwili nie zdążyłem zareagować.
Nigdy wcześniej nie musiałem zwierzęciu pomóc skończyć.
Ale nie mogłem tego słuchać. 
Dobiłem, rano już ciał nie było albo drapieżniki albo zdziczałe psy porwały.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,593

Odp: Ręcę opadają.

Mam dość wiecie ze padł mi silnim w 360 3p podmieniłem na 360 i pojawiła sie woda w oleju z reklamacja do zyda on niby cos podłubał i teraz to samo...

Rolnik z powołania:-)

2,594

Odp: Ręcę opadają.

Jest takie przysłowie" Zamienił stryjek siekierkę na kijek"

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,595

Odp: Ręcę opadają.

dziki zmasakrowały mi 7ha kukurydzy. żeby jeszcze raz przy razie a tu pole wygląda jak wyrywkowo uprawiane, kukurydza po życie późno siana to jeszcze te bydlaki przyjdą i zmarnują. no Ku*****a mać.

jakie są teraz procedury weryfikacji szkody?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,596

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

Mam dość wiecie ze padł mi silnim w 360 3p podmieniłem na 360 i pojawiła sie woda w oleju z reklamacja do zyda on niby cos podłubał i teraz to samo...

Dlatego nie kupuje się silników po ztw,, remoncie'' Albo zaufana osoba, najlepiej z wglądem inwestora w czasie remontu albo we własnym zakresie.

2,597

Odp: Ręcę opadają.

A u mnie skurwisyny zarąbali młotek do przebijania kołków u jałówek...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,598

Odp: Ręcę opadają.

Stachu napisał/a:
Pajej napisał/a:

Mam dość wiecie ze padł mi silnim w 360 3p podmieniłem na 360 i pojawiła sie woda w oleju z reklamacja do zyda on niby cos podłubał i teraz to samo...

Dlatego nie kupuje się silników po ztw,, remoncie'' Albo zaufana osoba, najlepiej z wglądem inwestora w czasie remontu albo we własnym zakresie.

jak robił go po raz drugi patrzyłem na rece i nie mam pojecia gdzie lało i leje...

Rolnik z powołania:-)

2,599

Odp: Ręcę opadają.

Pajej może wżery na bloku i puszcza koło tulei?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,600

Odp: Ręcę opadają.

głowice sprawdzone pod ciśnieniem ?