2,601 Ostatnio edytowany przez Pajej (2016-06-06 22:23:27)

Odp: Ręcę opadają.

tak osobiscie woziłem
jutro zaciagam mu ciagnik biore jego i puki nie zrobi jak sie nalezy to nie oddam

Rolnik z powołania:-)

2,602

Odp: Ręcę opadają.

Ja dziś szykowałem pożywkę do  fertygacji porzeczki stwierdziłem że pomieszam no i namieszałem. Chciałem dać razem saletrę wapniową tj azotan wapnia i siarczan magnezu. Wymieszałem i mam teraz azotan magnezu i 5cm gipsu na  dnie mauzera...

2,603

Odp: Ręcę opadają.

A ja wczoraj miałem pecha jadę sobie ul Politechniki w łodzi a młody łepek z pod porządkowanej władował mi się mazdą pod przód jak mu przydzwoniłem to mazda 323 do kasacji a moim P38 lampy poszły zderzak gril i maska trochę się zagieła ale o własnych siłach do domu wrócił .Młody tłumaczył się że nie widział że światła nie działają myślał że wierzdza na żółtym a to tylko mrugało . Po tym zdarzeniu powiedziałem sobie że nie kupię auta osobowego tylko jakaś terenówka lub van , jutro przyjerzdzają wyceniać szkodę zobaczymy co będzie

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,604

Odp: Ręcę opadają.

i się zacznie ja to przerabiałem i tak huje mnie orżneli ale nie miałem ani czasu ani siły wojowac wziąłem to co dali kupiłem drugi samochód wraka sprzedałem i zapomniałem nawet firmy zajmujące się dopłatą do odszkodowań nic nie zrobiły

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,605 Ostatnio edytowany przez niewydostanieszsie (2016-06-07 06:25:59)

Odp: Ręcę opadają.

Mi wczoraj w żonę wjechał na czołowkę koleś. Laguna na złom, żona tylko trochę obolała, wracała z przedszkola, dobrze że już bez córki... Laweciarz powiedział że szkoda całkowita, ciekawe ile dostanę za starą lagune, czy chociaz na dobry obiad wystarczy. Najważniejsze że nic się nie stało ani żonie,ani sprawcy bo jechali na prostej oboje prawie po 100.

2,606

Odp: Ręcę opadają.

Po 100?? Ja pierdziulka..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,607

Odp: Ręcę opadają.

Na szczęście nie uderzył prosto tylko pod katem i zamiast zmiażdzyć to obróciło ją i poszła do rowu.

2,608

Odp: Ręcę opadają.

Też tak myślałem bo jak na wprost to kaput... Żeby Wy zobaczyli jak u nas Litwini jeżdżą.... wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,609

Odp: Ręcę opadają.

Latawce to najgorsi kierowcy w europie ............ ale u siebie to potrafią się na drodze zachować.

2,610

Odp: Ręcę opadają.

widziałem na własne oczy jak litwini tirami potrfią na trzeciego isc, raz juz miałem śmierć w oczach

mdw

2,611

Odp: Ręcę opadają.

a ja miałem okazję iść z Hołkiem na czołówkę. Dawno dawno temu na rajdzie karkonoskim. Na dojazdówce między odcinkami specjalnymi chyba mu się zapomniało że trzeba jechać prawą stroną. Brał łuk drogi po lewym pasie, on rajdówką a ja sierrą. Dużo nie brakowało ale jak na mistrza przystało - dał radę.

gg 5118068

2,612

Odp: Ręcę opadają.

323... Min stan oleju... Czarne plamki na masce...  ¬lee to wróży sad sad

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,613

Odp: Ręcę opadają.

a prędzej padało ??  jak tak to po prostu sadza z komina  a oleju dawno nie sprawdzałeś i tyle

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,614

Odp: Ręcę opadają.

mi też sadza sie wypluwa jak ciagnik dluzej postoi i to też czasami sie wydaje jak by pół oleju wywalił
Karol a źle jak by ci oleju przybywało bo to wtedy albo ropa w oleju albo woda a jak ubywa to musi być wyciek albo żre olej ale tak jak wojtas pisze dawno moze nie sprawdzałeś

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,615 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2016-06-14 12:54:54)

Odp: Ręcę opadają.

Tydzień temu sprawdzałem. Miał średni stan.. Dziś poniżej min.... A wycieków nie mam może jakieś malutkie..... Więc... ?  Zawsze jak olej wymianialem to między wymianami może 2 litry dolewalem ale to przez te wycieki bo czasami większe wypadaly.. Ale dobra nie bede panikowal dolany olej średni stan teraz beluje i zobaczę po czy oleju ubyło

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,616

Odp: Ręcę opadają.

Faktycznie pośpiech... Teraz patrzę Max stan.. Czyli po odpaleniu ciągnika po 30 min to za wcześnie patrzeć jaki stan oleju... Ale za to będzie już na zapas oleju smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,617

Odp: Ręcę opadają.

pośpiech jest wskazany przy łapaniu much....

2,618

Odp: Ręcę opadają.

Olej zawsze trzymaj 1-2 cm ponad górny stan.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,619

Odp: Ręcę opadają.

Marku jest 1cm to moje Max w Forszu:)

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,620

Odp: Ręcę opadają.

ja w każdym silniku grubo ponad stan - większość pracuje na górach.

gg 5118068