501

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Moim zdaniem to moderatorzy  powiń zakończyć tą pyskówkę Tomka 1974 jakimś ostrzeżeniem ,a wpisy nie na temat usunąć.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

502

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Macie może jakieś doświadczenia z gazem do peugeota ?  Auto jeszcze nie ma miesiąc a już prawie 2 tyś  nakręciła , dlatego zastanawiam się nad założeniem sekwencji ale boję  się aby nie zniszczyć silnika .

503

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koseś napisał/a:

Macie może jakieś doświadczenia z gazem do peugeota ?  Auto jeszcze nie ma miesiąc a już prawie 2 tyś  nakręciła , dlatego zastanawiam się nad założeniem sekwencji ale boję  się aby nie zniszczyć silnika .

no to córeczka nie siedzi w miejscu

Rolnik z powołania:-)

504 Ostatnio edytowany przez andre902 (2016-06-07 22:05:51)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jakbym moją siostrę widział, 3 razy dziennie potrafi do miasta jechać (10km w jedną stronę), a to Gdańsk, a to nad morze.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

505

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tez czasami jezdzę 3 razy dziennie do misata 10 w jedna, najczesciej jak sie wszystko pi....y po czesci

Rolnik z powołania:-)

506

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tez mam dyche smile

mdw

507

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A ja 15 smile  , a to jeszcze na taekwondo  młodszą wozi  , kortowiada , i wieczne osiemnastki i inne imprezy robią w sumie duży przebieg ....... więc macie jakieś doświadczenia z gaem w peugeocie ?

508

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Moje to 605 ale to inna epoka i nie ma co wspominać, niby to chodziło, ale oszczędność niewielka, albo i żadna. Martenowi tylko żabami się odbiło jak go przetopił. Ale wygoda to była. Brrr.... nigdy więcej LPG

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

509

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

jak na 18stki jeździ to przynajmniej trzeźwa wraca

Rolnik z powołania:-)

510

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koseś  poleciłbym Ci kolegę  tylko trochę daleko najważniejsze szukaj dobrego gazownika nic drogiego mam w toyocie instalację 5 rok przebieg  na gazie 140 tys. żadnych problemów założył mi tak zwanego składaka coś co poleca wszystkim z czym nie ma problemu kosztowała z tego co pamiętam 2300 zł. w zeszłym roku przed wakacjami wymieniał mi wtryski gazu po 100 000 km więc wynik dobry jeszcze bym trochę pojeździł ale wymienił na moja prośbę i co najważniejsze co roku filtr gazu do wymiany koszty żadne i podregulowanie instalacji.
PS.
Podaj mi dokładnie jaki to silnik i pojemność i rocznik będę się widział ze Sławkiem w tym tygodniu podpytam się co by polecił wiadomo zbiornik w kole zapasowym

511

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A tak z ciekawości to ile kosztuje wymiana wtrysków?

512

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Silnik 1,6 16v   109KM   produkcja  to listopad 2005r i przebieg niespełna  80tyś .
Pajej córka wdała się we mnie i alkoholu nawet nie powącha .

513

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Krzysiek napisał/a:

A tak z ciekawości to ile kosztuje wymiana wtrysków?

Krzysiek 60 zł sztuka

514 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2016-06-08 15:15:05)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koseś napisał/a:

Silnik 1,6 16v   109KM   produkcja  to listopad 2005r i przebieg niespełna  80tyś .
Pajej córka wdała się we mnie i alkoholu nawet nie powącha .

heh i we mnie ja też alkoholu nie wącham a tym bardziej nie pijam wink

Nie ma to jak FORTSCHRITT

515

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tomek 323 no ja myślę że np. wody po goleniu nie pijesz, ale pewnie używasz więc wąchasz wink

516

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

androl napisał/a:

Tomek 323 no ja myślę że np. wody po goleniu nie pijesz, ale pewnie używasz więc wąchasz wink

no nie specjalnie bo nie lubie tych zapachów ale jak już potrzeba to z trudnością mi to przychodzi

Nie ma to jak FORTSCHRITT

517

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koseś te silniki dobrze znoszą LPG tylko sekwęcyjna instalacja wtryski HANA i latasz za 15 pln 100 km

518

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dzięki , a co z instalacjami firmy  AC stag bo taki zakład mama za miedzą i opińje ma dosyć dobre.  http://www.nowotczynski.com.pl/o-nas/

519

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Mam sekwencję STAG w fokusie z silnikiem 2.0 16V 131KM. Założyłem go przy przebiegu 170 tyś i obecnie zbliżam się do 300 tyś. Instalacja bezobsługowa. Na gaz przełącza się automatycznie gdy silnik nagrzeje się do 40 stopni (można to ustawiać dowolnie). Gdy odpalę ciepły silnik to na gaz przełącza się po przekroczeniu 2 tysięcy obrotów (też można dowolnie ustawiać). Raz w sezonie zmienię filtr za kilkanaście złotych i to wszystko. 100km to niecałe 15zł więc nie ma się co zastanawiać tylko zakładać - im szybciej tym szybciej się zwróci.

gg 5118068

520

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

STAG morze być kwestia wersji i dobrania do auta dobry gazownik komponuje instalacje z elementów różnych firm dlatego wspomniałem o wtryskach HANA to dobra średnia półka