41

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

Traktor wyjaśnij co oznacza "sprawdz sekcje w rozdzielaczu" ?

42

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

albo cuś zablokowało zawór i jest otwarty... Tak miałem w kombajnie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

43

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

Gdzie w forszu 303 włancza się pompę dziś rano jeszcze przy odpinaniu pługa chodziło wszystko a teraz brak reakcji ramion tylko jakiś metaliczny dźwięk z okolicy sprzęgła wydaje mi się że pompę musiało rozłączyć

44

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

Siedem lat na forum .................

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

45

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

heh nigdy nie było to potrzebne, znalazłem fotkę już z umiejscowieniem, lecz niestety u mnie jej nie ma po ściagnieciu dekla od spodu i wsunięciu trybu na swoje miejsce na wałku jest miejsce żeby go zabezpieczyć

46

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

Co brakuje bo mogę mieć?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

47

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

sprężyną lub drutem smile

48 Ostatnio edytowany przez kadilak200 (2015-11-24 22:07:39)

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

koledzy czym otworzyć te zdjęcia na pierwszej stronie hodzi mi o opis dzwigni

49

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

Witam panowie otuz mam maly problem ktory wystapil w moim 303 podczas uzywania hydrauliki zewnętrznej byl duzy opór silownika wiec ciagnik pracowal na zwiekszonych obrotach i nagle przestala dzialac w ogóle pojawil sie metaliczny dzwiek zachodzacych na siebie zebatek czy cos takiego ramiona podnosnika sie unosza ale z problem i metaliczny dźwięk narasta . Czy możliwe jest ze oberwalo sprzegielko łącząca pompe z ciagnikiem ? Dodam ze pompa ruska pol roku temu zakladana

50

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

raczej puściło coś w sprzegięłku.

51 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-06-19 22:05:20)

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

Po kolei. I ja i sąsiad mieliśmy podobny problem i w obu przypadkach skończyło się pomajstrowaniem przy dźwigience schowanej pod ramą.

U mnie np sprężyna trzymająca dzwigienkę wycieła sobie w otworze kanalik przez co nie była  właściwie naciągnięta. Przy obciążeniu w rozdzielaczu robiło się cicho za to buczało coś pod nogami

52

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

tam są kulki i takie grzybki u mnie kiedyś zaciął się wodzik co przesuwa kulki

53

Odp: 323 włącznik pompy hydraulicznej

winowajcą okazała się ośka włanczająca pompe  z jednej strony pekła już zamówiona kolejna i czekam na składanie spowrotem