2,621

Odp: Ręcę opadają.

właśnie przez to  Marek pisze że ponad stan ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,622

Odp: Ręcę opadają.

Kurde tata się jakoś poślizgnął padł na prawy bok i Bark zbił... Nie może dłoni podnieść powyżej klatki. Uszkodził trochę staw barkowy i jutro jedzie po orteze i 2 tyg nic nie robić.. Oj będzie robotki ale cóż zrobisz.. Ważne że nic poważniejszego się nie stało... Trzeba jakoś poradzić wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,623

Odp: Ręcę opadają.

Dzis pryskałem do 4 nad ranem groszek bo mszyca mi obsiadła przyjechałem do domu a tu kap kap. z godzinke pokapało deszczu na ziemi nie znać, a na tych polach co konczyłem mszyca usmiecha sie do mnie... na szczescie na tych wczesniej pryskanych padła
Dzis chmury chodza wudaje sie bedzie padac patrze na radary ida chmury takie konkretne i co? rozchodza sie przed moja miejscowości i a za nia zpowrotem sie łacza. padało dosłownie dookoła mnie a u mnie nic...

Rolnik z powołania:-)

2,624

Odp: Ręcę opadają.

witamy w klubie smile

2,625

Odp: Ręcę opadają.

witaj, ja tak z ziemniakami na zarazę i stonkę miałem, mówię nie grzmi to burzy nie będzie, a tu bez grzmotów i niezłe oberwanie chmury,

2,626

Odp: Ręcę opadają.

to jak polało to tylko sie cieszyc mi tylko pokropiło w deszczomierzu sucho, ale na oprysk "pomogło" gdyby polało konkretnie to cieszyłbym sie, bo susza

Rolnik z powołania:-)

2,627

Odp: Ręcę opadają.

Popadało . 5 L , Dobre I To Kuku To Lubi

Leszek   dla kolegów'

2,628

Odp: Ręcę opadają.

u mnie po raz drugi oberwanie chmury 1.5 godziny temu taka chwilowa a teraz popaduje dłuższą chwile

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,629

Odp: Ręcę opadają.

a u mnie dzis to samo co wczoraj szła chmura i na moich oczach podzieliła sie na 2 i u mnie ani kropli...

Rolnik z powołania:-)

2,630

Odp: Ręcę opadają.

Według prognoz miało zacząć padać u mnie o 20-tej nie uwierzyłem i pojechałem dosuszyć rzepak 2 h wystarczy by zadziałał a 1 h już mija.
łoj sucho jak diabli

2,631

Odp: Ręcę opadają.

ida kolejne chmury zobaczymy co dzis zrobia

Rolnik z powołania:-)

2,632

Odp: Ręcę opadają.

Nie wierzcie magikom yikes https://www.youtube.com/watch?v=vZ_kdEHGGb0

2,633

Odp: Ręcę opadają.

Wielki pic bo nawet kropli krwi nie było..

2,634

Odp: Ręcę opadają.

A może nie , przecież od razu nie będzie tryskać,.... musiałoby w żyłę trafić. ile razy łapę rozwaliłem i krew była za 2minuty dopiero.

2,635

Odp: Ręcę opadają.

http://plejada.pl/newsy/marzena-rogalsk … uje/hg5vzz

2,636

Odp: Ręcę opadają.

Dziś nad ranem 10 l.

2,637

Odp: Ręcę opadają.

u mnie w koncu tez spadlo 10l

Rolnik z powołania:-)

2,638

Odp: Ręcę opadają.

sprawiedliwość.... u mnie 10l

2,639 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2016-07-12 21:16:16)

Odp: Ręcę opadają.

Jałówka mała się urwała tacie... Pech chciał ogłówka pękła... A na różkach ma sznurek.. lecz za krótki... Pojedziemy za pół godziny łapać jak trochę ciemniej będzie.. bydło trochę traci orientacje w terenie... A ja już się nachodziłem przy niej 1.5h... Tak cholera robi że podejść tylko na 0.5m i więcej nie da się... lecz tą małą cholerę najlepiej złapać by było hmmm... ołowiem? big_smile A to już nie pierwszy wybryk... geny po mamusi to ma i trzeba będzie spętać.. Się nauczy wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,640

Odp: Ręcę opadają.

Ten temat nadaje się tylko do tego wątku.  Miałem zamiar zaraz po skoszeniu przetalerzować rzepaczysko w celu zachowania wilgoci jaka jest. Po zrobieniu 2 ha stwierdziłem że to bez sensu bo żadnej wilgoci w ziemi nie ma. 1,5 tony talerzówka a skacze po wierzchu jakbym po bruku jeździł.  Wziąłem gruber bo miałem głębokie koleiny po wiosennym nawożeniu i chcialem zrównać to nie wiem czy zrobiłem dobrze bo takie bryły odchodzą ze szok . . .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38