2,661

Odp: Ręcę opadają.

u mnie cały dzien pada ok 30 lit

2,662

Odp: Ręcę opadają.

Jak długo mierzę i jak długo obserwuję pogodę z większą uwagą to takiego opadu nie było
105l

2,663

Odp: Ręcę opadają.

U nas od rana 85 i dalej pada

2,664

Odp: Ręcę opadają.

No to macie tyle co u nas niekiedy przez cały miesiąc nie popada. U mnie 35 L

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2,665

Odp: Ręcę opadają.

ale mam nerwa przez ta pszenice,w ciagu dwóch godzin 30% gleba

mdw

2,666

Odp: Ręcę opadają.

zboża jak zboża a co z rzepakami

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,667

Odp: Ręcę opadają.

boję się jechać na jary jeczmień bo pewno leży jak szmata  bo go kuśwa nie skróciłem a wlało 50 litr,i wiało fest. ktoś z kolegów oglądał wiadomości polsatu dziś wieczorem ? było o przekretach  przetargowych ziemi z ANR na moim terenie ! zamykają cwaniaków .SPRAWA ROZWOJOWA .. ciekawie jak się skończy bo coś szybko do mediów plecieli ci z CBŚ policji .

Leszek   dla kolegów'

2,668

Odp: Ręcę opadają.

http://www.pogodynka.pl/radary

2,669

Odp: Ręcę opadają.

wściekło się i nadrabia za wszystkie susze.
Słyszeliście co rolnik zrobił z załogą TVP ? zachciało się chłopu chlewnie stawiac w idealnym miejscu,u nas niedaleko gościu ma ten sam spór...

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,670

Odp: Ręcę opadają.

Od 24u godzin ciągle pada. Żeby kutwa nie było powtórki z 1997r.

2,671

Odp: Ręcę opadają.

Marek widziałem to z TVP, ale ta babka dostała z liścia i prawidłowo. W agrobiznesie mówili że gościu chce postawić tą chlewnie na 400 sztuk i ludzie piepszą że będą musieli się wyprowadzać bo nie da się żyć. Co za naród... Szkoda słów...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,672

Odp: Ręcę opadają.

130l

2,673

Odp: Ręcę opadają.

sarast napisał/a:

boję się jechać na jary jeczmień bo pewno leży jak szmata  bo go kuśwa nie skróciłem a wlało 50 litr,i wiało fest. ktoś z kolegów oglądał wiadomości polsatu dziś wieczorem ? było o przekretach  przetargowych ziemi z ANR na moim terenie ! zamykają cwaniaków .SPRAWA ROZWOJOWA .. ciekawie jak się skończy bo coś szybko do mediów plecieli ci z CBŚ policji .

Czytałem cos o tym w Internecie, prawda jest taka ze takie przekręty miały miejsce w każdym biurze agencjii w Polsce. Skąd dokładniej jestes sarast?

2,674 Ostatnio edytowany przez sarast (2016-07-15 10:04:12)

Odp: Ręcę opadają.

gubin i gmina brody ANR ZIELONA GÓRA I LUBSKO

Leszek   dla kolegów'

2,675

Odp: Ręcę opadają.

ja powiat sulęcin, anr ośno i gorzów

2,676

Odp: Ręcę opadają.

U nas  tez porażka  odcięli nas od świata most remontują żeby cos robili chociaż' teraz na pola ok 50 km trzeba jechac i drogowcy śmieją się nw żywe oczy

2,677

Odp: Ręcę opadają.

No też o tym wczoraj widziałem. Skąd jesteś dokładnie Marcin? Kiedyś jeździłem na fuchę do Rutwicy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,678

Odp: Ręcę opadają.

Rusinowo ; nie słyszałem o takiej miejscowość jak Rutwica

2,679

Odp: Ręcę opadają.

Pojechałem dzisiaj uzbroić swojego b200 w nowe graty, wróciłem zadowolony zakupy udane . Patrzę wieczorem gość mi dał lemiesze do zwykłego pluga 😑 masakra jak tu się nie wkurzać!

2,680

Odp: Ręcę opadają.

w tv ciekawe rzeczy mówia np o groszku ze zbiory udane i cena 10zł/kg !!! a prawda jest taka ze zbiory mizerne a cena to 1zł/kg w najlepszej klasie.
Ploegery takie jak u mnie pokazywali

Rolnik z powołania:-)