41

Odp: Słaba pompa?

U nas tego nie ma, raczej szukaj przyczyny, bo jak dobrze działa to nie ma z tym problemu.

42

Odp: Słaba pompa?

:witajcie
Panowie, bardzo proszę poradźcie coś !!

mamy Forschritta 517 i jest słaby, nie ma siły jechać w polu, jedzie tylko 10 /h...Co robić ?co może być przyczyną ?
jesli jestem w złym dziale to wybaczcie ..to mój pierwszy raz wink:nie_wiem:

43

Odp: Słaba pompa?

Przeczytaj sobie ten wątek to na pewno coś znajdziesz. A z jakich okolic jesteś?
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1159

E 516 na części
Telefon 695 076 269

44

Odp: Słaba pompa?

łódzkie

45

Odp: Słaba pompa?

jak to nie brak oleju to nikt ci tego nie naprawi jedynie możesz wymieniać podzespoły .

46

Odp: Słaba pompa?

chyba potrzebny jest dobry fachowiec, który zerknie w niego. hydromotory wymienione, poprzedni właściciel twierdził, ze są dobre..ale bez sprawdzenia się chyba nie obędzie ..póki co mamy 4szt. do sprawdzenia . wiecie może gdzie i tanio ? smile)
..pewnie też ma znaczenie to, że stał  zepsuty i odkryty 2 lata sad niby był czyszczony ale może macie jakieś pomysły ....?

47

Odp: Słaba pompa?

Samemu to tylko możesz przejrzeć te wszystkie dźwigienki sterujące hydromotorami żeby lekko i bez luzu chodziły. Co do naprawy to Hydrobig Tuchola. Jak moja 516 coraz bardziej słabła to dzwoniłem do nich i mówili że takie coś to jest typowe i da rade zrobić. Mówili tylko że podstawa żeby tam nikt samemu nic nie grzebał...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

48

Odp: Słaba pompa?

Niby piszą na swojej stronie, że pomogą jak trzeba, ale to jedna wielka lipa jak dla mnie.... Wymieniłem oring w orbitrolu w claasie i tłukło mi kerownicą. Zadzwoniłem to facet zaczął się mądrzyć że się nie ma pojęcia, a zabiera sie za naprawę.... Przysłać do nich i 600zł naprawa, o ile nie pogubione częśći.... nowy claasowski orbitrol 3tys zł.... Mówię że można jakiś uniwersalny założyć to facet mnie wyśmiał.... wkurzyłem się i podziękowałem /
Zadzwoniłem do Kosesia powiedział mi gdzie mogłem się pomylić. Rozebrałem jeszcze raz, złożyłem i działa, wbrew opinii fachowców za 600zł.Później jednak zamówiłem chiński orbitrol za 305zł , dorobiłęm mu ośkę z krzyżakiem bo na oryginalnym już się ciężko kręciło mimo nowej pompy. Teraz wszytko hula jak trzeba. Wolałbym używany hydromotor, aby sprawny niż mieć doczynienie z tymi fachowcami...