141

Odp: siewnik zbożowy

Nie bedzie się zbyt spłaszczać bo jak pisał Krzysiek w środku są po dwa pierścienie które dochodzą az do bieżnika

E 516 na części
Telefon 695 076 269

142

Odp: siewnik zbożowy

Znajomy kupił siewnik saksonie A215 i mam pytanie do kolegów , o tabelę wysiewu lub chociaż ile obrotów koła w próbie kręconej , pozd.

Leszek   dla kolegów'

143

Odp: siewnik zbożowy

JAk siewnik 2.5 to trzeba przejechać 40m jak 3 to 33m , a jak 4m to 25m. podzielić odległość przez obwód koła i wyjdzie ile razy trzeba zakręcić. Zawsze tak robię, i zawsze wysiewa się super.

144

Odp: siewnik zbożowy

i jak się sieje drobnicę to musowo kupić wagę co waży co do grama i doliczyć poprawkę na kliny.

145

Odp: siewnik zbożowy

ja niedawno kupiłem nordsten agrotram zamiast skrzyni wysiew elektryczny ale jak to kurde działą jak sie ustawia tu już problem silnik elektryczny podaje zboze nie mieliście z czyms takim doczynienia

146 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2016-08-28 22:16:28)

Odp: siewnik zbożowy

sarast napisał/a:

Znajomy kupił siewnik saksonie A215 i mam pytanie do kolegów , o tabelę wysiewu lub chociaż ile obrotów koła w próbie kręconej , pozd.

To siewnik na bazie którego póżniej produkowano Raberwerk multidril M300 i mają identyczną przekładnie[5setek,3dziesiątki,4jednostki].Przy kołach 16/600 i 3 metry szer. należy wykonać 38 obr =2,5 ara x 40 =1ha

147

Odp: siewnik zbożowy

dzięki śliczne !

Leszek   dla kolegów'