2,821

Odp: Ręcę opadają.

Nie wiedziałem że z czasem jak się tarcza ściera to łapki dochodzą do łożyska oporowego i pojawia się problem z ślizganiem..... Podregulowałem i śmiga aż miło. zrobił kawał dobrej roboty w cięzkich warunkach. Jestem bardzo zadowolony z remontu. Jest moc.

2,822

Odp: Ręcę opadają.

własnie przeczytałem w tygodniku rolniczym że francuzi i niemce pchają mleko do rosji aż miło tylko my nie do rosji tylko na białoruś, czyli dopiero jak biołoruski dodadzą swoje to można sprzedać polskie mleko. kto traci? rolnik bo musi nakarmić jeszcze pośrednika łukaszenki. Brawo pisiorska polityka.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,823

Odp: Ręcę opadają.

Jak PO było u władzy to zagraniczne świnie normalnie do obwodu kalingradzkiego jechały, osobiście widziałem transport w Rosji. Sankcje sankcjami, a i tak Polak jest rżnięty w dupę sad

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,824

Odp: Ręcę opadają.

Fenol. Nie żebym bronił pis ale embargo nam załatwili PO PSL. A postawa Jarosława nie wróży zmiany tego stanu na lepsze. POdobno Putin coś ostatnio przebąkiwał że mosty nie są spalone i możemy się dogadywać. Nie pamiętam gdzie to czytałem ....

2,825

Odp: Ręcę opadają.

ja pier**l, nie mogę oderwać oczu od cycków na twoim awatarze.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,826

Odp: Ręcę opadają.

Skowyrne cycki big_smile

2,827

Odp: Ręcę opadają.

Fenol Grzesiu serio ?

gg 5118068

2,828

Odp: Ręcę opadają.

A niby złe?

2,829

Odp: Ręcę opadają.

nie to ładne co ładne ale co się komu podoba - jakoś tak się chyba mówi. Ale ja mam inny gust, żona mówi że wręcz wypaczony. Tak mi powiedziała gdy przyprowadziłem na podwórko 323 mówiąc jej że to najpiękniejszy ciągnik na świecie wink

gg 5118068

2,830

Odp: Ręcę opadają.

no to żona ma racje

Rolnik z powołania:-)

2,831

Odp: Ręcę opadają.

To ja nie wiem w końcu kto ma równiej pod sufitem... big_smile Forszaj ładny ale tam bardziej ekpresjonistycznie , znaczy że ładny jak staniesz 30m od niego i zmrużysz oczy big_smile

2,832

Odp: Ręcę opadają.

jedyne co pociesza w wątku "ręce opadają". wszędzie traktory lub męskie gęby a tu pani traktorzystka.  bardzo inny awatar jak na forum techniczno-rolnicze smile to pewnie Czekolinda tongue

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,833

Odp: Ręcę opadają.

Czekolinda?

2,834

Odp: Ręcę opadają.

Cycki cyckami teraz o futerku.Jako że odbyła się inwentaryzacja dzików znane są jej efekty.Rok temu szacunkowo było ich 233 tyś teraz okazało się że jest tylko 144 tyś to znaczy że odstrzał nie musi być prowadzony bo minimum spełniamy na papierze tylko moje pytanie co się k...a stało bo brakuje prawie 100 tyś zostały zjedzone czy ASF je załatwił.Papier przyjmie wszystko.

2,835

Odp: Ręcę opadają.

kto szacował? mysliwi w ich interesie jest zeby nie było odstrzału bo po lesie trzeba chodzic. Jak duzo dzików a ma sie ochote na kebaskie to łatwiej ustrzelic niz jak jest 1 na 0,5km. proste

Rolnik z powołania:-)

2,836

Odp: Ręcę opadają.

Kto to liczył?
Znam się z kilkoma moze z kilkunastoma myśliwymi i wszyscy zgodnie mówią że w mojej okolicy jest co najmniej  2 razy więcej niż normalnie i co drugiego trza zabić. Problem w tym że mają za małe limity. W ciągu kilku lat wielkość szkód jakie wyrządzają wzrosła 4 krotnie.  Widzę po swoich polach. Dziś pół dnia stawiałem pastucha. Pszenica nie wzeszła a jest tak zdeptana..... pole wygląda jak wybieg dla świń...

2,837

Odp: Ręcę opadają.

U mnie na jednym polu 1,07ha żyta 10% przeżyło a resztę dziki popyskały bo niedaleko kuku gościu miał. W naszym regionie jest tragedia a Teścia kolega, który jest myśliwym mówił, że będzie masowy odstrzał i 1 dzik na 1000ha ma być. Nie wierzę!

2,838

Odp: Ręcę opadają.

mnie tak wk....i w tym roku. jeden oszacował marchew (bez mojej obecności ale mnijsza z tym) szacowanie kiepskie ale przystałem. wykopałem marchew na tym polu po jakichs 2 tyg kasy na koncie nie ma dzwonie do prezesa oczywiście nie odbiera po tygodniu dzwonienia pojechałem do niego do domu to powiedział mi ze nie da mi tyle co oszacowali bo nie. jak mi sie nie podoba to do sadu, ale i tak nie wygram bo marchew wykopana a ja nie map kopii protokułu ogledzin

Rolnik z powołania:-)

2,839

Odp: Ręcę opadają.

Z nimi jak z dzikami nie wygra!

2,840

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

Czekolinda?

Krzysiek nie oglądasz programów informacyjnych yikes
Ona też siedzi :zzz: ale wolałaby na ciągniku wink