401

Odp: Jaka jutro pogoda?

Daj namiary ...  bo mieszkasz w zgorzelcu czy  gdzieś obok ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

402

Odp: Jaka jutro pogoda?

na chwile obecna mamy -15*

Nie ma to jak FORTSCHRITT

403

Odp: Jaka jutro pogoda?

No już dziś ładnie -21*

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

404

Odp: Jaka jutro pogoda?

- 18 poidła zaczynają zamarzać ....... i niech ktoś teraz trzyma na zimnym wychowie ........  zamiast wody to lód do lizania ....

405

Odp: Jaka jutro pogoda?

No u mnie dzisiaj przed domem -23

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

406

Odp: Jaka jutro pogoda?

koseś napisał/a:

- 18 poidła zaczynają zamarzać ....... i niech ktoś teraz trzyma na zimnym wychowie ........  zamiast wody to lód do lizania ....

nie masz podgrzewanych?

u mnie rano było -20

Rolnik z powołania:-)

407

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie tylko -10, o ile "Tatowy" termometr nie kłamie...

408

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wczoraj -17 tata podgrzał kran w stodole i za 15min musiał znowu grzać więc ładnie ciśnie dawno tak było fajnie... Pastuch dziś dla mnie za 2 razem odpalił wink A na kolektorach z rana pokazywało -26*

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

409

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ja w jednej części stajni to wiadrami kilka sztuk poje. Niestety warunki mam jakie mam.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

410

Odp: Jaka jutro pogoda?

-24 z rana człowiek wie, że żyje big_smile

411

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pajej napisał/a:
koseś napisał/a:

- 18 poidła zaczynają zamarzać ....... i niech ktoś teraz trzyma na zimnym wychowie ........  zamiast wody to lód do lizania ....

nie masz podgrzewanych?

u mnie rano było -20

No wiesz nie mam bo tylko na jedną oborę musiał bym założyć 24 sztuki .....  a gdzie jeszcze podgrzewanie rur .... to koszty jak cholera .

412

Odp: Jaka jutro pogoda?

szamocin już -10...od dawna tak tu nie było...chyba łyżwy wyciągnę... smile

413

Odp: Jaka jutro pogoda?

koseś napisał/a:

- 18 poidła zaczynają zamarzać ....... i niech ktoś teraz trzyma na zimnym wychowie ........  zamiast wody to lód do lizania ....

Koseś jak sobie radzisz z poidłami?

414

Odp: Jaka jutro pogoda?

Palnikiem .....

415 Ostatnio edytowany przez bluedaver (2017-01-08 06:16:27)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Karol323 napisał/a:

Wczoraj -17 tata podgrzał kran w stodole i za 15min musiał znowu grzać więc ładnie ciśnie dawno tak było fajnie... Pastuch dziś dla mnie za 2 razem odpalił wink A na kolektorach z rana pokazywało -26*

ja w "strategicznym" miejscu gdzie zawsze woda zamarza w rurach żarówkę mam zapalona nad tym miejscem cała dobę...może u was nad tym kranem tez by pomogło smile


u mnie 5cm białego puchu i -10* na Tatowym termometrze, odpalam  raptora, ciepło się ubieram i zaczynam "białe szaleństwo", oficjalnie co by się  Pancie czyt "Baby" w domu nie darły, że znowu cały dzień na quadzie spędze jadę niby stan ozimin sprawdzić smile smile smile

416

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pojemność, rok produkcji raptora.

417

Odp: Jaka jutro pogoda?

koseś napisał/a:

Pojemność, rok produkcji raptora.

2011, 700cm smile robi robotę... jeżdziłem porzez dwa tygodnie R1, on ma 1000cm, to już jest masakra smile

418

Odp: Jaka jutro pogoda?

Fajnie maszyny, ja mam do dyspozycji dwa raptory  660 i Ktm 450 .choć ostatnio częściej je naprawiam bo jeździć nie mam czasu....

419

Odp: Jaka jutro pogoda?

-15 od rana ... w domu poczułem że dociąga i do pieca musiałem skoczyc na poprawkę nastawy

420 Ostatnio edytowany przez bluedaver (2017-01-08 11:23:44)

Odp: Jaka jutro pogoda?

koseś napisał/a:

Fajnie maszyny, ja mam do dyspozycji dwa raptory  660 i Ktm 450 .choć ostatnio częściej je naprawiam bo jeździć nie mam czasu....

jak to powiedziała moja Pancia... "mężczyźni są jak chłopcy, nigdy nie dorosna, tylko zabawki wymieniaja na coraz droższe"

ja też "dla syna" jak tylko nowa konsola PS weszła kupiłem smile

zimno, zmarzłem jak diabli,,,ale dokonałem zakupu kolejnej przyczepy do zwożenia bel zrobionej z samozbierającej, jednoosiowej na wysokich kołach, dałem 1750zł, wystarczy pomalować i jakąs nogę na śrubę z przodu założyć smile w straym mtz był dolny zaczep na podnośniku i grało... w tym 952 już jest sztywna belka sad

fotki jak wrzucacie?