441

Odp: Jaka jutro pogoda?

Daleko trochę to spotkanie  ... ale chętnie bym się kiedyś wybrał na bajerke z ekipą forum; )

442

Odp: Jaka jutro pogoda?

bluedaver napisał/a:

tomek 323 nie wiedziałem, dla mnie to nie jest problem, że ktoś nie pije... smile podziwiam smile

tu nie ma co podziwiać mam 21 lat niedługo 22 i tak trenuje swoja silną wole i postanowienia jakie mam

Nie ma to jak FORTSCHRITT

443 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2017-02-05 11:55:16)

Odp: Jaka jutro pogoda?

No to może być nie wesoło.
Na środę nawet -18 a śnieg jest tylko w zagłębieniach terenu....
Do tego jeszcze ma być wiatr nie huraganowy ale....

444

Odp: Jaka jutro pogoda?

Może być, bo 40 km ode mnie na zachód śniegu mniej niż w mojej okolicy i gdzie zboże bez okrywy śnieżnej wygląda na wymrożone, w tej chwili już brązowe.

445

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie jest ok 8cm śniegu mocno zmrożonego na polach ale już po drugiej stronie Elbląga nie ma nic. Nie życzę tego nikomu, ale może być powtórka z ubiegłego roku.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

446

Odp: Jaka jutro pogoda?

U nas jak zwykle 0 śniegu, co zrobić taki fach pod chmurką

447

Odp: Jaka jutro pogoda?

androl napisał/a:

Może być, bo 40 km ode mnie na zachód śniegu mniej niż w mojej okolicy i gdzie zboże bez okrywy śnieżnej wygląda na wymrożone, w tej chwili już brązowe.

U mnie wszystko brązowe

448

Odp: Jaka jutro pogoda?

byłem po opryskiwacz to gość mówił, że był gdzeiś na zachodzie, to pszenice słabe. Rozmawiał z człowiekiem, to obserwują pola i z dnia na dzień coraz mniej widać, że było zboże na polu, takie wysmalone. U mnie na razie dobrze, śniegu jeszcze trochę jest, a teraz pada marznący deszcz.

449 Ostatnio edytowany przez androl (2017-02-05 14:41:26)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pawel21990 napisał/a:
androl napisał/a:

Może być, bo 40 km ode mnie na zachód śniegu mniej niż w mojej okolicy i gdzie zboże bez okrywy śnieżnej wygląda na wymrożone, w tej chwili już brązowe.

U mnie wszystko brązowe

Też miałeś w te mrozy mało śniegu ? Ty z kolei mieszkasz 20 parę km na wschód od mnie. U mnie tylko liście rzepaku wystające ponad śnieg ścięte mrozem. Byłem przed chwilą z łopatką na zbożu tak z 8 cm zmrożonego śniegu. Zboże po odkopaniu tego śniegu pod spodem zielone, ziemia zmarznięta powinno być dobrze, chyba.

http://i67.tinypic.com/hrgdxw.jpg
Byłem na tym polu z łopatką i aparatem. Żeby udowodnić US że te 7 ar zakupione po zmarłym sąsiedzie to nie las według nich wart 3900 zł. Raptem chodzi o 48 zł, po co i to płacić skoro byłoby to naciągnięcie mnie przez US. Sąsiadowi latem uznali a tam chodziło 1 ha podobnego niby lasu. Notariuszka niby pobrała za mały podatek od tych lasów.

450

Odp: Jaka jutro pogoda?

To u Ciebie i tak sporo śniegu jest. Będę miał chwilę to zrobię foto jutro

451

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie śniegu nie ma i błota nie brakuje

Leszek   dla kolegów'

452

Odp: Jaka jutro pogoda?

Zaczęło popołudniem i teraz koło 7cm nowego śniegu. Miałem wozić dalej ziarno, ale niech pada.

453

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pszenica i jęczmiona raczej do przesiania .. wszystko żółte do cna  brak śniegu tylko deszcz i mróz  ścina wszystko ... wrrrrrrr

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

454

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie jak na razie jeszcze sniegu jest, a jak rzepaki?

mdw

455

Odp: Jaka jutro pogoda?

a u mnie własnie zaczyna dopadywac śnieg a dzisiaj mroźnie zimno było

Nie ma to jak FORTSCHRITT

456

Odp: Jaka jutro pogoda?

co tam panie w pogodzie ??? u nas przymrozek , słonecznie a teraz śnieg z deszczem.  słabo , na dodatek boli ząb .. i do wyrwania !!! na razie antybiotyk ale bez rokowania pozytywnego ! tak o nie dbałem ale przyszedł wiek i paradontoza mnie dopadła 2 ząb w przeciągu 2 miesiecy .  to drugi do wyrwania  w dorosłym życiu ..  jak żyć ? kolega młodszy o 3 lat nie ma żadnych swoich ale wstawił całą paszczę implantów za jedyne 38000 zł , i przeżył . ale po scianach chodził jak się goiło . to mnie pewno też niechybnie czeka.

Leszek   dla kolegów'

457

Odp: Jaka jutro pogoda?

co tam w pogodzie ? a śniegu po kolana wink no może po kolana nie ale raptem 2 kilometry dalej jak mieszkam jest po kostki śniegu. Wczoraj z dzieciakami byłem na sankach. Wystarczy że jest trochę wyżej i biało.

gg 5118068

458

Odp: Jaka jutro pogoda?

ale przyszedł wiek i paradontoza mnie dopadła 2 ząb w przeciągu 2 miesiecy

Ha ja w ciągu miesiąca musiałem wyrwać 12

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

459

Odp: Jaka jutro pogoda?

W maju ma byc juz tak cieplo ze bedzie mozna chodzic w samych klapkach po sniegu.

460

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dobre!