2,941

Odp: Ręcę opadają.

A za fotoradarem nie przyspieszasz ? Jeśli tak to powinieneś jechać na komendę po mandat....
Informacja to nie edukacja i do starszych ludzi nie trafia...

2,942

Odp: Ręcę opadają.

Ani za fotoradarem nie przyspieszam ani przed nim nie zwalniam jeśli o to chodzi. Edukować że ma być zamknięte... to co w tym takiego nie zrozumiałego może jeszcze powinny być jakieś warsztaty odnośnie zamykania a pewnie i tak by nie dotarło.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

2,943

Odp: Ręcę opadają.

A ja jak wszyscy noga z gazu A potem........

2,944

Odp: Ręcę opadają.

dla mnie to jest troche paranoja jak moje 10 kur padnie to zakopie i sie nie przyznam ze miałem ptasia grype

Rolnik z powołania:-)

2,945

Odp: Ręcę opadają.

jaka grypa, toż to raptem katarek big_smile

2,946

Odp: Ręcę opadają.

Ptasia grypa.... Ktoś to widział? Świńska grypa ? Kos to widział? Choroba auszkiego. Ktoś to widział? Asf. Ktoś to widział? Tak można powiadać w nieskończoność.
Pierwsza ptaśia grypa wyczyściła apteki ze szczepionek na grypę, a jak ich brakowało to i sól fizjologiczna miała wzięcie. Teraz ptasia grypa czyści magazyny  jajami fermowymi. Wolny wybieg staną bo zakaz, drobny handel stanął bo zakaz. Kura w zamknoęciu niesie około 40%  jaj mniej jak na wybiegu.  Więc siłą rzeczy ruszyły fermowe. Asf niby wykryli i już niemiaszek polską wieprzowine po 2,5 wykupił.
A my tylko siedzimy i wszysko to bez popity łykamy...
Niestawność mam jak włączam radio/tv i słysze jak ładują te kity.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,947

Odp: Ręcę opadają.

bamreras napisał/a:

Ptasia grypa.... Ktoś to widział? Świńska grypa ? Kos to widział? Choroba auszkiego. Ktoś to widział? Asf. Ktoś to widział? Tak można powiadać w nieskończoność.
Pierwsza ptaśia grypa wyczyściła apteki ze szczepionek na grypę, a jak ich brakowało to i sól fizjologiczna miała wzięcie. Teraz ptasia grypa czyści magazyny  jajami fermowymi. Wolny wybieg staną bo zakaz, drobny handel stanął bo zakaz. Kura w zamknoęciu niesie około 40%  jaj mniej jak na wybiegu.  Więc siłą rzeczy ruszyły fermowe. Asf niby wykryli i już niemiaszek polską wieprzowine po 2,5 wykupił.
A my tylko siedzimy i wszysko to bez popity łykamy...
Niestawność mam jak włączam radio/tv i słysze jak ładują te kity.

Szczera czysta prawda!!!   Polać mu:beer:😆

2,948 Ostatnio edytowany przez jamir12 (2017-02-23 22:40:33)

Odp: Ręcę opadają.

To jest właśnie Polski rolnik. nic nie widzioł, nic nie słyszoł a jak przyjdą do niego bo jest ognisko choroby to łola boga co jo teroz zrobie. Aż wstyd się czasem za granicą przyznać że jest się z Polski bo każdy się z naszego rolnika śmieje jaki jest zacofany. Brawo Panowie pokazujecie jacy jesteście to Polscy rolnicy, byle tak dalej a na pewno będzie dobrze.  Przepraszam za słownictwo chciałem żeby wszyscy zrozumieli...

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

2,949

Odp: Ręcę opadają.

A jak wytłumaczyć grypę w klimatyzowanym zamkniętym kurniku?

2,950

Odp: Ręcę opadają.

Bo to jest jeden ze sposobów wielkiego lobbingu drobiarskiego na likwidację małych przyzagrodowych hodowli. Konkurencja jest to niemała, kurki zamknięte całodobowo znoszą o połowę mniej jajek, fermy zacierają ręce jajka schodzą im jak nigdy.

2,951

Odp: Ręcę opadają.

jamir12 napisał/a:

To jest właśnie Polski rolnik. nic nie widzioł, nic nie słyszoł a jak przyjdą do niego bo jest ognisko choroby to łola boga co jo teroz zrobie. Aż wstyd się czasem za granicą przyznać że jest się z Polski bo każdy się z naszego rolnika śmieje jaki jest zacofany. Brawo Panowie pokazujecie jacy jesteście to Polscy rolnicy, byle tak dalej a na pewno będzie dobrze.  Przepraszam za słownictwo chciałem żeby wszyscy zrozumieli...

Zacofany ? A co za granicą tak wspaniale jest. Najwięcej właśnie tych chorób wyprodukowały kraje najbardziej rozwinięte. Wszystko dla pieniędzy  ( Tylko kasa kasa kasa!!!) Faszeruja nas antybiotykami i chemią a nie mówiąc już o skażeniu środowiska ( wszystko niby żeby lepiej się żyło) . Co z tego że coraz lepsze sprzęty :auta ciągniki sprzęt domowy jak nie ma powoli czym oddychać i tylko smogi wszędzie .

2,952 Ostatnio edytowany przez bamreras (2017-02-23 23:11:45)

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek HGW. Ja od klimy też sapa mam...
jamir jak się wstydzisz polaków to może obywatelstwo zmień.... Nie mówię że nie przyjmuje tego do wiadomości że coś tam w powietrzu lata. Niech lata. Ale jak mówią że lata jakaś grypa to niech powiedzą skąd to gówno w powietrzu się wzięło. Wirus jest w 100% wytworem ludzkim. Ale nikt nie chce przyznać się do tego że go w nieczystej grze użyło. Przykładem jest lek na głód i ubóstwo w afryce. HIF się nazywa, albo AIDS jak kto woli. Miał wytłuc murzynków w afryce, a dziś tłucze elity społeczne co im się "dzikości" w kroku posmakować chciało. A taki niegroźny wirusuś był. ASF miał leczyć guźce, a dziesiątkuje świnie. AH1N1 i jego bracia niby nie groźne dla ludzi, a za 20lat powiedzą że miał jednak wpływ na zdziesiątkowanie ludzi. Dało się przyzwolenie "klasie bogatej" na trucie to masz pan co chciałeś.
Dalej mam wymieniać?
Gliforat wymyślony przez monsanto, udowodnione działanie rakotwórcze. Nikt nie zakazał, to lać pod korek i wio na pole.
Afera ze SOR na pchełki w kuku (nazwy nie pamiętam) powodował kichanie, a ta sama firma tylko w zakładach farmaceutycznych produkowała lek na alergie.
Idzie? Idzie!
Jak poszukać to można tego treści znaleźć dziesiątki. I co jeszcze nie przemawia? trafiliśmy w globalny młyn, co leci z nami jak z dziećmi na karuzeli. i choć by granice zamknąć i tak z tej karuzeli się nie uwolni...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,953

Odp: Ręcę opadają.

A nawozy i inne dziadostwo to kto wam sypie na pole?? Może przywiało co?? dlaczego nie kopiecie szpadlami tylko starymi kopciuchami robicie w polu?? Weź jeden z drugim szpadel i kop a przy tym sraj na polu żeby nawóz był. Mam dalej wymieniać?? Sami na to pracujemy tylko najlepiej zgonić na innych. Moje kury są zamknięte od pół roku i niosą jaja normalnie tylko zamiast się użalać i szukać winnych należało by pomyśleć co im dać żeby było normalnie. Czasem się wstydzę że jestem Polakiem bo że jestem ze wsi to jestem dumny z tego. Bamreras, spokojnie staram się o Rosyjski paszport tak więc na pewno zmienię obywatelstwo.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

2,954

Odp: Ręcę opadają.

Kurą to co zwykle pasza + pszenica + mielonka z lucerny + dużo światła od 7.00 do 18.00. I jest normalnie... a i koguta...
Nie nakręcajcie się ....

2,955

Odp: Ręcę opadają.

Problem z samoakceptacją ? czym kurki szprycujesz ? wink

2,956

Odp: Ręcę opadają.

Mimo że jestem mało rozumny to zrozumiałem. Widocznie lobby drobiarskie jest silne i w połączeniu z farmaceutycznym robi zamieszanie. Po co hodować kury (lub cokolwiek) jak można (trzeba) iść do marketu po gotowe.
Kupiłem kury za własne pieniądze, więc są moje. Siedzą w moim kurniku, chodzą po moim wybiegu, jedzą moje żarcie. Cytując klasyka "wszyscy wypierdal.ć".
Straż Pożarna i Powiatowy Lekarz Weterynarii nie są wyposażeni w broń palną. Mogę odpuścić Policji jak będę miał lufę przy skroni. Wcześniej wykorzystam wszystkie (prawie) możliwości żeby ich z podwórka pogonić.
A ty kol Jamir zastanów się co mówisz. Chłop przeżył wojny, powstania, różne okupacje i trwa, licho bo licho ale jednak. W między czasie zatracił poczucie godności, albo zamienił za drobne unijne.  Polski chłop jest solą w oku dla Unii bo jeszcze mimo wszystko jest na swoim. Temat drobiu jest próbnikiem, papierkiem lakmusowym naszej godności i niezależności. Życzę nam wszystkim cierpliwości, a ten się śmieje co się śmieje ostatni.

2,957

Odp: Ręcę opadają.

jamir12 napisał/a:

A nawozy i inne dziadostwo to kto wam sypie na pole?? Może przywiało co?? dlaczego nie kopiecie szpadlami tylko starymi kopciuchami robicie w polu?? Weź jeden z drugim szpadel i kop a przy tym sraj na polu żeby nawóz był. Mam dalej wymieniać?? Sami na to pracujemy tylko najlepiej zgonić na innych. Moje kury są zamknięte od pół roku i niosą jaja normalnie tylko zamiast się użalać i szukać winnych należało by pomyśleć co im dać żeby było normalnie. Czasem się wstydzę że jestem Polakiem bo że jestem ze wsi to jestem dumny z tego. Bamreras, spokojnie staram się o Rosyjski paszport tak więc na pewno zmienię obywatelstwo.

Rosyjski a nie lepiej tam gdzie chociaż ciepło jest?

2,958

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek dobrze pisze tylko moje kurki nie mają tak dobrze bo tylko śruta żytnio-łubinowa i żółty piasek z warzyw co były na zimę zasypane no i słońce jak jest. Androl, jak pijesz do mnie to i mojej samoakceptacji to chyba mylisz pojęcia między ciemnotą a realistycznym myśleniem, Wiem że to trudne do pojęcia ale zdarza się że czasem ktoś myśli inaczej niż Ty co nie oznacza że ma problemy z psychiką wręcz przeciwnie myśli sam a nie kieruje się bodźcami z zewnątrz które przenoszone z ust do ust są coraz bardziej koślawe. Kurki szprycuje wodą bo w zamknięciu nie może im zabraknąć bo nie mają skąd jej wziąć.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

2,959

Odp: Ręcę opadają.

sławek 42 napisał/a:

Mimo że jestem mało rozumny to zrozumiałem. Widocznie lobby drobiarskie jest silne i w połączeniu z farmaceutycznym robi zamieszanie. Po co hodować kury (lub cokolwiek) jak można (trzeba) iść do marketu po gotowe.
Kupiłem kury za własne pieniądze, więc są moje. Siedzą w moim kurniku, chodzą po moim wybiegu, jedzą moje żarcie. Cytując klasyka "wszyscy wypierdal.ć".
Straż Pożarna i Powiatowy Lekarz Weterynarii nie są wyposażeni w broń palną. Mogę odpuścić Policji jak będę miał lufę przy skroni. Wcześniej wykorzystam wszystkie (prawie) możliwości żeby ich z podwórka pogonić.
A ty kol Jamir zastanów się co mówisz. Chłop przeżył wojny, powstania, różne okupacje i trwa, licho bo licho ale jednak. W między czasie zatracił poczucie godności, albo zamienił za drobne unijne.  Polski chłop jest solą w oku dla Unii bo jeszcze mimo wszystko jest na swoim. Temat drobiu jest próbnikiem, papierkiem lakmusowym naszej godności i niezależności. Życzę nam wszystkim cierpliwości, a ten się śmieje co się śmieje ostatni.

Od myszy do cesarza wszyscy żyją z gospodaża.

2,960

Odp: Ręcę opadają.

sławek 42 napisał/a:

Mimo że jestem mało rozumny to zrozumiałem. Widocznie lobby drobiarskie jest silne i w połączeniu z farmaceutycznym robi zamieszanie. Po co hodować kury (lub cokolwiek) jak można (trzeba) iść do marketu po gotowe.
Kupiłem kury za własne pieniądze, więc są moje. Siedzą w moim kurniku, chodzą po moim wybiegu, jedzą moje żarcie. Cytując klasyka "wszyscy wypierdal.ć".
Straż Pożarna i Powiatowy Lekarz Weterynarii nie są wyposażeni w broń palną. Mogę odpuścić Policji jak będę miał lufę przy skroni. Wcześniej wykorzystam wszystkie (prawie) możliwości żeby ich z podwórka pogonić.
A ty kol Jamir zastanów się co mówisz. Chłop przeżył wojny, powstania, różne okupacje i trwa, licho bo licho ale jednak. W między czasie zatracił poczucie godności, albo zamienił za drobne unijne.  Polski chłop jest solą w oku dla Unii bo jeszcze mimo wszystko jest na swoim. Temat drobiu jest próbnikiem, papierkiem lakmusowym naszej godności i niezależności. Życzę nam wszystkim cierpliwości, a ten się śmieje co się śmieje ostatni.

No właśnie, kupiłeś kury za własne pieniądze żrą Twoje żarcie i po to każą trzymać Ci je zamknięte żeby dalej żarły i rujnowały Twój budżet i żebyś je w końcu jak się znudzą zjadł nic więcej od Ciebie nie chcą. Każdy urzędnik państwowy jeśli ma uprawnienia ma prawo wejść na Twoją posesję a Ty możesz się tylko uśmiechać ładnie bo sam podpisałeś tą zgodę biorąc dopłaty unijne a co do dopłat to jakoś nie stoją Tobie i wielu innym solą w oku więc nie opowiadaj co chłop przeżył bo Polski chłop zawsze był, jest i będzie głupi bo słucha innych a nie myśli sam bo przecież sąsiad wie lepiej albo w gazecie napisali albo wnuczek w internecie wyczytał. Polski chłop zawsze myślał i myśli że bez niego to świat się zawali i że on jest najważniejszy.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl