2,981

Odp: Ręcę opadają.

A zarejestrowałeś Kury ?? Bo jak nie to albo rób rosół albo rejestuj w Powiatowej Weterynarii... Takie wymogi teraz wkraczają jak dla świń... np maty przed gospodarstwem kłaść dezynfekujące....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,982

Odp: Ręcę opadają.

Za brak rejestracji kara od 0,5 do 2x średnie wynagrodzenie czyli 2-8 tysięcy. Jest artykuł o tym w TPR

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,983

Odp: Ręcę opadają.

Jak tu żyć i świętym być..... http://m.superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/ … 60287.html Ciekawe kiedy zrobią rejestr wchodzących do sracza i ile czego było....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,984

Odp: Ręcę opadają.

Karol nie podpowiadaj bo nie wiadomo jakie licho czyta forum .....

2,985

Odp: Ręcę opadają.

Mówisz? wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,986 Ostatnio edytowany przez androl (2017-03-02 20:31:22)

Odp: Ręcę opadają.

Oprócz: gwoździa na spodnie, miski z wodą, mydła, ręcznika, jeszcze zeszyt na sznurku, dla inseminatora żeby wpisał od której do której. W czym problem ? big_smile
Na chlewniach już kilka lat obowiązują takie tabliczki, maty i środki dezynfekcyjne nie przeterminowane też muszą być na stanie.

2,987

Odp: Ręcę opadają.

Własnie dowiedziałem sie ze Zmniejsza mi sie gospodarstwo. po zniwach mam zchodzic z działki...

Rolnik z powołania:-)

2,988

Odp: Ręcę opadają.

Duzo odpadnie?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,989

Odp: Ręcę opadają.

1ha niby nie duzo, ale juz na tym polu zaczynało sie rodzic, bo jak wziałem w dzierzawe to była kompletna padoka.
smuci mnie to ze z obcych wioch ludzie u mnie biora w dzierzawę, a mi ubywa

Rolnik z powołania:-)

2,990

Odp: Ręcę opadają.

Trzeba zacząć kupować wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,991

Odp: Ręcę opadają.

tak tylko nie ma od kogo

Rolnik z powołania:-)

2,992

Odp: Ręcę opadają.

A ja nie mam spiny jeśli chodzi o kupowanie. Jak miałem działki obok mojej to kupowałem i mi zależało. Prawdopodobnie kiedyś będzie koło mnie działka co można byłoby się budować dodatkowo, bo przez miedzę gdzie mieszkam. Jedyny problem jest taki, żeby wiedzieć że będzie do sprzedania... Bo ludzie u nas tacy są że nie sprzedadzą ci tylko komuś innemu z daleka żebyś ty nie miał... Ogólnie jak ludzie przepłacają, przebijają się to się zastanawiam gdzie sens i logika. Jak pole jest daleko to nie mam żalu, że nie kupię. Wolę dzierżawę na dłuższy czas , bo nie muszę wykładać kupę grosza tylko zapłacę za korzystanie z działki podatek czy jeszcze 200kg pszenicy i wydaje mi się to jeszcze dość uczciwe.

2,993

Odp: Ręcę opadają.

tak, tylko z własnego nikt cie nie wygoni

Rolnik z powołania:-)

2,994

Odp: Ręcę opadają.

Teraz zgodnie z przepisami sąsiedzi maja prawo pierwokupu

2,995

Odp: Ręcę opadają.

A ja przed chwilą zjechałem z pola bo obudowa wom się rozpadła i bez oleju wróciłem do domu do tego 2 km ulicą.
Nie ma ktoś na zbyciu za rozsądne pieniądze takiej obudowy?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,996

Odp: Ręcę opadają.

marcel napisał/a:

Teraz zgodnie z przepisami sąsiedzi maja prawo pierwokupu

Tydzień temu byłem u notariusza i pytałem o to. Mówił że to nie obowiązuje...

2,997

Odp: Ręcę opadają.

Marek,Jezu CHryste jak to się stało?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,998

Odp: Ręcę opadają.

http://pfrn.pl/page/1963

2,999

Odp: Ręcę opadają.

To byłoby super, tylko czy nie będą kombinować, żeby ominąć to jakoś... Jedyna z niewielu działek co mi naprawdę zależy...

3,000

Odp: Ręcę opadają.

Fenol napisał/a:

Marek,Jezu CHryste jak to się stało?

A w sumie pierdoła, Hitch się wypiął i jak robiłem gruberem na świeżo zakupionym ugorze darń zapychała przestrzeń między wałkiem wom a gruberem i tak kilkanaście razy podnosiłem opuszczałem i w konsekwencji ziemia naszła pod obudowę i obudowa odpadła, olej na pole i ostatkami oleju podniosłem gruber i pomału do domu, jutro trzeba to pospawać i wio w pole. Oleju szkoda 80 litrów.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia