181

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Panowie proponuje się zastanowić nad głosowaniem i pić po pół .Korwin i rządy? Wtedy to była by jazda

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

182

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

A teraz to nie jest?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

183 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-04-30 23:36:11)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Pozostali już pokazali....... 
Reformy o których mówi mają sens, założenia i cele są jasne.
Powtórzę się chłop jest wierny swoim przekonaniom od wielu wielu lat dlaczego mu nie wierzyć?
Marek  kogo poprzeć? Donalda? Który jexdzi po europie i likwiduje nasz wschoni rynek? Kto mu dał takie prawo? Ma nasrane pod beretem jak Kaczyński. Obaj najchętniej wypowiedzieli by wojnę Rosji. Po tych dwóch egzemplarzach można się wszystkiego spodziewać, również konfliktu zbrojnego!! A w dodatku nie mają pomysłu na Polskę ich programy to nic innego jak kontynuacja tego co mamy czyli rozrostu biurokracji, coraz droższy limuzyn i wielkiego marnotrawstwa publicznych pieniędzy. Czy Korwin to zmieni? Chłop ma chyba 70 lat nie bierze emerytury bo nie potrzebuje więc pewnie nie będzie brał w łapę bo i poco...  Marek też mam wątpliwości czy Korwin da radę. Nawet koalicja może być trudna.  Drapię się po głowie ale słuchając jego widzę co chce zrobić, a słuchając innych słyszę to co mówili że zrobią  ( 4 lata temu ) a nie zrobili albo ***... a nie zrobili.
Poważnie mówiąc. Janusz  ma małe szanse na wejście do koalicji. moze nawet jakimś cudem zdobędzie 10 - 15 procent. I jesli się nie zbłaźni okaże się w ciągu następnych 4-5 lat że Korwin to Korwin nie " polityk " to .....  potem skończę .....
napity umyty kończę...
"Sukces" Korwina może wystraszyć tych dwóch ale nie musi.
Korwin może okazać się drugim Palikotem
A co gorsza jeśli jest chłopem z jajami wie co mówi i wie jak to zrobić może skończyć jak Andrzej bez udziału osób trzecich http://demotywatory.pl/4313415/Bez-osob-trzecich

A na koniec powtórzę https://www.youtube.com/watch?v=deBP2qJZ9XE

184

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

PAnowie mozę  ktoś z forum zastartuje ?:D  bo tych łysych  dziadków każdy ma dość ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

185

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Ja oddam niewazny głos

Rolnik z powołania:-)

186 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-05-01 10:53:11)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Nieważny. Jak 10 % odda nieważne to minister edukacji zostanie wymieniony bo Polaki nie wiedzą jak głosować, nie umieja czytać czy tak jakoś. Nie róbmy z siebie głupków! Trzeba im pokazać że mamy jako taką demokracje i jak naród chce to wymieni "ekipę" .....
Analizując poczynania Donalda dochodze do wniosków że on jest świadomy że nie wygra wyborów. I to co robi te jego  "europejskie ruchy " to nic innego jak szykowanie sobie ciepłej posady strukturach UE naszym kosztem!
A kiedy wybory?

187

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Jak to Donald nic nie robi żeby wygrać kolejne wybory, a ślub córki przed wyborami !

188

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

nic nie robi ???/ cała kampania 10 lecia wejscia do uni !!!!.całkiem pamiętam jak 30 lecie PRL !!!!.reklama  i propaganda sukcesu .tak jak by Polacy bez uni niczego nie potrafili dokonać??przypomnieć trzeba elitą. polskę międzywojenną w 23 lata ile potrafili nasi przodkowie dokonać i w kryzysie światowym i wojną z bolszewikami .a o uni nikt nie marzył.takie mam zdanie choć jestem euroentuzjastą.

Leszek   dla kolegów'

189

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Ja bede głosował na ruch narodowy

190

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Czepiacie się kaczora i donka.................




Przecież oni jeszcze nic nie zrobili...
Sam nie wiem na kogo głosować, chyba pójdę i zagłosuję na JKM, i będę się modlił żebym nie trafił pod most, bo nawet lekarz mi pomocy nie udzieli. Coś za coś.

191

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

A ja chciałbym sprawiedliwości. Dlaczego pozbawieni biernego prawa wyborczego z mocy prawa są wszyscy skazani prawomocnymi wyrokami tzw KARANI. Przecież jest nas miliony ja osobiście dwukrotnie art 178a1 kk i 244 kk i takich ludzi się dyskryminuje. Jak demokracja to wszyscy, albo nikt i bez demokracji. Bo jak mają być równi i równiejsi, dobrzy i lepsiejsi, a miejsca na listach ustalają politykierzy, a nie wyborcy liczbą oddanych głosów, to ja chyba pójdę na wybory dopiero jak w ordynacji pojawi się zapis o jednomandatowych okręgach wyborczych.
Poza tym niemal codziennie zauważam, że pojawiają się kolejne przepisy które realnie utrudniają mi życie i pracę i jak sobie przypomnę, że przynajmniej połowę tego prawa ustanowił parlament który pośrednio ja wybrałem to ja to zwyczajnie pi.....ę. Pojadę w tym czasie z dziećmi na lody czy gdziekolwiek.
H.j im w d..ę, pod warunkiem, że tego nie lubią.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

192

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Biedroń pewnie by chciał wink

193

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

MAREKPE napisał/a:

A ja chciałbym sprawiedliwości. Dlaczego pozbawieni biernego prawa wyborczego z mocy prawa są wszyscy skazani prawomocnymi wyrokami tzw KARANI. Przecież jest nas miliony ja osobiście dwukrotnie art 178a1 kk i 244 kk i takich ludzi się dyskryminuje. Jak demokracja to wszyscy, albo nikt i bez demokracji. Bo jak mają być równi i równiejsi, dobrzy i lepsiejsi, a miejsca na listach ustalają politykierzy, a nie wyborcy liczbą oddanych głosów, to ja chyba pójdę na wybory dopiero jak w ordynacji pojawi się zapis o jednomandatowych okręgach wyborczych.
Poza tym niemal codziennie zauważam, że pojawiają się kolejne przepisy które realnie utrudniają mi życie i pracę i jak sobie przypomnę, że przynajmniej połowę tego prawa ustanowił parlament który pośrednio ja wybrałem to ja to zwyczajnie pi.....ę. Pojadę w tym czasie z dziećmi na lody czy gdziekolwiek.
H.j im w d..ę, pod warunkiem, że tego nie lubią.

A ja zawsze myślałem że nie mogą głosować tylko ci którzy mają zabrane prawa publiczne .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

194

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Bierne prawo wyborcze dotyczy osób wybieranych. Czynne prawo wyborcze to możliwość oddawania głosu w wyborach i jest tak jak piszesz

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

195

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Zaraz wybory w Niemczech, farncji i włoszech. pewnie po nich ostro ruszą z funduszami w strefie Euro. dochodzę do wniosku że nie będzie to czymś wybitnie korzystnym ale do strefy euro trzeba będzie jednak wejść.
a wiecie że Orban przygotowuje się do przyjęcia euro? Nikt nie chcę oderwać się od źródełka z kasą.
Moim zdaniem, wejście w strefę jest mniejszym złem.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

196

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

A mi się zdaje że Europa powoli będzie szła drogą jakie przeszły Stany Zjednoczone które zjednoczyły się dopiero po wojnie domowej i od wielu lat mają się dobrze i jakoś nie widać żeby jedna stany narzekały na inne tylko wspólnie mówią jednym głosem na arenie międzynarodowej mimo że mają własne prawo stanowe

197

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Oj ciężko bez polityki co ?

198

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Androl widzisz tu gdzieś politykę? Wszystko jest dla ludzi i o wszystkim można mówić oraz dyskutować tylko trzeba to robić w cywilizowany sposób Jeśli masz ochotę to pisz i czytaj inne wypowiedzi A jeśli nie Omijaj takie wątki szerokim łukiem to będziesz miał zdrowe nerwy

199

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Widzę ! ja mam dystans do siebie i wszystkiego wokół, więc moje nerwy miały i mają się dobrze !

200

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

I po co te wykrzykniki ....załóż dres i no stres smile