21 Ostatnio edytowany przez jacy (2016-01-16 10:53:00)

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

mój ciśnieniomierz w byłej 514 pokazywał na postoju zgaszony 1atm na wolnych obr było 5 atm a w rzeczywistości 3 atm, ale kupującym takie wskazania się podobały ,zresztą mi też jak go kupywałem, ale to już było i próbując cofnąć mth wiertarką, obrotomierze nie reagują na ten myk

22 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2016-01-26 19:18:22)

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

Witam ! Obrotomierz dalej nie działa . Od 303 będzie pasował ? W  Pankowie mają i tak się zastanawiam  .  Wymiary są podobne ? Chyba ze ktoś ma na zbyciu od 323 ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

23

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

Koledzy mam taki problem w 323. Myslalem że obrotomierz mi nie działa, ale wczoraj dolewajac płyn do chłodnicy patrze a linka leży na głowicy nigdzie nie podłączona luzem ! Nie wem kto tak zrobił wczęściej ale szukam gdzieś gdzie bym mógł ją podłączyć i nigdzie nic nie mogę znaleźć hmm gdzie ona powinna być przykrecona ? Od silnika oczywiście strony bo w liczniku na desce jest podłączone wszystko

24

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

Szukaj tam gdzie napęd  bierze pompa wtryskowa tylko obawiam się że ktoś ślimaka się pozbył.

25

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

Właśnie tam nic nie ma hmm znalazłem na forum coś o tym że silnik mogl wymienić w przeszłości na samochodowy i one nie maja tam wyjscia na obrotomierz. Jak się myślę poprawcie mnie. Ale skoro tam nie ma to gdzie miały to wyjście ? Czy wcale bez obrotomierza były ?

26

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

samochodowe z tego co i mi wiadomo nie miały obrotomierza

Nie ma to jak FORTSCHRITT

27

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

A ja miałem ife i jak najbardziej miała obrotomierz

28

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

No ale to jak nie u tego wyjścia do pompy to gdzie ty miałeś linkę kolego podlączoną?

29 Ostatnio edytowany przez dziki97 (2017-03-28 21:21:47)

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

u was tez  poza skale wychodzi?

30

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

No, mniej więcej tam skąd startuje big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

31

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

Normalnie przed pompą wtryskową a wychodzi poza skalę jak pompa po tuningu

32

Odp: SKACZĄCA WSKAZÓWKA OBROTOMIERZA

tak wlasnie myslalem smile