3,021

Odp: Ręcę opadają.

Dziadek nie miał ręki bo urwało mu w rozrzutniku. Drugą miał pokiereszowaną. Dziś byłem u człowieka, co połowy palców nie miał.... Trzeba uważać i naprawdę myśleć. Jednak niekiedy wypadek może się stać mimo, że się uważa. Sam jestem przykładem...

3,022

Odp: Ręcę opadają.

Znajomej ojca   zabiła tokarka ... włapała za rękaw  i już nie puściła ,,,, parę lat temu ale ,,,, gościa nie ma  uważać uważać uważać ,,,, może nas ominą takie przygody

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,023

Odp: Ręcę opadają.

Mój śp sąsiad nie miał części palców u dłoni bo mu obcięła sieczkarnia tzw loda jak sieczkę dla konia ciął. Sieczkarnia na silnik elektryczny widocznie chwilowo się zagapił wałki wciągnęły dłoń i po kawałku mu cięło.

3,024

Odp: Ręcę opadają.

mojego brata tez zabił WOM

3,025

Odp: Ręcę opadają.

ale tematy !!! to ja wolę politykę tam nikt nie ginie!!

Leszek   dla kolegów'

3,026

Odp: Ręcę opadają.

Załóż wątek, bo szeryf mój usunął...

3,027

Odp: Ręcę opadają.

kosi wszystkie !! ale jak jego sympatią urośnie w sondażach to zezwoli.!

Leszek   dla kolegów'

3,028 Ostatnio edytowany przez Massey (2017-03-28 10:36:11)

Odp: Ręcę opadają.

https://www.youtube.com/watch?v=TX2Q6S4vG0I
Już od dawna przestrzegali o bezpieczeństwie pracy w rolnictwie.
Swoją drogą ciekawa młockarnia jest na 7.19 ,z przenośnikiem podłogowym zamiast tradycyjnego stołu do wpuszczania. wink.

3,029

Odp: Ręcę opadają.

Ten dziadek bez nogi to inwalida wojenny.

3,030

Odp: Ręcę opadają.

Coś się tak tych sympatii uczepil , o kulturę walczę.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3,031

Odp: Ręcę opadają.

Piotrfire napisał/a:

Coś się tak tych sympatii uczepil , o kulturę walczę.

bo ile o forschrittach  można pisać ? a tak było zaczepnie !

Leszek   dla kolegów'

3,032

Odp: Ręcę opadają.

sarast napisał/a:
Piotrfire napisał/a:

Coś się tak tych sympatii uczepil , o kulturę walczę.

bo ile o forschrittach  można pisać ? a tak było zaczepnie !

pisać trzeba tyle ile jest tylko konieczne tongue

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,033

Odp: Ręcę opadają.

Już nie ma takiej usterki w forszach co by nie była opisana ,....... tak że trzy razy .
Wątek o polityce miał w tytule "kultura" i to powinno wystarczyć  , Sarast nie bądź baba i zakładaj nowy wątek ,bo aż tęsknię za tym .;)

3,034

Odp: Ręcę opadają.

Chyba macie za mało rozrwki w domu że  wam się o tej polityce chce pisać ..... włączcie TV tam tego pełno tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,035

Odp: Ręcę opadają.

Facet bez adrenaliny kaputnieje yikes

3,036

Odp: Ręcę opadają.

A może panowie załóżcie osobne forum o polityce? ciekawe co by z tego eksperymentu wyszło:D

3,037

Odp: Ręcę opadają.

dzisiaj byłem w ubezpieczalni opłacić moją audi załamka ale trudno trzeba to trzeba oc na ojca i ja jako współwłaściciel wyniosła na 2 raty 1248zł masakra i to najtańsza opcja

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,038 Ostatnio edytowany przez zorak (2017-03-31 07:30:52)

Odp: Ręcę opadają.

trzeba było brać na siebie i dopisać osobę która ma 60% zniżki. Przykład z tego miesiąca. Brat ma BMW 1. Nie ma żadnych zniżek i OC wyszło mu ok 1800 zł. Mam znajomą co robi w ubezpieczeniach i jest jedna firma która robi myk że można dopisać do swojego ubezpieczenia osobę która ma zniżki. Brat dopisał naszego tatę który ma 60% zniżki i za OC zapłacił 840 zł.

gg 5118068

3,039

Odp: Ręcę opadają.

tomek 323 napisał/a:
sarast napisał/a:
Piotrfire napisał/a:

Coś się tak tych sympatii uczepil , o kulturę walczę.

bo ile o forschrittach  można pisać ? a tak było zaczepnie !

pisać trzeba tyle ile jest tylko konieczne tongue

ja tam szeryfa rozumiem, narodowiec wyzywał i piał że chętnie by zabił żyda. takie numery to już są niedopuszczalne.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3,040 Ostatnio edytowany przez sarast (2017-03-31 22:06:54)

Odp: Ręcę opadają.

kolego Fenol     po co tak dramatycznie !!!!   pisał to pisał !!  nikt nie ucierpiał . a o żydów się nie martw ! doskonale  niszczą Palestyńczyków i cały świat ramionami wzrusza .!!!

Leszek   dla kolegów'