81 Ostatnio edytowany przez Fenol (2017-04-02 12:55:32)

Odp: Awaryjnośc wydajnośc sieczkarni

jaguar 8xx on dobrze ciął problem w tym że ziarna były już całkiem suche i bydło tego nie trawi, ona była do młócenia a nie do kiszonki. suchej masy w całej kiszce wyszło 31%.
usługa jedzie najpierw na wieksze hektary poźniej mniejsze i to tak idzie

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

82

Odp: Awaryjnośc wydajnośc sieczkarni

w ubiegłym roku zrobienie dobrej kiszonki bez sieczkarni na podwórku graniczyło z cudem. u nas kupa ludzi pogniewana  bo nie na czas dojechali z usługą.

Leszek   dla kolegów'

83

Odp: Awaryjnośc wydajnośc sieczkarni

U mnie kosili 860 jaguarem to troszkę ziarna słabo gniotla ale reszta lux pocieta. Mówi by zrobili żeby ładnie ziarnko gniotla ale już nie czas trzeba kosic zęby ludzie nie byli zli. A druga kosila tez u nich ale w tamtej dobrze szło...  U nas zazwyczaj szybciej kosza małych średnich a na koniec dużych i zależy jakie pola bo jak piaski to początek a na lepsze to na koniec. Wczoraj ze znajomym rozmawiałem to kosza na 2 jaguary 850 i 890. Ta 890 idzie z 8 rzedami to 16ha skosili w parę godzin u jednego bo QQ przy budynkach była. Ale 2 pryzmy muszą być. 600ha machnęli I zadowoleni.. Sam bym kupił swoja nawet jakaś 2 rzedowa ale 3 osoby muszą być.

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

84

Odp: Awaryjnośc wydajnośc sieczkarni

jak kraker jest sprawny to nie problem ustawić zeby dobrze gniotła

mdw