461

Odp: Jaka jutro pogoda?

Piotrfire napisał/a:

ale przyszedł wiek i paradontoza mnie dopadła 2 ząb w przeciągu 2 miesiecy

Ha ja w ciągu miesiąca musiałem wyrwać 12

o urwał !!! takie historie !!!

Leszek   dla kolegów'

462

Odp: Jaka jutro pogoda?

Żebym cały był tak zdrowy jak mam zęby hmm

463

Odp: Jaka jutro pogoda?

androl napisał/a:

Żebym cały był tak zdrowy jak mam zęby hmm

o byś w złom godzinę się nie pochwalił . tak miałem do stycznia .. wszyscy mi zazdrościli .... bo były ładne.....
':D', '

Leszek   dla kolegów'

464 Ostatnio edytowany przez androl (2017-04-21 21:27:34)

Odp: Jaka jutro pogoda?

sarast napisał/a:
androl napisał/a:

Żebym cały był tak zdrowy jak mam zęby hmm

o byś w złom godzinę się nie pochwalił . tak miałem do stycznia .. wszyscy mi zazdrościli .... bo były ładne.....
':D', '

wczoraj byłem u dentystki, informacja więc świeża wink
ale trochę też się żaliłem.

465

Odp: Jaka jutro pogoda?

Obejrzałem prognozę na 7 dni i bez zmian. Na południu będzie 1 cieplejszy dzień, potem zimno.
Kupiłem tonę węgla.

466

Odp: Jaka jutro pogoda?

No.....o obok grilla koksownik trzeba postawić wink

467

Odp: Jaka jutro pogoda?

androl napisał/a:

No.....o obok grilla koksownik trzeba postawić wink

Zabudowaną altanke trzeba stawiać z piecem w środku  (wędzarnia +gril + blat do gotowania ) i będzie git na tą pogodę

468

Odp: Jaka jutro pogoda?

kur... a ja do tyłu z robota jestem

Rolnik z powołania:-)

469

Odp: Jaka jutro pogoda?

Nie tylko Ty bo ja tez mam 11ha do zasiania.. Dziś śnieg deszcz i wgl z rana śnieżyca później słońce ładne a teraz ponuro i grad... Ci co posieli miesiąc temu to na ciezszych ziemiach pomrozilo mieszanki i u jednego już takie nawet nawet było a teraz zniklo z pola zboże...  Ja mam 4tyg temu posiany owies koło domu ale jakoś się trzyma ale koniczyna chyba zmarzla bo nie widać już jej sad

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

470

Odp: Jaka jutro pogoda?

ja groch posiałem  prawie miesiąc  temu i dopiero   ledwo rządki widać więc  zimno jest ale cóż

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

471

Odp: Jaka jutro pogoda?

Kumpel na początku tego tygodnia co były święta zasial już koło 100 ha qq to w sobotę jak był patrzeć to nawet kielka nie puściły. Sam się zastanawia kiedy resztę zasieje...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

472

Odp: Jaka jutro pogoda?

Jak zimno to niestety nie przyspieszysz wzrostu ale jako ktoś ma setki ha do siewu to trzeba robić nie czekać.. U mnie 2 tyg zasiane zboże i nic nie wychodzi tez tylko korzeń puszczony

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

473 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2017-04-23 21:14:24)

Odp: Jaka jutro pogoda?

kukurydza jak ciepło to do 10 dni i na wierzchu te co zasiane teraz i wczesniej to 20 dni zanim zejdzie, wigoru nie ma i do 15% wzejdzie wcale, sam mam do siewu 4 dychy ale dopiero chyba za tydzien najwczesniej

mdw

474

Odp: Jaka jutro pogoda?

yokoslaw napisał/a:

kukurydza jak ciepło to do 10 dni i na wierzchu te co zasiane teraz i wczesniej to 20 dni zanim zejdzie, wigoru nie ma i do 15% wzejdzie wcale, sam mam do siewu 4 dychy ale dopiero chyba za tydzien najwczesniej

czekamy czekamy ,  lubi kuku ciepło  a pośpiech nic nie da  jak się ma  nie dużo ! to spoko . moi od 1500 ha kuku  jeszcze  nie ruszyli ale pewno po niedzieli ruszą. tez czekam na nich z siewem  bo wtedy i Myśliwce na dyżury ruszą i dziki się po polach rozlezą bo już na okrągło sprawdzają czy nie siałem. gorzej z zbożami nic nie skróciłem  może jutro coś się uda zrobić .

Leszek   dla kolegów'

475

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dziś też był przymrozek, choć ma nie padać wchodzenie z chemią po wielu nocach z przymrozkami ryzykowne. Patrząc na prognozy niby na razie koniec przymrozków, jednak od jutra znowu chlapa. Wszystko na to wskazuje że jeszcze tydzień bezsilnego czekania.

476

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie był 1 stopien, ale jade zodzywka na pszenice

mdw

477

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ja rzepaki opryskałem a w nocy było -5 to słabsze zrobiły się czerwone. Ogólnie to nic nie rośnie tak zimno, i ciekawe jak to będzie..

478

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wczoraj pryskałeś? Weź lepiej siądź na dupie... To nie ma sensu trzeba poczekać do końca miesiąca.

479

Odp: Jaka jutro pogoda?

Gdzieś na forum pisałem wcześniej, że oprysk mi zalegał w opryskiwaczu bo pogoda się popsuła. To było już kilka dni temu. W niedzielę jeszcze nie pryskałem i prędko nie będę. Rzepak przerastał a oprysk w beczce i chciałem się tego pozbyć. Pogoda świruje jak automat w mojej audi....

480

Odp: Jaka jutro pogoda?

No to u mnie leje, Patrzę przez okno jak rzepak się pokłada.