301

Odp: dzierżawa

Ja wczoraj wziąłem 7 ha ziemia 4 i trochę 3 , w tamtym roku była kukurydza . Odległość od bazy 12 km.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

302

Odp: dzierżawa

pawelg napisał/a:

Ja wczoraj wziąłem 7 ha ziemia 4 i trochę 3 , w tamtym roku była kukurydza . Odległość od bazy 12 km.

to jak by za ogródkiem ! u nas 200 km od bazy to ostatnio standarty.

Leszek   dla kolegów'

303

Odp: dzierżawa

yokoslaw napisał/a:

dziki97 z twoim bratem sie u notariusza minołem dzisiaj był po mnie smile

probowac trzeba, ale osobiscie watpie, malo punktow bedziem mieli

304

Odp: dzierżawa

na duzo działek składaliscie?

mdw

305

Odp: dzierżawa

wszystkie

306

Odp: dzierżawa

ja na 8, ale ponoć przetarg bedzie trwał do wrzesnia... hmm

mdw

307

Odp: dzierżawa

sarast napisał/a:
pawelg napisał/a:

Ja wczoraj wziąłem 7 ha ziemia 4 i trochę 3 , w tamtym roku była kukurydza . Odległość od bazy 12 km.

to jak by za ogródkiem ! u nas 200 km od bazy to ostatnio standarty.

Mam i po 20 km , te 12 uważam że blisko jest.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

308

Odp: dzierżawa

Paweł szacun, taka odłegłość to żaden problem po słomę ganiam po 30.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

309

Odp: dzierżawa

trzeba mies dopracowana logistyle i nocne nerwy, bo na pewno miejscowi gospodarze nie patrza przychylnym okiem na obcego co pola podbiera

Rolnik z powołania:-)

310

Odp: dzierżawa

Ja nikomu nie podbieram , gość sam do mnie przyjechał żebym brał.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

311

Odp: dzierżawa

to znaczy że jesteś dobry, do partacza nikt by nie przyjechał.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

312

Odp: dzierżawa

Eeee z tym dobrym to bym nie przesadzał.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

313

Odp: dzierżawa

pawelg napisał/a:

Ja nikomu nie podbieram , gość sam do mnie przyjechał żebym brał.

ale to nie wylkucza tego że jakis jego sasiad ma Ci to za złe

Rolnik z powołania:-)

314

Odp: dzierżawa

To nie moja wina że ludzie nie chca dawać sąsiadom , do mnie na wieś przyjeżdżają z innych wsi ja jeżdżę do nich , ot taka polityka.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

315

Odp: dzierżawa

wiem, u mnie jest podobnie z tym ze jada ponad 10 km do gośći i jemu oddaja a mi słowem nie wspomna i to boli uwierz

Rolnik z powołania:-)

316

Odp: dzierżawa

Za dzierżawy dziękuję, mam 1,2 ha po rodzinie i tylko dla tego. Myślą że mi dobrze zrobili dając ten kawałek. Niech tak myślą, trzymam ją z innych powodów, finansowo wychodzę z niej na zero. Ciotka która nigdy na to pole wcześniej nie zaglądała, teraz muszą ją wozić żeby zobaczyła jak to ładnie mi na ich polu rośnie, ot taka już jest mentalność ludzka .....

Odp: dzierżawa

Ja złożyłem wczoraj papiery na przetarg. 4,2 koło mojej własności. razem będzie ponad 10ha w jednym kawałku koło mojego przyszłego siedliska. Oprócz tego 300m dalej działka 6ha. Były jeszcze 2 oferty z poza gminy. Miejscowi mają gdzieś przetargi i tylko narzekają że ziemi nie ma.

318

Odp: dzierżawa

Agencyjnej u mnie nie ma, do takowej bym podchodził inaczej.

319

Odp: dzierżawa

http://wroclaw.tvp.pl/30275196/07052017 oglądajcie od 14min.50sek
prawie 150ha do dzierżawy klasy 1! i trochę 2
czynsz 10q- 15q/ha
przetarg ofertowy 39 oferentów po weryfikacji zostaje 11 ??? rolnicy którzy mieli uzupełnić dokumenty - uzupełnili i co, zostali wykluczeni z przetargu !!!
tą agencję już dawno powinni zlikwidować a grunty dać w władanie gminą ew starostwom

320

Odp: dzierżawa

kolegów pole które uprawiali od lat z tego wzgledu się nie pcham . za 16 ha 5.6 i kawałek 4, agencja wywoławczą  12 t pszenicy , ale będą walić bo coś ludziom rozumy odbiera...

Leszek   dla kolegów'