3,161

Odp: Ręcę opadają.

Krowa cielna nie powinna dostawać do koryta dobrego żarcia - przynajmniej ja taką zasadę uznaję. U mnie ostatnie 3 miesiące ciąży dostają tylko siano i słomę aby cielę nie rosło za dużo. Im mniejsze tym mniej problemów a że urodzi się 2-3 kg mniejsze to żaden problem. Ja w tym roku mam inny problem. Wszystkie cielaki są duże po ojcu - takie geny przekazał. Praktycznie każdy poród muszę pilnować i pomagać.

gg 5118068

3,162

Odp: Ręcę opadają.

sucho, drugi dzien powyzej 30, wszystko już poprzypalane, kukurydzy nie ma jak na chwasta spryskać.

mdw

3,163

Odp: Ręcę opadają.

U mnie dzisiaj przeszła burza i dało 14 litrów, siano pierwszy pokos sprzatniete i szału nie było ale za to teraz widać jak trawa rośnie w oczach

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,164

Odp: Ręcę opadają.

u mnie tez w koncu jakis deszcz

mdw

3,165

Odp: Ręcę opadają.

lekko popadało 4 litry na metr . szału nie ma ...

Leszek   dla kolegów'

3,166

Odp: Ręcę opadają.

A tu nic...

3,167

Odp: Ręcę opadają.

U nas spokojna burza bez wiatru deszczu w miare ok 28 na metr czyli nieźle

3,168

Odp: Ręcę opadają.

zapamiętajcie ten deszcz   bo nastepny we wrześniu ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,169

Odp: Ręcę opadają.

Cienko przędą zborza na lżejszej ziemi . Caly maj napadalo u nas 10 litrow na metrze

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,170

Odp: Ręcę opadają.

u mnie w maju 108l

Rolnik z powołania:-)

3,171

Odp: Ręcę opadają.

bywa i tak
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/910894556a6e.jpg
2 przyczepy na każdej po 9 sztuk, 6 na dole i 3 na górze. Któryś kurs z kolei a wystarczyła chwila nieuwagi. Środek ciężkości przesunięty na jedną stronę bo prawa burta podwieszona na łańcuchach i na nich leży połowa balota bo na podłogę nie mieszczą się na szerokość. Do tego droga mocno pochyła. Jak to mówią "gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy". Strat nie ma tylko czasu szkoda wink ostatni balot owinięty o godz. 2:05 zanim się pozwijałem ze wszystkim to spać poszedłem o 3 a 5:50 pobudka do roboty. Dziś konieczna drzemka w pracy smile

gg 5118068

3,172

Odp: Ręcę opadają.

A czemu nie poodwracałeś sobie felg w tej przyczepie?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,173

Odp: Ręcę opadają.

nie zdążyłem. Kupiłem ją kilka dni temu za 450 zł i jest przeznaczona na przeróbkę właśnie do balotów. Burty będą pościągane, rama wydłużona i poszerzona podłoga aby włożyć 8 sztuk na podłogę. A wczoraj ją zabrałem bo było sporo wożenia. Rzadko mi się takie rzeczy zdarzają ale niestety w takim terenie gospodarzę i czasem się coś przytrafi.

gg 5118068

3,174

Odp: Ręcę opadają.

Zaorak po co się kładłeś?
https://www.youtube.com/watch?v=XYqjsG2CoyY

3,175

Odp: Ręcę opadają.

świetna scena, jedna z moich ulubionych, dwa żule a aktorstwo na najwyższym poziomie.
A co nocka była zimna, ubrany byłem jak pod koniec października: grube spodnie, bluza, kurtka i czapka. Całe 5 stopni.

gg 5118068

3,176

Odp: Ręcę opadają.

zorak napisał/a:

nie zdążyłem. Kupiłem ją kilka dni temu za 450 zł i jest przeznaczona na przeróbkę właśnie do balotów. Burty będą pościągane, rama wydłużona i poszerzona podłoga aby włożyć 8 sztuk na podłogę. A wczoraj ją zabrałem bo było sporo wożenia. Rzadko mi się takie rzeczy zdarzają ale niestety w takim terenie gospodarzę i czasem się coś przytrafi.

za 450 zł? to na złomie wij dostanie za taką, jakis idiota ja sprzedał

Rolnik z powołania:-)

3,177

Odp: Ręcę opadają.

Dokładnie, że takie okazje się trafiają po drugiej stronie kraju, a u nas bida wink

3,178

Odp: Ręcę opadają.

trzeba szukać. Ta stała u znajomego nieużywana kilka lat. Przesmarowałem tylko łożyska i jeździ. Mam 2 takie piławki - z chęcią bym sprzedał lub zamienił na jedną ale z papierami.

gg 5118068

3,179

Odp: Ręcę opadają.

Światła zrób przy tej przyczepie bo skończysz jak mój znajomy (skręcał w lewo a kierunek tylko na ciągniku był)

http://terazlipno.pl/pl/473_na_sygnale/ … ml#c_11749

3,180

Odp: Ręcę opadają.

te drogi nie widziały 20 lat innych ciągników i maszyn jak moje. A drogami publicznymi poruszam się maszynami z oświetleniem.

gg 5118068