3,181

Odp: Ręcę opadają.

Dzwoniła do mnie Pani z Agroloku i mówi, że rzepak po 1500 z małym haczykiem brutto. Na początku wiosny był po prawie 2000 brutto... Ręce mi opadły. Jak myślicie pójdzie w górę.?

3,182

Odp: Ręcę opadają.

Nie pójdzie

3,183

Odp: Ręcę opadają.

to chyba wygrałem z tym kontraktem po 1700 netto .

Leszek   dla kolegów'

3,184

Odp: Ręcę opadają.

pożyjemy zobaczymy ale powyżej 1600 nie będzie ża żadne skarby rzepaków nasiane tysiące ....  kwestia jak będzie plonował

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,185

Odp: Ręcę opadają.

sarast napisał/a:

to chyba wygrałem z tym kontraktem po 1700 netto .

Ja też po tyle. Teraz max 1450 i spada.

3,186

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Dzwoniła do mnie Pani z Agroloku i mówi, że rzepak po 1500 z małym haczykiem brutto. Na początku wiosny był po prawie 2000 brutto... Ręce mi opadły. Jak myślicie pójdzie w górę.?

jak pójdzie to tylko w dół

Rolnik z powołania:-)

3,187

Odp: Ręcę opadają.

https://www.portel.pl/wiadomosci/traged … icja/98511 Kolejny wypadek w tym miejscu. Jeżdżę tą drogą na pole i łąkę i widać mnóstwo wariatów. Na tym łuku co był wypadek kiedyś wyprzedzał nas samochód, a jechaliśmy ciągnikiem z 2 przyczepami pełnymi balotów siana.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3,188

Odp: Ręcę opadają.

a ja dzisiaj jestem po powodzi 30 cm wody w szopach i garazu

mdw

3,189 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2017-06-06 18:59:20)

Odp: Ręcę opadają.

Ja się modlę.....
A jak na polach ???

3,190

Odp: Ręcę opadają.

u nas 7 litrów  w niedzielę 4 litry.

Leszek   dla kolegów'

3,191

Odp: Ręcę opadają.

u mnie od niedzieli z 50 i dalej pada, szlam bede z tydzien sprzatał, na polach ok, tylko rzepaki miejscami sie kładą

mdw

3,192

Odp: Ręcę opadają.

farciarz !!                 wczoraj siałem nawozy w kuku. dziś popadało czyli zgodnie z planem...

Leszek   dla kolegów'

3,193

Odp: Ręcę opadają.

u mnie ostatnio ok 4 i w nocy też z 5 litrów. Większość mnie omija, 9 km dalej dwa razy po 10 litrów spadło.

3,194

Odp: Ręcę opadają.

w nocy burza i 15mm deszczu

3,195

Odp: Ręcę opadają.

Przez  prawie cłą noc 33 mm

3,196

Odp: Ręcę opadają.

U mnie wczoraj wieczorem z 50 l na metr , piękna spokojna burza a 50 km dalej w Koluszkach dramat.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,197

Odp: Ręcę opadają.

w nocy 11 L spokojnie popadało

Leszek   dla kolegów'

3,198

Odp: Ręcę opadają.

u mnie w czerwcu 2 l

Rolnik z powołania:-)

3,199

Odp: Ręcę opadają.

U mnie na zaniżeniu drogę asfaltową zmyłoo...

3,200

Odp: Ręcę opadają.

W nocy burza 30l dzis po poludniu kolejne 5l.kto nie skracal ma problem.