81

Odp: Opolagra

znajoma twarz ha ha powodzenia przy kolejnych dziełach a i nie wiedziałem że Marek też taki konstruktor

82

Odp: Opolagra

Wybiera się ktoś zobaczyć nowy odział JASKOTa w Budziszowie Wielkim ? Dni otwarte 14-15 czyli najbliższy weekend.
http://www.jaskot.pl/?p=/pl/menu/02_aktualnosci/13
Ja się wybieram aby porównać z siedzibą główną w Siekierczynie (mniejsza-większa) i przymierzyć się do forterry - może będzie jakiś pokaz w polu aby poprowadzić ?

gg 5118068

83

Odp: Opolagra

koseś napisał/a:

Popis to też bardzo sprytny facet a jego maszynki są dobrze przemyślane i szkoda że Go nie ma u nas na forum .

Już jest i niebawem pokaże zdjęcia swojego wynalazku tj Sklecił podwozie z Liaza ST 180 z silnikiem i skrzynią z ciężarówki Volvo 360 kucy i posadził na to kabinę z tego Volvo. Ładnie go poproszę i pojawią się fotki tego monstrum.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

84

Odp: Opolagra

o ile dobrze kojarzę to kilka numerów wstecz poradnika rolniczego był z nim artykuł i koszt tej przeróbki o której piszesz marku to 30 lub 40 tyś zł - już dokładnie nie pamiętam.

gg 5118068

85

Odp: Opolagra

To ja się może tu dokleje smile
http://www.agro-park.pl/pl/agro-park_w_ … podarz-pl/
Będzie ktoś wink

86 Ostatnio edytowany przez zorak (2017-06-12 07:26:00)

Odp: Opolagra

Opolagra 2017 - byłem, zobaczyłem, zawiodłem się
Pojechałem specjalnie aby zobaczyć 2 maszyny bo nigdzie w pobliżu nie ma. Rozczarowałem się bo akurat jeden jak i drugi producent tych konkretnych maszyn nie zabrali - gdzie to jedne z podstawowych maszyn jakie klepią wrrrr. Nie byłem kilka lat ale stwierdzam że impreza schodzi na psy.

gg 5118068

87

Odp: Opolagra

A co Cię tak zainteresowało?

88

Odp: Opolagra

agregaty 3 belkowe do głębokiej uprawy od dziekana i z euro-maszu.

gg 5118068

89

Odp: Opolagra

Potwierdzam słabo w tym roku z wystawcami.

90

Odp: Opolagra

Przyczepy Tandemy jakieś były ?? min 1t ?? tandem tridem wsio rybka ?? oglądał ktoś coś takiego

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

91

Odp: Opolagra

Jedna tona na dwóch albo trzech osiach? 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269

92

Odp: Opolagra

nie oglądałem nic poza tym co mnie interesowało. 200 km i 2 godziny w aucie, 30 min na miejscu i do domu.

gg 5118068