181

Odp: Ustawienie kombajnu

Ja koszę z tymi łopatkami i muszę powiedzieć że różnica jest ogromna.Jak je przestawię z powrortem i koszę jęczmień bez nich pozostaje sporo ości także gra jest warta świeczki.

182

Odp: Ustawienie kombajnu

takiej odpowiedzi oczekiwałem, wielki +

183

Odp: Ustawienie kombajnu

Czy ktoś z kolegów przerabiał 514 do  młócenia fasoli?? Chętnie skorzystam ze wskazówek

184

Odp: Ustawienie kombajnu

Fortschritt MDW 525 h
Witam prosze o pomoc w ustawieniu kombajna przez komputer LH AGRO - lub instrukcje obslugi komputera

185

Odp: Ustawienie kombajnu

Prosze o szybką odpowiedz

186

Odp: Ustawienie kombajnu

Mam trochę facelii do koszenia na usłudze i teraz jest problem, jak ustawić 517 na młocenie faceli prosto z pnia ???

187

Odp: Ustawienie kombajnu

Czy posiada ktoś instrukcję do kombajnu fortschritt e512 po polsku?

188

Odp: Ustawienie kombajnu

Tabela do 512 i 514 tłumaczona na Polski dla Was http://chomikuj.pl/blazej0073

189

Odp: Ustawienie kombajnu

Jeżeli chodzi o koszenie facelii to bardzo ważna rzecz to jej dosuszenie. Wtedy ustawienia takie jak dla rzepaku z tym ze wiatru trochę mniej ale to już na polu idzie ustawić.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

190

Odp: Ustawienie kombajnu

Mój pierwszy post z 2010 r dotyczący sit po siedmiu latach postanowiłem założyć sito 3 mm do rzepaku i tak jak pisał MarekP rzepak jak po po pektusie ale koszenie 1 ha to prawie dwie godziny

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

191

Odp: Ustawienie kombajnu

Coś za coś...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

192

Odp: Ustawienie kombajnu

Prawie jak po petkusie ale na skupie i tak 3% zanieczyszczenia .  Wg mnie lepiej kosić  brudno ale wszystko

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

193

Odp: Ustawienie kombajnu

ja założyłem na dół żaluzje i super czyści i przerób dużo lepszy

194

Odp: Ustawienie kombajnu

panowie co oznaczają te cztery przyciski pomiędzy przyciskiem START a przyciskami strzałek w górę i w dół MDW 525 jak na tym zdjęciu??
https://i.ytimg.com/vi/lpenE2X3m-s/maxresdefault.jpg

195

Odp: Ustawienie kombajnu

jak ustawic szczeline na bembnie mlucacym

196

Odp: Ustawienie kombajnu

Pytasz czym kręcić czy jak pomierzyć?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

197

Odp: Ustawienie kombajnu

Wajchę w kabinie wkręcić do oporu a następnie odkręcić o 3 obroty i wtedy ten mały pitok powinien być na drugim ząbku. Przy takim ustawieniu szczelina na wylocie powinna wynosić 7 mm a na wylocie jak dobrze pamiętam to 13 mm

E 516 na części
Telefon 695 076 269

198

Odp: Ustawienie kombajnu

Jakie sito zakupić do koszenia orkiszu?

Rolnik z powołania:-)