21

Odp: Akumulatory

wojtas napisał/a:

a sa akumulatory  24V ??

W tirach stosuje się tylko 24 Volt, tylko, że one są strasznie szerokie i z kombajnu prawie połowa akumulatora wystawała. Na takim przywoziłem swoją 512. To był chyba z 280 Ah i pięknie kręcił dopóki nie urwał się pas i nie wypadł na ziemię, potem się rozwalił i już nie kręcił.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

22

Odp: Akumulatory

no ja mam 2 po 170 12v do jednej podłączyłem wentylator na chłodnice taki ekstra duży i po 3 -4 dniach bateria kaput jedna bez prostownika nie startował ciepły do pół godziny a póżniej nie odpalisz i tak sie zastanawiam zeby zrobić z 24 na 12 ale jak tu przerobić żeby z dwóch ciągnąć a nie jedynie z jednego bo dojade baterie do końca

23

Odp: Akumulatory

i jak chłopaki przerabialiście taki problem

24

Odp: Akumulatory

ile oryginalnie mocy na rozruch ? nie chcę brać na wyrost aby nie przepłacać. Instrukcja nie podaje. 700 wystarczy ??

gg 5118068

25

Odp: Akumulatory

Zorak i wystarczyło te 700a rozruchu?@

26

Odp: Akumulatory

w zupełności, zobaczymy za 2-3 lata jak stracą troszkę na sprawności ( o ile dotrzymają). Puki co jest ok.

gg 5118068