2,321

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Tak Rogajny. A renowka na razie bez problemow. Raz tylko problem z glowica pompy wtryskowej. Niby wina paliwa

2,322

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam!

2,323

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

2,324

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć, jestem Szczepan. Mieszkam w okolicach Tucholi. Od niedawna jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem ZT 323 i pługa b201. Obrabiam ok. 30 ha.
Mam nadzieję, że z Waszą pomocą użytkowanie forszajow nie będzie takie straszna na jakie wygląda ;-)

Kompletny noob w temacie Fortschitt

2,325

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Szczepan smile

2,326

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Pomożemy...

2,327

Odp: Powiedzcie coś o sobie

A czemu nieszczęśliwy? Coś nie tak? Jadąc z Tucholi do Sępólna widziałem u kogoś 303 na podwórku....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,328

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

2,329

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj.

2,330

Odp: Powiedzcie coś o sobie

cześć szczepan opowiadaj czemu taki nieszczęśliwy jesteś z posiadania zt 323

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,331

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ogólnie okolice Tucholi to dość duże zagęszczenie forszajow. Krzysiek pewnie potwierdzi... ;-)
Hmmm, 323 nie robi pozytywnego wrażenia, zobaczymy dalej. To będzie mój pierwszy sezon pełnego użytkowaniu maszyn tej marki, zobaczymy :-)

Kompletny noob w temacie Fortschitt

2,332

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Pamietaj ze tu nie o wrażenia chodzi tylko o efekty....

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2,333

Odp: Powiedzcie coś o sobie

No wiadomo, ale sami przyznacie, że wiele rzeczy w 323 mogliby konstruktorzy bardziej przemyśleć :-P

Kompletny noob w temacie Fortschitt

2,334 Ostatnio edytowany przez Massey (2017-07-29 11:48:06)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Jak na ciągnik takiej mocy z tego rocznika z takim wyposażeniem i  za taką cenę to nie ma co wymyślać tylko jeździć z uśmiechem na gębie big_smile

2,335

Odp: Powiedzcie coś o sobie

No tak, patrząc na to w ten sposób to się zgodzę całkowicie :-)

Kompletny noob w temacie Fortschitt

2,336

Odp: Powiedzcie coś o sobie

cześć kolego nie narzekaj, dasz rade to prosty sprzęt. każdy ci tu podpowie co do śrubki jak co w nim robić.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,337

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Na to właśnie liczę :-)

Kompletny noob w temacie Fortschitt

2,338

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Mój ojciec pracował jeszcze na zetorze k25 później ursus c4011 to jak wsiadł na zt300 to dla niego był bardzo wygodny ciągnik , jak to mówił: jest wspomaganie kierownicy , sprzęgło też leciutko chodzi , wygodne siedzenie , mocna kabina więc czego chcieć więcej wink. 323 mało jeździ czasami tylko coś podwieźć jak potrzeba.

2,339

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam,mam na imię Andrzej,50 lat woj.Lubelskie,pow Biała podlaska i od tygodnia jestem posiadaczem kombajnu zbożowego 514.Pozdrawiam wszystkich.

2,340

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Benio.