721 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2017-07-26 22:22:02)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ciekawa sylwetka no i mało sptykany jak swego czasu Nissan Juke.

722

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Andrzej, moja "znajoma" której ufam bardziej niż samemu sobie, powiedziała kilka lat temu, że ..uj nie musi być duży, ważne, żeby był długi i gruby.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

723

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

androl napisał/a:

Najbardziej odjazdowymi autami w mojej rodzinie jeżdżą kobitki, siostra cioteczna kilka dni temu dokładnie takim łącznie z kolorem, nas odwiedziła. https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-r … xtor=SEC-8
Pajej kupisz mały i powiesz dziewczynie że dlatego bo "małe jest piękne" może Ci odpowiedzieć że ktoś Ci głupot nagadał big_smile

Jak to mówia samochód jest przedłużeniem h... ja nie muszę niczego przedłużać dlatego wystarczy mi mały samochód

Rolnik z powołania:-)

724

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

no to ja sobie dość przedłużyłem big_smile

mdw

725

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Pajej napisał/a:
androl napisał/a:

Najbardziej odjazdowymi autami w mojej rodzinie jeżdżą kobitki, siostra cioteczna kilka dni temu dokładnie takim łącznie z kolorem, nas odwiedziła. https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-r … xtor=SEC-8
Pajej kupisz mały i powiesz dziewczynie że dlatego bo "małe jest piękne" może Ci odpowiedzieć że ktoś Ci głupot nagadał big_smile

Jak to mówia samochód jest przedłużeniem h... ja nie muszę niczego przedłużać dlatego wystarczy mi mały samochód

Spokojnie, jak będę przechodził na emeryturę też będę w tym segmencie szukał tongue

726

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Duży samochód nie jest przedłużeniem uja.... Jak ktoś kupuje duże auto to po prostu musi mieć przestrzeń na uja, bo do małego nie zmieściłby się big_smile

727

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage … paZ4j.html co myślicie o tym?

Rolnik z powołania:-)

728

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Golf jak najbardziej, patrząc na zdjęcia trudno powiedzieć czy nie składany z 2.

729

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

miałem go jechać dzis ogladac, ale nie mam czym albo z kim...

Rolnik z powołania:-)

730

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

chyba bez miernika bym nie podchodził

mdw

731

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

miernik trzeba mieć

Rolnik z powołania:-)

732

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Wykrywacz kłamstw 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269

733

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Zapytaj czy ci ten przebieg na fakturze wystawi

734

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

stało sie kupiłem. czy bede zadowolony to nie wiem. Ostatnio nie był bity, bo wszedzie ma drobne ryski, czy fe francji nie był bity i zrobiony nie wiem. W przebieg nie bardzo wierze, przecierki widac na włączniku swiateł i gałce zmiany biegów, więc wątpliwe jest to 175 niby gość pokazywał francuska fakturę z tym przebiegiem, ale... no. 
Pozatymi przetarciami to wnetrze czyste, karoseria bez wiekszych rys, silnik zapala i koła sie toczą. więcej powiem po roku dwóch. W hura optymizm nie popadam, bo nie lubie takich zakupów.

Rolnik z powołania:-)

735

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

no to gratulacje, bedziesz smigał

mdw

736

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A umowę z kim podpisałeś? Z komisem czy z francuzem?

737

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

z komisem

Rolnik z powołania:-)

738

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Potrzebuję szybką opinię na temat fiata doblo i fiata stilo. Użytkuje może Ktoś? Samochód z przeznaczeniem na codzienne tłuczenie.

739

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jeśli fiat to jtd dobre proste tanie w utrzymaniu, chyba że naprawdę krótkie trasy to pb + lpg. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem alfy 159 (taki lepszy fiat) w benzynce to powiem, że pięknie to lata.

740

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jak ropniak to trzeba uważać na dwumase bo nie ma zamienników i może się okazać że kupujesz grata za 2 tyś i musisz włożyć w niego 2,3tyś.
Generalnie psują się pierdoły. Jak ktoś umie i lubi grzebać to polecam.