3,301

Odp: Ręcę opadają.

popatrzyłem dziś raz jeszcze i nie stad kapie, nie znalazłem miejsca wycieku.
wkurzyłem sie przed chwilą bo kapcia w kułku od pługa i kogut mi przestał swiecic...

Rolnik z powołania:-)

3,302

Odp: Ręcę opadają.

odstaw pług na złom dostaniesz na nowego koguta i po problemie....

3,303

Odp: Ręcę opadają.

jesli kogut sie popsuł to mały problem, gorzej jak coś z instalacja w ciagniku

Rolnik z powołania:-)

3,304

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

jesli kogut sie popsuł to mały problem, gorzej jak coś z instalacja w ciagniku

Pajej może żarówka padła a może wystarczy tyko docisnąć koguta do rurki bo się poluzował a najlepiej próbnik  na 12V w rękę  i sprawdzić czy dochodzi napięcie do koguta.


mam coś takiego przydaje się:

http://allegro.pl/probnik-tester-napiec … gL7WvD_BwE

3,305

Odp: Ręcę opadają.

żarówki nie ma bo to ledowy

Rolnik z powołania:-)

3,306

Odp: Ręcę opadają.

A po co Ci kogut?

3,307

Odp: Ręcę opadają.

W niektórych rejonach Polski policja karze mandatami 100 zł. za używanie kogutów na ciągnikach rolniczych.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

3,308

Odp: Ręcę opadają.

W tamtym roku koleiny w rzepaku na wiosnę, w tym już na jesieni...

3,309

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

A po co Ci kogut?

jak sie jeździ z pługiem lub agregatem co wystaje poza obrys to trzeba używać. Mniejsza z tym kogut działa, ale znalazło sie miejsce wycieku oleju, tak żygło że... Czujnik zapchanego filtra sie rozpadł, trzeba szukać i wyskoczyć z kasy

Rolnik z powołania:-)

3,310

Odp: Ręcę opadają.

Tylko że prawo o ruchu drogowym nie wymienia tej sytuacji i dlatego policja karze.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

3,311

Odp: Ręcę opadają.

dokładnie..

3,312

Odp: Ręcę opadają.

U mnie farmtrac w naprawie. W sobotę wziąłem do roboty ursusa 385. po godzinie orki wypluł uszczelkę pod głowicą. 150mth  jeżdzenia z turem wszystko było ok jak dostał w palnik od razu wydmuchał. Została 360 żeby chociaż baloty bydłu przywieźć. jednak nabardziej pewny traktor:)

3,313

Odp: Ręcę opadają.

Proszę wszystkich forumowiczów  o oświetlenie maszyn rolniczych, szczególnie gdy jeździmy wieczorami i nocą. W czwartek o godzinien18:50 w miejscowości
Luborcza moii pracownicy wracając z roboty do domu wjechali w tył rozrusznika. Krzysiek zginął na miejscu,
Mirek walczy o rzucie w szpitalu, a Stasiek kierowca z połamaną ręką,szyciem oka wrócił do domu.
Maszyna bez odblasków bez świateł + mgła=nieszczęście

3,314

Odp: Ręcę opadają.

Mój braciak cioteczny kiedyś przypakował w c330 nieoświetlone i ciągnięte przez widlaka. Kierowcę trzydziechy aż wyrzuciło z ciągnika. Na szczęście braciakowi poważnego nic się nie stało.

3,315

Odp: Ręcę opadają.

skalops1 napisał/a:

Proszę wszystkich forumowiczów  o oświetlenie maszyn rolniczych, szczególnie gdy jeździmy wieczorami i nocą. W czwartek o godzinien18:50 w miejscowości
Luborcza moii pracownicy wracając z roboty do domu wjechali w tył rozrusznika. Krzysiek zginął na miejscu,
Mirek walczy o rzucie w szpitalu, a Stasiek kierowca z połamaną ręką,szyciem oka wrócił do domu.
Maszyna bez odblasków bez świateł + mgła=nieszczęście

Ja mam takie zboczenie i zawsze pytam.... pozapinani byli wszyscy?

3,316

Odp: Ręcę opadają.

Czasami w pasach jeszcze gorzej.Choć mam taki nawyk że w ciągniku też zapinam.

3,317

Odp: Ręcę opadają.

O tej godz. jeszcze z gnojem na pole szosą nieoświetlonym sprzętem ? http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomos … ,12599302/

3,318

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:
skalops1 napisał/a:

Proszę wszystkich forumowiczów  o oświetlenie maszyn rolniczych, szczególnie gdy jeździmy wieczorami i nocą. W czwartek o godzinien18:50 w miejscowości
Luborcza moii pracownicy wracając z roboty do domu wjechali w tył rozrusznika. Krzysiek zginął na miejscu,
Mirek walczy o rzucie w szpitalu, a Stasiek kierowca z połamaną ręką,szyciem oka wrócił do domu.
Maszyna bez odblasków bez świateł + mgła=nieszczęście

Ja mam takie zboczenie i zawsze pytam.... pozapinani byli wszyscy?

a ja mam takie zboczenie że jeżdzę bez pasów bo w pasach nie mogę wysiedzieć

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,319

Odp: Ręcę opadają.

yhy.... ręce opadają....
Miał dzieci?

3,320

Odp: Ręcę opadają.

Miał syna