3,341

Odp: Ręcę opadają.

A w jakiej kasie ten JD? Właśnie z uszkodzona AutoPowr można tanio kupić.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,342

Odp: Ręcę opadają.

Tanio czy nie tanio to nie wiem  bo 57tys  brutto  opony ładne  ogólnie ok gdyby nie skrzynia

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,343

Odp: Ręcę opadają.

tomek 323 napisał/a:

jd 6910 i to jeszcze z wadą skrzyni nigdy w życiu w serwisie poszło 40 tyś na naprawy a ciągnik i tak dalej nie chodził wkońcu poszedł do żyda silnik puchnie pod górę trzeba dużo biegami manewrować ogółem lipa tylko tyle ze w miarę komfortowy był

To kiepski serwis... Traktor jak każdy inny może coś nawalic ale od tego serwis żeby naprawił.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,344

Odp: Ręcę opadają.

leje i leja a ja jeszcze mam marchewke w polu o kuku nie wspominająć

Rolnik z powołania:-)

3,345

Odp: Ręcę opadają.

Laszek napisał/a:
tomek 323 napisał/a:

jd 6910 i to jeszcze z wadą skrzyni nigdy w życiu w serwisie poszło 40 tyś na naprawy a ciągnik i tak dalej nie chodził wkońcu poszedł do żyda silnik puchnie pod górę trzeba dużo biegami manewrować ogółem lipa tylko tyle ze w miarę komfortowy był

To kiepski serwis... Traktor jak każdy inny może coś nawalic ale od tego serwis żeby naprawił.

agro serwis nowa wieś koło pasłęka

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,346

Odp: Ręcę opadają.

To nie popisali sie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,347

Odp: Ręcę opadają.

no nie bardzo ogółem to wymieniali co drogie a ciagnik i tak jak od nich wyjechał za każdym razem chodził inaczej i wracał do nich i ciągle coś nowego wyszukiwali

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,348

Odp: Ręcę opadają.

Za takie coś powinno się płacić po usunięciu usterki a nie wymianie czegoś co nie koniecznie było jej przyczyną.

3,349

Odp: Ręcę opadają.

ech było mineło dlatego teraz na słowo john deere odrazu mówie nie a z serwisami to już raczej nie chcę mieć doczynienia nigdy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,350

Odp: Ręcę opadają.

a u nas wszyscy usługodawcy którzy nie są z doskoku a całkowicie na usługi nastawieni jeśli maja używany sprzęt to głównie na John Deera  trochę Case się trafia sporadycznie Fendt
w nowych tez króluje John ale już nie ma takiej przewagi i jest widać pełen przekrój marek

Ja sam jeździłem jeleniami 6510, 6800, 6900 i nie określił bym jako złe czy awaryjne ciągniki chociaż swoje przeszły (jeden podobno 18tyś motogodzin drugi coś ok 17 trzeci 12 chociaż wszystkie miały na zegarze po równo 8,5 tyś)

3,351

Odp: Ręcę opadają.

ja  dwa dni bez pradu, wczoraj oddali,w miedzy czasie poszło mi prawie 500 litrów paliwa w glebe, mało mnie h...nie strzeli

mdw

3,352

Odp: Ręcę opadają.

a czemu to ??  tak wyszło z tym paliwem ? pompa się sama załączyła czy co ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,353

Odp: Ręcę opadają.

Dziś chcieli mi ukraść 7 ha kukurydzy , jaja że szok.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,354

Odp: Ręcę opadają.

Kukurydze? Ale jak to? Pomylili pola czy pomyśleli ze nie kosi to mozna sobie wziąć?

Oj a u mnie w atlasie urwalo swoznie tuz.. Trzeba ciąć rure i cos modzić...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,355

Odp: Ręcę opadają.

To pole mam 12km od domu , to opuszczone gospodarstwo myśleli że nikt im nic nie powie , ale traf chciał że właściciel przy okazji wizyty na cmentarzu odwiedził stare śmieci i ich popędził. Dał trochę dupy bo nie spisał nr ciężarówki.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,356

Odp: Ręcę opadają.

A to skurwysynki....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,357

Odp: Ręcę opadają.

ja jeszcze nie wykosiłem strach sie bać

Rolnik z powołania:-)

3,358

Odp: Ręcę opadają.

pawelg napisał/a:

Dziś chcieli mi ukraść 7 ha kukurydzy , jaja że szok.

2 lata temu pod Żaganiem Holendrowi którego nikt specjalnie nie znał na oczach ludzi bo pola przy drodze wojewódzkiej  i dużego CPN wjechały dwa duże Lexiony i stado ciężarówek i w dzień wywalili 45 ha pięknej  kuku  , ludziska patrzyli z  zachwytem że robota pięknie idzie sprawnie tylko że po 3 dniach Holender z policją szukali kto tą kuku ukradł i do dziś się nie dowiedzieli  , trzeba mieć oczy na wszystko ..

Leszek   dla kolegów'

3,359

Odp: Ręcę opadają.

Koszenie idzie powoli ale jakoś idzie, gorzej przyczepy na polu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,360

Odp: Ręcę opadają.

Mechanik samochodowy to zawód dla jakichś niewyżytych ludzi. Na pewno nie do końca normalnych.  Rozebrałem samochód, silnik wyjąłem i skrzynie wyciągnąłem. Rozebrałem w drobny mak automat oprócz płyty sterującej, bo to działa. Coś mi jarmoli przy szybkim ruszaniu na pierwszym biegu. Rozebrałem i myślałem, że zobaczę jakieś wielkie uszkodzenie, co wyeliminuje wszelkie wątpliwości. Jednak wszystko wygląda dobrze, i nie wiem co może być przyczyną..
Wracając. Jak słyszę, że ktoś lubi grzebać przy samochodzie to się mocno zastanawiam, czy za dużo nie stał na słońcu. Jak rozbierałem forda, czy audi 80, czy 100 tam wszędzie był super dostęp, i można było w dzień czasu się uwinąć. Teraz v6 to masakra nie ma do niczego dostępu, trzeba pół samochodu rozebrać żeby coś się dostać.... Zimy zabraknie...