3,381

Odp: Ręcę opadają.

Jakie trzeba mieć szczęście, żeby z kolumny 20 samochodów akurat mnie zgarnęli na pobocze/? I tak ulgowo i w miłej atmosferze, 50zł za brak gaśnicy i trójkąta. Tak to jest w sklepie dzieciom broni się kupić zabawki a później wraca i trzeba państwo wspomóc. Od dziś nie żałuję dzieciom tongue

3,382

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz z jakich lat produkcji i jaki stan wizualny Twojego auta ?

3,383

Odp: Ręcę opadają.

Ale o który dokładnie Ci chodzi?

3,384

Odp: Ręcę opadają.

No przecież nie o ten który stał w garażu wink

3,385

Odp: Ręcę opadają.

A8 stoi w garażu, bo dopiero składam, może jutro lub we wtorek wyjadę, bo rozebrany w mak... Jeśli o tego jeżdżącego chodzi to Doblo które kupiłem, jest z 2002 roku i stan jest naprawdę fajny. Muszę zajrzeć do zawieszenia, i jeden prób nieco trzeba poprawić, ale ogólnie 1.9 wolnossący diesel. Ładnie się jedzie, choć przyspieszenie nie istnieje.... Na razie polecam. DObrze widać zza kierownicy, pali koło 5.5l i naprawdę pojemny. na 5 osób plus duży bagażnik. Rdzy oprócz tego progu nie ma.

3,386

Odp: Ręcę opadają.

No bo widzisz miałem naście lat temu taką samą sytuację. Jechaliśmy z żoną jej maluchem, moja Ibiza stała akurat u mechanika. Wyłapał "smerf" akurat nas, był to potencjalnie niesprawny samochód w kolumnie lepszych fur, pomylił się wink

3,387

Odp: Ręcę opadają.

Ciemno już było i raczej nie widział dokladnie. Szczerze móiąc to nawet zapytałem z ciekawości, to udawał cwaniaka, że czuł że nie mam gaśnicy. Ogółem wporzo gość, ale za 50zł to niezłą flachę by obalił wink Dzieci dostały po odblasku, za to że w miłej atmosferze, i pozytywni ludzie.

3,388

Odp: Ręcę opadają.

Jakim trzeba być pechowcem, żeby rozbierać automat w samochodzie zhaić kupę czasu, żeby tylko okazało się ze brzęczy poduszka od silnika.... Dobrze, że doszedłem, bo już miałem na dawcę patroszyć auto.

3,389

Odp: Ręcę opadają.

Nie Ty pierwszy prowadzisz takie doświadczenia naukowe big_smile https://www.youtube.com/watch?v=Epq7h15wiTs

3,390

Odp: Ręcę opadają.

ja tez myślałem ze nie mam oleju w silniku bo silnik bardzo wibrował i stukał przy odpalaniu a jak sie okazało to też mi się zerwała poduszka z prawej strony od skrzyni i cały silnik spadł razem ze skrzynią na sanki i przenosiło to drgania

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,391

Odp: Ręcę opadają.

Androl już dawno miałem się pytać. Bo siedzę długo przed komputerem, ale Tobie chyba zdarza się częściej zabłądzić w odmętach internetu. Biorąc pod uwagę, że zawsze masz coś ciekawego do zapodania tongue
Tomek, żeby nie było tak łaatwo, silnik co kupiłem ma walniętą uszczelkę pod głowicą i dmucha do wody. JUż i tak zęby zaciśnięte, ale zrobię i łudzę się, że będzie jeździć.

3,392

Odp: Ręcę opadają.

Dobry ten filmik! Androl jak coś wykopie ......

3,393

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz wrzuciłem ten filmik żeby Cię rozbawić i innej opcji nie ma !
Nie trzeba przekopywać całego internetu żeby coś co nas interesuje znaleźć. Wystarczy Pani wyszukiwarce wink postawić w miarę precyzyjne pytanie.

3,394

Odp: Ręcę opadają.

Androl ma dobre układy z paniami wyszukiwarkami fochów nie strzelają tylko pokazują Andrzejowi to co trzeba wink

3,395

Odp: Ręcę opadają.

wczoraj w moim powiecie (Złotoryja - malutka mieścina) był Prezydent - ręce opadają.
http://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regi … toryi-foto
http://zlotoryja1211.pl/2017/11/23/rela … #more-2676

gg 5118068

3,396

Odp: Ręcę opadają.

" Tłum złotoryjan " jak to brzmi wink
A czy oprócz zamieszania coś wynikło z tej wizyty?

3,397

Odp: Ręcę opadają.

Temat dobry

Ciąg dalszy poszukiwania ciągnika  wczoraj znalazłem JD 6400 w bolesławcu to jedziemy   jak zobaczyliśmy to szczęka chęci  i nadzieje popadły w gruzy ,,, masakra
dalej w drogę  u następnego usłyszeliśmy  A co pan chce kupić za 60 tys zł   co najwyżej  starego zetora ,,,, normalnie szok   idzie się wkur.......

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,398

Odp: Ręcę opadają.

wojtas napisał/a:

Temat dobry

Ciąg dalszy poszukiwania ciągnika  wczoraj znalazłem JD 6400 w bolesławcu to jedziemy   jak zobaczyliśmy to szczęka chęci  i nadzieje popadły w gruzy ,,, masakra
dalej w drogę  u następnego usłyszeliśmy  A co pan chce kupić za 60 tys zł   co najwyżej  starego zetora ,,,, normalnie szok   idzie się wkur.......

bo za 60 tys to tak wyglada ja dwa lata temu zgoniłem sie po kraju jak bura suka ! coś w miarę uczciwego znalazłem u Niemca ale dziś myślę ze trza było brać nowego !! miałbym spokój !! a tak poznaję zasady działania używanego MF.,,,, nie narzekam ale jednak !!!!!! życie. daj sobie spokój i rozejrzyj się za nowym.

Leszek   dla kolegów'

3,399

Odp: Ręcę opadają.

Popieram. Traktor najlepiej nowy bo w końcu używasz go przez cały rok

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,400

Odp: Ręcę opadają.

60dych to jedna czwarta nowego a gdzie tu przeglady