181 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2014-06-01 23:12:31)

Odp: Ifa W50/w60

Androl, dlaczego zaraz dym? Czasami tylko trzeba sprostować kogoś, kto gada/pisze głupoty. Silnik jak silnik. Ważne, że chodzi i właściciel jest zadowolony.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

182

Odp: Ifa W50/w60

Ifę kupiłem już z tym silnikiem. Na razie musze dokupić rozrusznik i zrobić wydech.  Hamulce są do zrobienia, bo jest tylko ręczny i to będzie praca w pierwszej kolejności. Tak Piotrze, sprzęt mi się bardzo podoba i jestem nim zachwycony lol

Pozdrawiam
Marek

183

Odp: Ifa W50/w60

Forszaj 303 napisał/a:

hahaha smile podobno leyland, ale tabliczka na pokrywie zaworów mówi, że andoria. Czekam na Wasze opinie smile

przecierz   andoria   produkowała  leylandy:)

maszyny Fortschritt  geniale   w  swojej prostocie   ale  jakże  przemyślane   ,wyciągnij    skrzynie  biegów  w  e512   a  w   bizonie  big_smile  wymontuj     silnik   w  zt300   a   w  dużym   ursusie  .

184

Odp: Ifa W50/w60

jeden czort

mdw

185

Odp: Ifa W50/w60

Witam, nie mam pojecia w jakimtemacie napisać ten post ale mam taki problem. Posiadam samochód Ifa L60 i problem jest taki , że  dostaje mi się przepalony olej z silnika do paliwa, wymiana pomki paliwowej problemu nie rozwiązała. Auto jest słabe i żre paliwo wraz z olejem napędowym. Miał ktoś podobny problem?

186

Odp: Ifa W50/w60

Masz centralne smarowanie pompy wtryskowej ?

187

Odp: Ifa W50/w60

tak ,smarowanie idzie od silnika z tego co mi wiadomo.

188

Odp: Ifa W50/w60

Zobacz ile oleju jest w pompie wtryskowej. Czy jest do pełna, czy tylko do poziomu wężyka spustowego (Tego co idzie z pompy do bloku silnika).

189

Odp: Ifa W50/w60

Witam
Posiadam Ife W 50 4x4 (wiertnica jest na niej posadowiona) i pytanie czy można do tej maszyny zamontować jakąś przystawke odbioru mocy ? Chodzi mi o wyjście w górę ze skrzyni jakas przystawka tak aby zamontowac wał transmisyjny  na pokladzie za kabiną i napedzac różne urządzenia (wiertnicze) tak jak jest to np w zil 131

190

Odp: Ifa W50/w60

Kiedyś miałem Ife 50 z napędem 4x4 to z skrzyni było wyprowadzenie napędu na pompę,ale musiał byś podejrzeć jak jest napęd wyprowadzony w ciągnikach siodłowych które ciągały paszowozy tam były pompy do wydmuchu paszy.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

191

Odp: Ifa W50/w60

Dokładnie. A dźwigi na ifach jak mają napęd hydrauliki rozwiązany ?