3,401 Ostatnio edytowany przez sarast (2017-11-25 22:00:04)

Odp: Ręcę opadają.

czas zleci nie wiadomo kiedy tym bardziej że stać maszyna  u Wojtasa nie będzie !!  przeglady do wytrzymania . dwa lata temu u  w bolesławcu  kolega wcześniej dojechał na plac i prosto z lawety kupił na biegu za 80 tys . super cena  TM 180 z 2007 r taka mnię złość i żal że się spóżniłem, po roku już się  cieszyłem że się spóżniłem !!! trup a nie wyglądał !! oddał go kolega w rozliczeniu do handlarza za NH TG . podszykują i trafią ofiarę i o tym mówię !! mam gospodarstwo kolegów takie 1300 ha i on  tych używanych ładnych z dzięsiątki przerobili i dalej im się czasem coś weżnie ale pomału coraz wiecej nowych mają a wcale lekko im nie jest bo na piachach robią i naprawiać te trupy potrafia ale zawsze ci powiedzą ze nowe .

Leszek   dla kolegów'

3,402

Odp: Ręcę opadają.

jack napisał/a:

60dych to jedna czwarta nowego a gdzie tu przeglady

Przeglądów to nie ma się co bać za wymianę oleju,filtrów paliwowych i olejowych dojazdu i diagnostyki po 300 Mtg zapłaciłem 1240 brutto.Używany warto było by napyć taki 6000 Mtg tylko z faktycznym przebiegem tylko go trafić u nas nikt takich się nie pozbywa bo to sprzęty niezawodne jeszcze.

3,403

Odp: Ręcę opadają.

Ja w swoim przeglądy robię sam. Tyle co na gwarancji był to musiał serwis.

3,404

Odp: Ręcę opadają.

Tak sobie myślę że są wady i zalety ,  najtańsze są NH ale  minimum jakie trzeba dać za maszynę  120 konną  to te 200 netto  a gdzie do tego VAt  bo Vatowcem nie jesteśmy  a gdzie przeglądy ?> które i tak kosztują niby nic ale jednak ,,,  i bądź tu mądry  i pisz wiersze ,,, Zadłużać się   i brac nowego  czy wziąć mały kredyt i cos kupić  w granicach 100tys paro latka ??  oto jest pytanie ?
do tego mam  parę  ha do kupienia  to też kupa kasy  jakieś inne krechy też są ,  więc suma się robi 
I powstaje pytanie  Zarąbiste ... PRacować by spłacać  Kredyty Czy pracować by godnie i spokojnie Żyć ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,405

Odp: Ręcę opadają.

Trafiles w sedno.pracowac na siebie i swoja rodzine to ciezki kawal chleba a jeszcze robic na bankoludki i wszelkiej masci posrednikow?!
Co do serwisu to moze w przypadku mtz mozna sie obyc

3,406

Odp: Ręcę opadają.

Na PROW się Wojtas nie łapiesz?

3,407

Odp: Ręcę opadają.

Ja  może i się łapię ale moi rodzice to właściwi gospodarze ....:)  ot taka sytuacja

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,408

Odp: Ręcę opadają.

Wojtas z kredytem to zawsze z głową chłodną trzeba bo wiadomo potem coś tu to tam się skomplikuje i głupie pomysły ludziom ze sznurem przychodzą i rodziny zostawiają.Nie ma co patrzeć co mają inni tylko co nam potrzebne i na co nas stać.

3,409

Odp: Ręcę opadają.

wojtas napisał/a:

Tak sobie myślę że są wady i zalety ,  najtańsze są NH ale  minimum jakie trzeba dać za maszynę  120 konną  to te 200 netto  a gdzie do tego VAt  bo Vatowcem nie jesteśmy  a gdzie przeglądy ?> które i tak kosztują niby nic ale jednak ,,,  i bądź tu mądry  i pisz wiersze ,,, Zadłużać się   i brac nowego  czy wziąć mały kredyt i cos kupić  w granicach 100tys paro latka ??  oto jest pytanie ?
do tego mam  parę  ha do kupienia  to też kupa kasy  jakieś inne krechy też są ,  więc suma się robi 
I powstaje pytanie  Zarąbiste ... PRacować by spłacać  Kredyty Czy pracować by godnie i spokojnie Żyć ??

Kolega ma trzyletnie NH jakis mały model pokroju c-360 kupił nowe na PROW po gwarancji pękła mu piasta z przodu cena w RAITECHU 8900 złocisz o mało go h..j nie strzelił załatwił używkę za 1600 zł.

3,410

Odp: Ręcę opadają.

Wszystko się psuje nie ważne jaka firma  kwestia szczęścia  ale właśnie nie patrzę na pokroju C360 bo nie mam czasu się bawić tylko chce wpaść zrobić i odpoczywać  ot  taka moja teoria ...
Co do kredytu to jestem w trakcie załatwiania ale to już w temacie może Budowy domu

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,411

Odp: Ręcę opadają.

wojtas napisał/a:

Wszystko się psuje nie ważne jaka firma  kwestia szczęścia  ale właśnie nie patrzę na pokroju C360 bo nie mam czasu się bawić tylko chce wpaść zrobić i odpoczywać  ot  taka moja teoria ...
Co do kredytu to jestem w trakcie załatwiania ale to już w temacie może Budowy domu

Daj znać co i jak bo sam będę miał w planach dom

3,412

Odp: Ręcę opadają.

Co już wiemy w kwestii 60 tyś i używany w miarę mocny traktor ? że nic zachodniego się nie kupi. Wojtas albo trzeba uzbierać więcej kasy albo obniżyć wymagania. Ja bym obniżył wymagania tzn. postawił bym na zadbanego i od pierwszego właściciela 1614 lub 1634 - są jeszcze takie sztuki. Rolnicy kupują nowe na prow i sprzedają duże ursusy. Zaraz ktoś powie że to porażka. Może i porażka ale zadbany na pewno posłuży kupę lat a w razie awarii wszystko robisz sam.
https://www.otomoto.pl/oferta/ursus-163 … zkmEu.html

gg 5118068

3,413

Odp: Ręcę opadają.

A może lepiej szukać bez ładowacza i dopiero później dołożyć. Na pewno mniej wytłuczony taki będzie. I prościej dopasować, pod siebie.

3,414

Odp: Ręcę opadają.

Wygląd mają super te ursusy , tylko podobno tam skrzynie 3 więc głównych biegów mamy tylko 6 w przód i 3 w tył...

3,415 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2017-11-27 13:28:50)

Odp: Ręcę opadają.

No różnie z tym bywa... Raz się trafi tak raz tak tylko co dobre to szybciej i taniej naprawisz Ursusa/Zetora...  Juz w tych kabinach xx34 to troche lepiej jest.. Aa jak się chce to i wzmacniacz działa prawidłowo.. Ale gadajac ze znajomymi lepiej kupic mf 3635 niz np zetura 12245.. Łatwiejszy w naprawie.. Tak mówia.. A jak jest...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,416

Odp: Ręcę opadają.

a jest tak ze zetor 12245 jest przeprosty w naprawach tam nie ma nic skomplikowanego bo połowe awari idzie naprawić w lesie bez warsztatu i innych  różnych narzędzi

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,417

Odp: Ręcę opadają.

Wojtas bo każdy kto kupuje nowy, robi to tylko po to żeby po czterech latach sprzedać z przebiegiem 100mth rocznie.

3,418

Odp: Ręcę opadają.

No taa ale np polbiegi zrobic w tym a w tym jest roznica smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,419

Odp: Ręcę opadają.

Szczegolnie w kosztach😄

3,420

Odp: Ręcę opadają.

hehehe  Zorak   to patrząc na tego ursusa to już wole  jeszcze pół roku zbierać pieniądze niż się wkur...  3 biegi   160 koni   i pół hektara do zawrócenia ,,,,  że tak to ujmę wyleczyłem się ... miałem tych zetorów i jakiś zadbanego to ja nie wiem z kąt ale raczej  się nie znajdzie   ale samo przez siebie ten ciągnik jak mi ktoś powie że spali mało to w to  nie uwierzę   i  weź to do opryskiwacza zapnij   dość że niskie to gramotne nieee  dziękuję

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile