3,421

Odp: Ręcę opadają.

marcel napisał/a:

Wojtas bo każdy kto kupuje nowy, robi to tylko po to żeby po czterech latach sprzedać z przebiegiem 100mth rocznie.

wiem że twój wpis to sarkazm, ale w w tym roku duzym mf zrobiłem 950 mtg, tedetką 530, t7 140mtg  ale mam go dwa miesiące.

mdw

3,422

Odp: Ręcę opadają.

Yokosław dobrze mnie zrozumiałeś. To tak samo jak z samochodami. Nowy kupiony po to żeby stał w garażu i po 10ciu latach sprzedawany z przebiegiem max 150tys.

3,423

Odp: Ręcę opadają.

Skręcam dziś głowice w samochodzie i kurde jedna pięknie poszła a na drugiej mam 3 śruby za słabo dokręcone. Obrobiły się łby mimo, że klucz był ok i śruby też.  Chyba zbyt zahartowane bo ząbki normalnie wyłamały się. Ciekawe czy będzie to trzymało czy zacznie lać. Niby powinno się szpilki zmieniać, ale każdy słyszał a nikt nie robił...
CO ciekawe śruby fi 11 a moment dokręcenia wyszedł niecałe 100Nm.

3,424

Odp: Ręcę opadają.

Za każdym razem nowe zakładałem w golfie II TD i III TDI razmiałem podobnie ukręciła sie i od tej pory tylko  nowe \

3,425

Odp: Ręcę opadają.

W razie jak będzie coś się działo to chociaż będe wiedział która. bo teraz obie zdjąłem bo gdzieś dmuchało do wody.

3,426

Odp: Ręcę opadają.

Ja bym wymieniał chyba że to samochód na pole...

3,427

Odp: Ręcę opadają.

krzysiek audi a8 na pole proszę cie nie bluźnij wink

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,428

Odp: Ręcę opadają.

Za długie i za niskie...

3,429

Odp: Ręcę opadają.

no ja sam jestem napalony na audi a8 d2 kusi mnie zeby sobie takie kupić quatro i automat ale nie na pola

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,430

Odp: Ręcę opadają.

Jak chcesz mieć naprawdę bezproblemową ósemkę, to szukaj w manualu. Fakt, że występowały z silnikami tylko 2.8 ale wystarcza. Jk teraz coś mi padochnie to będę takiej szukał, a moją na części. Pojechałem wczoraj oddać znajomemu klucze i nie zapalił jak chciałem wracać. Dziś rozbierałem i upaliło kabel w zbiorniku benzyny od pompy. Tyle ze nie spłonął.
Ogólnie polecam te samochody. bardzo wygodne,proste w obsłudze i nie rdzewieją. Wolę stare takie audi niż jakiegoś młodego francuza.

3,431

Odp: Ręcę opadają.

Z tymi francuzami to mam takie samo zdanie. Dostałem w spadku Megane i ją przeklinam na czym świat stoi.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3,432

Odp: Ręcę opadają.

Brat sobie teraz kupił bmw e61, jakies 10 dni temu, okazało sie że wali płyn do silnika, juz trzeci dzien sie szarpie z gosciem że chce oddac auto, nie wiem czy sie w sądzie nie skończy..

mdw

3,433

Odp: Ręcę opadają.

A ja kupiłem alfę 156 1,9jtd w skórze, z klimą serwisowana, w środku nie zniszczona z przegubem do wymiany za 1600zł wink

3,434

Odp: Ręcę opadają.

No to tylko jeszcze ze dwie na części i można się bawić, aha, jak padnie silnik taniej wychodzi Punto big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,435

Odp: Ręcę opadają.

Tylko pamiętaj, że alfa jak lidl co tydzień coś nowego...
Taki żart z alfacholików, mam 159 i powiem powoli się zakochuję.

3,436

Odp: Ręcę opadają.

Theyso jeździsz do Pani mechanik, że się zakochujesz? tongue
Panowie, żonka kupiła drukarkę epsona xp-342 i za cholerę nie można jej uruchomić. Na początku jakoś odpaliła i wydrukowała sobie trochę a teraz lipa. Drukarka łączy się przez wifi i nie ma kabla. Problem, że w ogóle nie widzi komputera i na odwrót. już różnie próbowaliśmy instalować i nic....

3,437

Odp: Ręcę opadają.

Co do francuzow to żona ma C5 i autko super. Zawieszenie na hydraulice ładnie chodzi. Samochód bardzo wygodny i w razie dziur na polnej drodze ponosisz go do góry i jazda dalej. Teraz coś przebakuje o C5 trzeciej generacji albo RAV4

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,438

Odp: Ręcę opadają.

Auto inne niż reszta i mi to pasuje, i jeśli będę zmieniał znów auto to wiem, że są tylko dwie opcje dla mnie teraz właśnie alfa bądź ewentualnie volvo.

3,439

Odp: Ręcę opadają.

Nie zapominaj o saabie...

3,440

Odp: Ręcę opadają.

Jeździ już chyba 3 sztuki w rodzinie to jakoś chyba dam spokój ale tak to fajne auta.