3,441

Odp: Ręcę opadają.

Dzwonił do mnie człowiek, że ma ziemię do sprzedania. Pojechałem powiedział, zę po cenie rynkowej sprzedałby. Na końcu pociągnąłem za język i zapytałem ile bez targowania. Za 4.2ha ornego i 0.9ha lasu powiedział 220tys.... Dużo czy mało? pole z bardzo dalekim dojazdem.

3,442

Odp: Ręcę opadają.

Jaka klasa i jaki stary las?

3,443

Odp: Ręcę opadają.

klasa 3-4  nawet dość dobra ziemia, las mieszany i rzadki to na pewno.  Ogólnie wyskocył sporo, bo u nas do 20tys pole się sprzedaje.

3,444

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

klasa 3-4  nawet dość dobra ziemia, las mieszany i rzadki to na pewno.  Ogólnie wyskocył sporo, bo u nas do 20tys pole się sprzedaje.

U nas od 50 do 120 można w okolicy spotkać. Tylko kiedy to się spłaci ????

3,445

Odp: Ręcę opadają.

A ja to odpuszczam całkiem takie tematy. Chciałem jeszcze trochę życia użyć, a nie tylko robota i robota...

3,446

Odp: Ręcę opadają.

W sobotę wyrwane z pola przed śniegiem 4h kukurydzy reszta stoi w wodzie wilgotność niezła 31,8% a wożą na skup taką 36-39-42% pół wiochy czeka na mróz.

3,447

Odp: Ręcę opadają.

MIałem pisać w "postanowiłem sie podzielić" ale mi to tam nie pasuje, zbyt wesoło tam.

Dziś rano dzwoni żona i mówi że koleżanka się powiesiła. Nikt nie wie czemu. Zostawiała dwóch synów i męża  chłopaki nie mają 10 lat
Po obiedzie zmarł mój dziadek o którym nie raz pisałem.
Dzwonie do brata poinformować go o sytuacji ten odbiera i mówi że właśnie zapierdziela z żoną do szpitala bo jej matka a jego teściowa umiera.... 20 minut później tj godzinę po odejściu dziadka zadzwonił i poinformował o śmierci teściowej. Od taki dzień. Dziadka wystroiłem i jest już w kostnicy... Generalnie wszyscy byli przygotowani ale na jeden pogrzeb...

3,448

Odp: Ręcę opadają.

Tutaj rzeczywiście bardziej pasuje. W zeszłym roku u nas w grudniu był taki wysyp, aż żołądek bolał...
Nie wiem co się dzieje, ale ostatnio właśnie dużo się słyszy, że kobiety się wieszają. Kiedyś nie do pomyślenia. Chłopak u nas w zeszłym tygodniu powiesił się, 18lat.

3,449

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia.

3,450

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek,przyjmij najszczersze wyrazy współczucia.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

3,451

Odp: Ręcę opadają.

wyrazy współczucia

3,452

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3,453

Odp: Ręcę opadają.

.
Wyrazy współczucia.

3,454

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia .

3,455

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia ,,,
My mieliśmy niecałe 3 tygodnie temu   Babcia  dostała wylewu dobrze że w czas  skumaliśmy co się dzieje ,  karetka do szpitala ,  polezała tydzień do domu jeden dzień w domu  wstała  z łóżka  i od razu upadła  złamała obojczyk , leży znów  w tym samym czasie  brata córka się zakrztusiła  1 roczek ledwo ma  ,,, ledwo ją odetkali  i do szpitala ,,,  z bratanicą OK ale z babcią nie bardzo ,,, i tak to się koniec roku kształtuje ,

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,456

Odp: Ręcę opadają.

wyrazy współczucia.  12 lat temu 14 grudnia przed swietami zmarł dziadek ojciec matki, a 18 grudnia powiesił sie mój ojciec,mialem 20 lat,  ja najstarszy z szóstki dzieci, najmłodsza siostra miala 4 lata, był jeden ryk o wigilii nawet nie chcem wspominać jak wygladała...

mdw

3,457

Odp: Ręcę opadają.

ode mnie również wyrazy współczucia

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,458

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia.

3,459

Odp: Ręcę opadają.

Wyrazy współczucia.

3,460

Odp: Ręcę opadają.

Dzięki panowie.
W sobotę chowamy brata teściową. Dziadka pewnie po świętach a koleżanka trudno nie pójdziemy..